پرورش زالو | هرآنچه باید بدانید

پرورش زالو ، یکی از شاخه های سودده و دارای بازار داخلی و خارجی هست که در حال حاضر ظرفیت بسیار بالایی برای اشتغالزایی داره.به علت نوظهور بودن پرورش زالو و عدم آشنایی علاقمندان به پرورش با تولید و بازار این محصول ، بسیار از علاقمندان وارد این حوزه نشده ، از همین رو ظرفیت بسیار بالایی جهت تولید زالو در کشور وجود داره. به علت همین ظرفیت خوب اشتغالزایی ، از حوزه هاییه که تحت پوشش خوشه سازی تیم تحقیقاتی مینی سالن قرار داره؛یعنی شما عزیزان میتونید تحت پوشش تیم تحقیقاتی مینی سالن ، صدها واحد کوچک دیگه رو هم تحت پوشش خودتون قرار بدین و تیم مینی سالن در تمام مراحل در کنارتونه.

 

جهت شروع کار ،تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه پرورش زالو رو در 3  گام برای شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده زالو شروع کنین اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه پرورش زالو ، لازمه این 3 مرحله پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

مراحل 3 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

  گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش زالو لازمه بدونید

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی پرورش زالو

  گام سوم:  مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن


 گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش زالو لازمه بدونید:

پرورش زالو چند سالی هست که در کشور شروع شده و طرفداران زیادی هم داره.پرورش زالو غالبا با هدف تولید زالوی طبی و در راستای مصارف درمانی صورت میگیره واز طرفی در طب سنتی ما جایگاه ویژه ای داره.

از طرفی پرورش زالو سود خوبی داره و شرایط پرورشش هم به علت قرار گرفتن در فضای سرپوشیده به مراتب راحتتر از خیلی از شاخه ها از جمله دام و طیور هست.نکته بسیار مهمی که وجود داره اینه که به علت آشنایی کم افراد با پرورش زالو و همچنین سخت گیریها در صدور مجوز زالو ، بسیاری از  علاقمندان به پرورش ، وارد این حوزه نمیشن و همین موضوع باعث شده بازار بسیار بزرگی برای محصولات تولیدی شما وجود داشته باشه.در واقع برخلاف تصور عمومی ، صفی از تقاضا برای خرید زالو وجود داره.

همه این مزایا زمانی ارزش داره که بازار خرید تضمینی زالو هم وجود داشته باشه.خوشبختانه تیم تحقیقاتی مینی سالن ، خرید تضمینی زالو رو داره و در حال حاضر هیچ محدودیتی برای خرید وجود نداره. 

 نکته: محصول تولیدی (لارو زالو ، زالوی سایز سوزنی ، کبریتی و طبی) شامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن هست.


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی پرورش زالو

قبل از اینکه دست به کار بشید خوبه بدونید که به ازای سرمایه ای که می ذارید در پایان سال چقدر سود می کنید برای همین لازمه  که دست به ماشین حساتون خوب باشه. در ادامه طرح توجیهی شاخه ی پرورش زالوی طبی که تقریبا به روز هست رو مروری داشته باشید و توجیه اقتصادی پرورش زالو رو ببینید. برای مطالعه ی طرح توجیهی زالوی طبی  روی لینک زیر کلیک کنید:


گام ششم: مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن

حالا وقت شروع کار پرورشتونه. اما باید به اطمینان برسید که انتخابتون درسته و سرمایه تون به خطر نمیفته. از طرفی باید خیالتون از بابت بازار فروش محصولات تولیدیتون راحت باشه. به همین جهت این امکان رو فراهم کردیم تا تحت مشاوره کاملا کارتون رو شروع کنید تا هم خیالتون از بازار فروش محصولاتتون راحت باشه و هم خیالتون جمع باشه که بهترین گزینه رو انتخاب کردین.برای شروع کارتون تحت مشاوره کامل ما ، روی بنر زیر بزن:

 

 

خواندن 5155 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 09 آبان 1400 13:43


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400