کاشت و پرورش زعفران | هر آنچه باید بدانید

کاشت و پرورش زعفران یکی از شاخه های سودده و قدیمی هست؛ 

با اینکه میزان تولید زعفران در کشور ، بیش از نیاز کشور است اما به علت بازار خارجی خوب این محصول ، هنوز هم ظرفیت اشتغالزایی خوبی در این زمینه وجود داره.

البته موفقیت در زمینه نیازمند داشتن مهارتهایی است که در فیلمهای آموزشی ،  به مرور به آنها میپردازیم.

موفقیت در این حوزه هم مثل سایر حوزه های سوددهی که معرفی کردیم ، نیازمند داشتن برنامه دقیق و برنامه ریزی بلند مدت هست که بدون یک مطالعه دقیق و برنامه ریزی بلند مدت ، سرمایه گذاریمون با چالش مواجه میشه.

جهت شروع کار ،تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه پرورش زعفران پربازده رو در 3  گام برای شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده زعفران پربازده شروع کنین اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه پرورش زعفران پربازده ، لازمه این 3 مرحله پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

مراحل 7 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

  گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش زعفران پربازده لازمه بدونید

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی پرورش زعفران پربازده

  گام سوم:  مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن

 


 گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش زعفران پربازده لازمه بدونید:

  زعفران از جمله اصلیترین محصولاتی هست که به واسطه اون ، نام ایران در سایر کشورها رو به روی زبان آورده.محصولی که هم بازار داخلی داره و هم بازار خارجی.

اما نکته مهمی که وجود داره اینه که ، به علت مدیریت ضعیف در این حوزه (مثل خیلی از حوزه های دیگه)، آنطور که شایسته است سهمی در بازار جهانی نداریم و متاسفانه زعفران تولیدی ایران ، با بسته بندی کشورهایی مثل اسپانیا وارد بازار جهانی میشه و این یعنی حذف تدریجی نام ایران از این حوزه.از طرفی به علت افزایش تولید زعفران طی سالهای اخیر ، و تحریمها از سوی دیگه ، کمی با چالش فروش زعفران به قیمت مناسب مواجه هستیم و در چنین شرایطی بهتر اینه که طبق مشورتهای گام 3 عمل کنیم.

 فراموش نکنید که تا زمانی که اطلاعاتتون در این زمینه تکمیل نشد به هیچ وجه شروع به فعالیت در این زمینه نکنید و سرمایتونو به خطر نندازین.

 

 نکته: در حال حاضر زعفران تولیدی شما شامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن نمیشه.


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی پرورش زعفران پربازده

قبل از اینکه دست به کار بشید خوبه بدونید که به ازای سرمایه ای که می ذارید در پایان سال چقدر سود می کنید برای همین لازمه  که دست به ماشین حسابتون خوب باشه. 

کاشت و پرورش زعفران توسط شما ، بسته به قیمت روز،در صورت استفاده از طرح زعفران پربازده ، میانگین سود سالانه 60 درصد رو به دنبال داره.

یعنی اگه سرمایه اولیه تون ، 100 میلیون تومان باشه ، با کسر همه هزینه ها ، در پایان سال ، سودی حدود 60میلیون تومان رو بهتون میده؛ اونهم در شرایط خرید تضمینی.

طرح توجیهی کاشت و پرورش زعفران در دست نوشتن هست که در اولین فرصت در همین صفحه جهت مطالعه شما قرار داده میشه تا با جزییات مالی این کار آشنا بشین.


گام ششم: مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن

 حالا وقت شروع کار پرورشتونه. اما باید به اطمینان برسید که انتخابتون درسته و سرمایه تون به خطر نمیفته. از طرفی باید خیالتون از بابت بازار فروش محصولات تولیدیتون راحت باشه. به همین جهت این امکان رو فراهم کردیم تا تحت مشاوره کاملا کارتون رو شروع کنید تا هم خیالتون از بازار فروش محصولاتتون راحت باشه و هم خیالتون جمع باشه که بهترین گزینه رو انتخاب کردین.برای شروع کارتون تحت مشاوره کامل ما ، روی بنر زیر بزن:

 

خواندن 5208 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 30 مرداد 1400 20:00


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400