کاشت و پرورش زعفران | هر آنچه باید بدانید

  •  
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

کاشت و پرورش زعفران یکی از شاخه های سودده و قدیمی هست؛ 

با اینکه میزان تولید زعفران در کشور ، بیش از نیاز کشور است اما به علت بازار خارجی خوب این محصول ، هنوز هم ظرفیت اشتغالزایی خوبی در این زمینه وجود داره.

البته موفقیت در زمینه نیازمند داشتن مهارتهایی است که در فیلمهای آموزشی ،  به مرور به آنها میپردازیم.

موفقیت در این حوزه هم مثل سایر حوزه های سوددهی که معرفی کردیم ، نیازمند داشتن برنامه دقیق و برنامه ریزی بلند مدت هست که بدون یک مطالعه دقیق و برنامه ریزی بلند مدت ، سرمایه گذاریمون با چالش مواجه میشه.تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه کاشت و پرورش زعفران رو در 8  گام برای شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده شروع کنید، اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه کاشت و پرورش زعفران، لازمه این 8 مرحله، پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

 

 

مراحل 8 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

  گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد کاشت و پرورش زعفران لازمه بدونید

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی کاشت و پرورش زعفران

  گام سوم: مشاوره های تلگرامی ،مشاوره های تلفنی

  گام چهارم:  مشاهده ی فیلم های آموزشی  کاشت و پرورش زعفران

  گام پنجم:  دوره ی آموزشی  کاشت و پرورش زعفران

 گام ششم:   گذروندن طرح کار در مزرعه

  گام هفتم: پیوستن به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) جهت کسب بیشترین سود از کاشت و پرورش زعفران

  گام هشتم:  راه اندازی مزرعه

  


گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد  کاشت و پرورش زعفران لازمه بدونید:

 

  زعفران از جمله اصلیترین محصولاتی هست که به واسطه اون ، نام ایران در سایر کشورها رو به روی زبان آورده.محصولی که هم بازار داخلی داره و هم بازار خارجی.

اما نکته مهمی که وجود داره اینه که ، به علت مدیریت ضعیف در این حوزه (مثل خیلی از حوزه های دیگه)، آنطور که شایسته است سهمی در بازار جهانی نداریم و متاسفانه زعفران تولیدی ایران ، با بسته بندی کشورهایی مثل اسپانیا وارد بازار جهانی میشه و این یعنی حذف تدریجی نام ایران از این حوزه.

اما با وجود همه این ضعفها ، همچنان راه اندازی کسب و کار کاشت و پرورش زعفران سودده هست؛ اما با رعایت نکاتی که به مرور طی فیلمها و مطالبمان به آن میپردازیم.

 

   در همین راستا مزارعی جهت تکثیر ، کاشت و پرورش و آموزش راه اندازی کردیم تا بستر لازم جهت شروع فعالیت شما عزیزان در این زمینه به همراه خرید تضمینی محصولاتتون رو فراهم کنیم.  

 جهت شروع فعالیت در این زمینه اولین گامی که ضروریه، گذروندن  دوره آموزش کاربردی کاشت و پرورشه تا علم این کار رو بدست بیاریم و بدون گذروندن این دوره قطعا با شکست مواجه میشیم. هم چنین از لیست زیر به تماشای فیلم های آموزشی در این زمینه بنشینید و فراموش نکنید که تا زمانی که اطلاعاتتون در این زمینه تکمیل نشد به هیچ وجه شروع به فعالیت در این زمینه نکنید و سرمایتونو به خطر نندازین.

 

 نکته: زعفران تولیدی شما شامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن هستن.

 


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی کاشت و پرورش زعفران 

قبل از اینکه دست به کار بشید خوبه بدونید که به ازای سرمایه ای که می ذارید در پایان سال چقدر سود می کنید برای همین لازمه  که دست به ماشین حسابتون خوب باشه. 

کاشت و پرورش زعفران توسط شما ، اگه شامل خرید تضمینی باشه ، بسته قیمت روز، میانگین سود سالانه 60 درصد رو به دنبال داره.

یعنی اگه سرمایه اولیه تون ، 100 میلیون تومان باشه ، با کسر همه هزینه ها ، در پایان سال ، سودی حدود 60میلیون تومان رو بهتون میده؛ اونهم در شرایط خرید تضمینی.

و در صورتی که به صورت مستقیم به بازار عرضه کنید ، بسته به نوع عرضه ، سودی بین 70 الی 100 میلیون تومان در سال رو برای شما به دنبال داره.

طرح توجیهی کاشت و پرورش زعفران در دست نوشتن هست که در اولین فرصت در همین صفحه جهت مطالعه شما قرار داده میشه تا با جزییات مالی این کار آشنا بشین.


گام سوم: مشاوره های تلگرامی، مشاوره های تلفنی  

 

همچنین ما مشاوره های رایگانی هم داریم که شما میتونید از طریق مشاوره های تلگرامی و واتساپی و مشاوره در سایت و یا مشاوره های تلفنی ، اطلاعات روز رو از مشاوران ما  بگیرید و نهایتا بخواین استارت کار خودتون رو بزنید.

 

مشاوره ی تلفنی: جهت مشاوره ی تلفنی لطفا به شماره ی 09118928921 (سرکار خانم نجفی) پیامک داده و درخواست ساعت مشاوره نمایید.

مشاوره ی تلگرامی: جهت مشاوره ی تلگرامی به شماره ی 09118928921 (سرکار خانم نجفی) در تلگرام و واتساپ پیام دهید؛ در همان روز به سوالاتتون پاسخ داده میشه.

 

 


گام چهارم: مشاهده ی فیلم های آموزشی کاشت و پرورش زعفران

تیم تحقیقاتی مینی سالن  با تولید فیلم های آموزشی در تلاشه تا به شما کمک کنه تا با تماشای فیلمهای آموزشی و کسب اطلاعات کافی، کار خودتون رو شروع کنین.جهت مشاهده ی فیلم های آموزشی زعفران روی لینک زیر کلیک کنید.

فیلم های آموزشی کاشت و پرورش زعفران

 


گام پنجم: دوره ی آموزشی  کاشت و پرورش زعفران 

اصلی ترین علت عدم موفقیت در کاشت و پرورش، نداشتن اطلاعات کافی و درست در مورد کاشت و پرورشه.قبل از شروع به امر کاشت و پرورش، ضروریه اطلاعات خود را در مورد کاشت و پرورش ، اصول کاشت و پرورش و نکات کلیدی موفقیت در کاشت و پرورش زعفران بالا ببرید.

تیم تحقیقاتی مینی سالن  با برگزاری دوره ی عملی کاشت و پرورش زعفران قصد داره شما عزیزان علاقه مند را با تمام نکات مربوط به کاشت و پرورش  از زمین و تجهیزات گرفته تا شناسایی زعفران و نکات کلیدی کاشت و پرورش آشنا کنه.

 


گام ششم: گذروندن طرح کار در مزرعه

 

در دوره های آموزش کاشت و پرورش ، شما  با کل اصول کاشت و پرورش زعفران بصورت کامل آشنا میشید؛ اما اکثر شماها خواستار کار در مزرعه به مدت چند روز جهت اجرایی کردن آموخته هاتون هستید.

 از اینرو تصمیم به برگزاری طرح کار در مزرعه نمودیم تا شما عزیزانی که دوره های آموزشی رو گذروندید بتونید بصورت عملی در مزرعه چند روزی فعالیت داشته باشید.

شرکت در طرح رایگان هست. برای هماهنگی با شماره هایی که در بالا (گام سوم) نوشته شده می تونید تماس بگیرید یا در تلگرام پیام بذارید.

 

 


گام هفتم: پیوستن به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) جهت کسب بیشترین سود از کاشت و پرورش زعفران

وقتی عضو شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) میشید، به کمک مشاوران اپلیکیشن که در واقع مشاوران بازار شما هستند به یک بازار بزرگی وصل میشین که بازار مصرف بزرگی برای محصولات شماست و نگرانی شما برای فروش محصولاتتون قبل از شروع کاشت و پرورش  رو برطرف میکنه. هرچند محصولات تولیدی شما شامل خرید تضمینی میشه ولی هدف ما ، اتصال شما به بازار مصزف به صورت مستقیم هست تا بیشترین سود رو از فعالیت خودتون ببرید. همچنین فرصت های درآمدی جانبی هم بهتون معرفی می کنه تا مجموع درآمدتون افزایش پیدا کنه.


جهت آشنایی  بیشتر با  شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) و پیوستن به آن  کلیک کنید.


گام هشتم: راه اندازی مزرعه

 

الان شما اطلاعات کافی و آمادگی لازم جهت شروع کار کاشت و پرورش رو دارید. حالا وقتشه که مزرعه ی خودتون رو راه اندازی کنید.اگه برای راه اندازی مزرعه تون نیاز به کمک دارین با شماره مشاوران ما در ارتباط باشید و اگه مقیاس کارتون بزرگ هست و نیاز به حضور کارشناس در محل هست ، این امکان وجود داره که کارشناسان ما در محل شما حضور پیدا کنن و حتی چند روز اول کارتون کنارتون باشن تا با خیال آسوده کار کاشت و پرورشتون رو شروع کنید.

 

 

 ثبت نام دوره آموزشی کاشت و پرورش زعفران :

 

 09118928921

 

 

منبع : minisalon.ir  (استفاده از مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

خواندن 2123 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 17 آذر 1398 ساعت 13:41


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از 
 شاخه های جدید پرورش و فرصت های جدید کسب و کار حوزه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری مطلع شوید

به جمع 
4,702,667 نفره علاقمندان و فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری بپیوندید. 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو