قیمت جوجه بوقلمون شامل قیمت جوجه بوقلمون یک ماهه و قیمت جوجه بوقلمون یک روزه

  •  
این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)

 

 قیمت ها در تاریخ 5 دیماه 98 بروز رسانی شد.  برای اطلاع از موجودی و قیمت روز، تماس بگیرید.

قیمت جوجه بوقلمون

لیست قیمت بوقلمون

قیمت جوجه بوقلمون یک روزه اصلاح شده : به علت راندمان پایین این نسل عرضه این نژاد را نداریم

 

قیمت جوجه بوقلمون یک روزه پرتولید ارلوپ: 18.000 تومان  (فعلا عرضه نداریم)

 

 قیمت جوجه بوقلمون یک ماهه اصلاح شده:  به علت راندمان پایین این نسل عرضه این نژاد را نداریم

 

قیمت جوجه بوقلمون یک ماهه پرتولید ارلوپ: 24.000 تومان

 

قیمت بوقلمون بالغ: وزن زنده هر کیلو 35هزار تومان (فعلا عرضه نداریم)

 

 نکات کلیدی خرید جوجه بوقلمون:

 

در زمان خرید جوجه بوقلمون به دنبال قیمت جوجه بوقلمون یک روزه و قیمت جوجه بوقلمون یک ماهه و گاها قیمت جوجه بوقلمون ده روزه میگردیم. لازم به ذکر هست که در تمامی مطالب سایت مینی سالن منظور قیمت بوقلمون محلی است و نه بوقلمون سفید.

اما این سوال پیش میاد که اختلاف قیمت جوجه یک روزه بوقلمون با قیمت بوقلمون یک ماهه چقدر باید باشه؟و در مجموع کدام گزینه برای خرید مناسب تر هست؟

همانطور که در مقالات مختلف گفتیم ، بوقلمون پرنده ای هست با هوش پایین (به اصطلاح کودن) و در نتیجه نگهداری جوجه یک روزه بوقلمون مانند جوجه یک روزه مرغ ساده نیست. 

از همین رو افراد دارای سابقه به دنبال قیمت جوجه بوقلمون ده روزه و یا قیمت بوقلمون یک ماهه هستن. تا به اصطلاح پرنده از آب و گل درآمده باشد. و پیشنهاد ما نیز این هست که کار خود را با جوجه بوقلمون یک ماهه آغاز کنیم .

در خرید جوجه بوقلمون با چالشهای زیادی از جمله تناسب وزن با سن پرنده ، خلوص پرنده (این که پرنده خالص هست یا نه چرا که در صورت خلوص پایین راندمان پرنده بسیار کاهش می یابد) ، سلامت پرنده و از همه مهم تر  با واقعی بودن سن پرنده مواجهیم؛ متاسفانه یک قانون نانوشته در بازار جوجه بوقلمون وجود دارد و آن هم این که وقتی قیمت جوجه بوقلمون یک ماهه رو به شما اعلام میکنند در واقع هدفشان عرضه جوجه بوقلمونی با میانگین سنی 18 تا 25 روز میباشد. 

پس در زمان خرید جوجه بوقلمون یک ماهه حتما فاکتور وزن را در نظر بگیرید. یعنی این که به طور مثال اگر جوجه بوقلمون برنز باشد میانگین وزن جوجه نر باید 700 گرم باشد.

و اگر کمتر از این میزان وزن داشت به این معناست که یا سنش را اشتباه گفتند و در واقع سنش کمتر از سن اعلامی هست و یا آن پرنده از خلوص بالایی برخوردار نیست و ازین رو وزن گیری کمتری در مقایسه با پرنده خالص تر دارد. 

همچنین برخی از شما عزیزان علاقمند به پرورش بوقلمون مادر به دنبال قیمت بوقلمون بالغ هستید اما خوب است بدانید برای تشکیل گله مادر (بوقلمون تخمگذار) بهتر است به دنبال خرید جوجه بوقلمون یک ماهه باشید و نه بوقلمون بالغ .

چون که هیچ گاه یک پرورش دهنده بوقلمون پروار که بوقلمون ها را به وزن بلوغ میرساند استانداردهای گله مادری را رعایت نمیکند و نتیجه این که بوقلمون بالغ خریداری شده از راندمان کافی برخوردار نیست. و این یعنی به احتمال زیاد در کار پرورش با شکست مواجه خواهیم شد.

دانستن این نکته هم خالی از لطف نیست که عرضه جوجه بوقلمون یک روزه و جوجه بوقلمون یک ماهه به میزان تقاضای بازار بستگی دارد یعنی به طور مثال طی چهار ماه اول سال 98 (زمان نگارش این مطلب) به علت سود بالای جوجه بوقلمون یک ماهه عزیزان دارای مزرعه گله مادری به هیچ عنوان تخم نطفه دار بوقلمون و یا جوجه بوقلمون یک روزه را عرضه نمیکردند و فقط عرضه جوجه بوقلمون یک ماهه را داشتند. و در مواقعی هم میزان تقاضای بازار کاهش پیدا میکند به عنوان مثال ماه پنجم سال 98.

که در این شرایط علاوه بر عرضه جوجه بوقلمون یک ماهه ، جوجه بوقلمون یک روزه و گاها تخم نطفه دار بوقلمون نیز عرضه میگردد. 

 

 و اما نکاتی در مورد جوجه بوقلمونهای عرضه شده توسط تیم تحقیقاتی مینی سالن:

تیک جوجه ها از بهترین نژاد و گله مادر باکیفیت بوده که در بهترین شرایط پرورش یافته اند.(تغذیه مناسب، واکسیناسیون به موقع و نژاد مرغوب) که این عوامل در میزان سوددهی پرورش بسیار موثرند.

 

تیک  برگه سلامت جوجه ها و یا برگه آزمایش تیتر خون ، به تقاضای خریدار گرفته و عرضه میشود و هزینه آن بصورت جداگانه اخذ میگردد.

 

    جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

Phone_number قیمت جوجه بوقلمون شامل قیمت جوجه بوقلمون یک ماهه و قیمت جوجه بوقلمون یک روزه

شماره های تماس:

 

09118928921 - 09118928920  09114861623

 

همچنین میتوانید از فرم زیر جهت ارسال سوال و کسب اطلاعات بیشتر استفاده نمایید.

 در ادامه مطلب ، دیدن این فیلم رو بهتون پیشنهاد میکنم :  در کار پرورش حاتم طایی نباشید

teleg قیمت جوجه بوقلمون شامل قیمت جوجه بوقلمون یک ماهه و قیمت جوجه بوقلمون یک روزه برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش بوقلمون اینجا کلیک کنید.

 

منبع : minisalon.ir  (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

خواندن 63176 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 05 دی 1398 ساعت 12:34

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو