پرورش بلدرچین | هر آنچه باید بدانید

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

پرورش بلدرچین | 8 گام ضروری برای کسب موفقیت بیشتر در پرورش بلدرچین 

پرورش بلدرچین به علت مقاومت بالاتر این پرنده در مقایسه با سایر طیور و همچنین نیاز به سرمایه کمتر پرورش این پرنده متقاضیان زیاد مخصوص به خودش رو داره. بیشترین سود در زمینه پرورش بلدرچین متعلق به تولید تخم نطفه دار و جوجه است و کمترین سود هم متعلق به بلدرچین گوشتیه.

 

نکته: اگر در زمینه ی پرورش بلدرچین به نتیجه رسیدین این صفحه رو مطالعه کنین و اگه هنوز به نتیجه نرسیدین پیشنهاد می کنم صفحه مشاوره گام به گام  رو مطالعه کنین.

 

تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه پرورش بلدرچین رو در 8  گام برای  شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده ی بلدرچین شروع کنین اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه پرورش بلدرچین، لازمه این 8 مرحله پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

 

 

 

 مراحل 8 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

 گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش بلدرچین لازمه بدونید

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی  پرورش بلدرچین

  گام سوم: مشاوره های تلگرامی ،مشاوره های تلفنی

  گام چهارم:  مشاهده ی فیلم های آموزشی پرورش بلدرچین

  گام پنجم:  دوره ی آموزشی پرورش بلدرچین

 گام ششم:   گذروندن طرح کار در مزرعه

  گام هفتم: پیوستن بهشبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) جهت کسب بیشترین سود از پرورش بلدرچین

  گام هشتم:  راه اندازی مزرعه

  


 گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش بلدرچین لازمه بدونید:

پرورش بلدرچین به علت مقاومت بالاتر این پرنده در مقایسه با سایر طیور اعم از بوقلمون و مرغ بومی و همچنین نیاز به سرمایه کمتر پرورش این پرنده متقاضیان زیاد مخصوص به خودش رو داره.

حوزه های پرورش بلدرچین شامل بلدرچین گوشتی ، بلدرچین تخمگذار جهت تولید تخم خوراکی و بلدرچین مادر جهت تولید تخم نطفه دار و تولید جوجه است که مشتری اصلی بلدرچین گوشتی کشتارگاهها هستن و تخم بلدرچین توسط فروشگاهها بصورت بسته بندی شده خریداری میشن و گله مادر بلدرچین و فروش تخم نطفه دار بلدرچین هم مخصوص افرادیه که سابقه زیادی در بازار دارن و از تجربه خوبی برخوردارن.

بیشترین سود در زمینه پرورش بلدرچین متعلق به تولید تخم نطفه دار و جوجه است و کمترین سود هم متعلق به بلدرچین گوشتیه.

قبل از شروع فعالیت اولین گامتون اینه که به فروشگاههای شهرتون برید و از طریق تخم بلدرچینهای بسته بندی شده مغازه ها به تامین کننده اون فروشگاه برسید و از اون طریق متوجه قیمت خرید اون فروشگاه بشید و قیمت رو با ما در میون بگذارید که در صورت تایید ما مقدمات فعالیت در این زمینه رو فراهم کنید.

جهت  شروع فعالیت اولین گامی که ضروریه گذروندن دوره پرورشه تا علم این کار رو بدست بیاریم و بدون گذروندن این دوره قطعا با شکست مواجه میشیم.

سالهاست که در این زمینه به تولید فیلم ها و مقالات کوتاه ولی کاربردی پرداختیم.جهت مشاهده و مطالعه مقالات مرتبط با پرورش بلدرچین روی لینک زیر کلیک کنید:

 

  همین الان مشاوره تلفنی رایگان بگیرید

   شماره: 09118928921 (سرکار خانم نجفی)

 

  نکته: محصول تولیدی شامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن نیست اما در بازار تقاضای کافی جهت خرید محصولات بلدرچین اعم از تخم بلدرچین و گوشت بلدرچین وجود داره.

 


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی پرورش بلدرچین( اگر قبلا  این طرح را مطالعه کردید، به گام بعدی برید)

قبل از اینکه دست به کار بشید خوبه بدونید که به ازای سرمایه ای که می ذارید در پایان سال چقدر سود می کنید برای همین لازمه  که دست به ماشین حساتون خوب باشه. در ادامه طرح توجیهی شاخه ی پرورش بلدرچین که تقریبا به روز هست رو مروری داشته باشید. برای مطالعه ی طرح توجیهی  پرورش بلدرچین  روی لینک زیر کلیک کنید:

مطالعه ی طرح توجیهی پرورش بلدرچین 

 


گام سوم: مشاوره های تلگرامی، مشاوره های تلفنی

 

همچنین ما مشاوره های رایگانی هم داریم که شما میتونید از طریق مشاوره های تلگرامی و سایت و یا مشاوره های تلفنی ، اطلاعات روز رو از مشاوران ما  بگیرید و نهایتا بخواین استارت کار خودتون رو بزنید.

 

 

 


گام چهارم: مشاهده ی فیلم های آموزشی پرورش بلدرچین 

تیم تحقیقاتی مینی سالن  با تولید فیلم های آموزشی در تلاشه تا به شما کمک کنه تا با تماشای فیلمهای آموزشی و کسب اطلاعات کافی، کار خودتون رو شروع کنین. جهت مشاهده ی فیلم های آموزشی روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده ی فیلم های آموزشی پرورش بلدرچین

 


گام پنجم: دوره ی آموزشی پرورش بلدرچین 

اصلی ترین علت عدم موفقیت در پرورش نداشتن اطلاعات کافی و درست در مورد پرورشه.قبل از شروع به امر پرورش بلدرچین، ضروریست اطلاعات خود را در مورد پرورش ، اصول پرورش و نکات کلیدی موفقیت در پرورش بالا ببرید.

تیم تحقیقاتی مینی سالن  با برگزاری دوره ی پرورش بلدرچین قصد داره شما عزیزان علاقه مند را با تمام نکات مربوط به پرورش  از سالن و تجهیزات گرفته تا شناسایی  طیور و نکات کلیدی پرورش و غیره آشنا کنه.  در صورتی که در زمان برگزاری دوره سالن پرورش خالی باشه بازدید از سالن هم وجود داره.  برای مشاهده ی دوره ی پرورش بلدرچین  روی لینک زیر کلیک کنید.

دوره ی آموزشی پرورش بلدرچین 

 


گام ششم: گذروندن طرح کار در مزرعه

 

در دوره های آموزش پرورش بلدرچین، شما  با کل اصول پرورش بصورت کامل آشنا میشید؛اما اکثر شماها خواستار کار در مزرعه به مدت چند روز جهت اجرایی کردن آموخته هاتون هستید.

 از اینرو تصمیم به برگزاری طرح کار در مزرعه نمودیم تا  شمایی که دوره های آموزش رو گذروندید بتونید بصورت عملی در مزرعه چند روزی فعالیت داشته باشید.

شرکت در طرح شامل هزینه هست که مربوط به هزینه اقامت ، پذیرایی و آموزش حین کاره که مبلغ این هزینه ها در زمان اجرای طرح اعلام میشه. برای هماهنگی با شماره هایی که در بالا (گام سوم) نوشته شده می تونید تماس بگیرید یا در تلگرام پیام بذارید.

 

 


گام هفتم: پیوستن به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) جهت کسب بیشترین سود از پرورش بلدرچین

وقتی عضو شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) میشید، به کمک مشاوران اپلیکیشن که در واقع مشاوران بازار شما هستند به یک بازار بزرگی وصل میشین که بازار مصرف بزرگی برای محصولات شماست و نگرانی شما برای فروش محصولاتتون قبل از شروع پرورش  رو برطرف میکنه.  همچنین فرصت های درآمدی جانبی هم بهتون معرفی می کنه تا مجموع درآمدتون افزایش پیدا کنه.


جهت آشنایی  بیشتر با  شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) و پیوستن به آن کلیک کنید.


گام هشتم: راه اندازی مزرعه

 

حالا شما اطلاعات کافی و آمادگی لازم جهت شروع کار پرورش رو دارید. حالا وقتشه که مزرعه ی خودتون رو راه اندازی کنید.

 

 

 

  تصاویر مراکز آموزشی و دوره ها

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
خواندن 11570 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 20 تیر 1399 22:34

دیدگاه‌ها   

0 #21 کاربر مهمان 1398-10-25 19:52
سلام در یک انباری  طول۴عرض۲ ارتفاع ۲ چند تا بلدرچین میشه جا داد در قفس های چهار یا پنچ طبقه
**************
پاسخ
سلام دوست عزیز
در ۸متر مربع حدود ۶۰۰ قطعه بلدرچین در قفس میتونید پرورش بدید.
0 #20 Ghasem 1398-06-04 22:28
بلدرچین تخم گذار چه موقع وقته کشتارشه؟و برای پرورش تعداد کم و برای مصرف خانگی تغذیه چطور باید میشه؟میشه پسماند غذاهای خودمونو بدیم یا فقط گندم و ذرت بدیم؟یا حتما باید تغذیه کامل باشه؟ ممنون ********* پاسخ سلام دوست عزیز بلدرچین تخمگذار را در پایان دوره تخمگذاری میتونید به عنوان کشتار استفاده کنید. در مصارف خانگی میتونید از پساماندهای خانگی همدر کنار جیره برای پرورش استفاده کنید که در زمینه تولید این مسئله قابل استفاده نیست و یا با شرایط خاصی باید مورد استفاده قرار بگیره.
0 #19 Ghasem 1398-06-04 22:28
بلدرچین تخم گذار چه موقع وقته کشتارشه؟و برای پرورش تعداد کم و برای مصرف خانگی تغذیه چطور باید میشه؟میشه پسماند غذاهای خودمونو بدیم یا فقط گندم و ذرت بدیم؟یا حتما باید تغذیه کامل باشه؟
ممنون
*********
پاسخ
سلام دوست عزیز
بلدرچین تخمگذار را در پایان دوره تخمگذاری میتونید به عنوان کشتار استفاده کنید.
در مصارف خانگی میتونید از پساماندهای خانگی همدر کنار جیره برای پرورش استفاده کنید که در زمینه تولید این مسئله قابل استفاده نیست و یا با شرایط خاصی باید مورد استفاده قرار بگیره.
0 #18 مرجان 1398-04-19 14:03
باسلام در خرید تضمینی که در سایت و کانل در مورد بره های هترو و هومو فرمودید،بره های نر و ماده هر دو رو خریداری میکنید؟ *************** *************** *************** ********** سلام و عرض ادب.بله در خرید تضمینی فارغ از جنسیت هم بره ماده و هم بره نر رو خریداری میکنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در این زمینه میتونید هر روزه تا ساعت 2بعدظهر با این شماره تماس بگیرید یا در تلگرام پیام بدید پاسخگو هستم.حسینی 09118928920
0 #17 مرجان 1398-04-19 14:03
باسلام در خرید تضمینی که در سایت و کانل در مورد بره های هترو و هومو فرمودید،بره های نر و ماده هر دو رو خریداری میکنید؟
*******************************************************
سلام و عرض ادب.بله در خرید تضمینی فارغ از جنسیت هم بره ماده و هم بره نر رو خریداری میکنیم.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در این زمینه میتونید هر روزه تا ساعت 2بعدظهر با این شماره تماس بگیرید یا در تلگرام پیام بدید پاسخگو هستم.حسینی 09118928920
0 #16 حسینی 1398-02-23 10:44
سلام و تشکر از راهنماییهای خوبتون شما خرید تخم بلدرچین دارید و اگر بله چطور میشه تخم بلدرچین رو به شما فروخت؟ با تشکر ******* پاسخ سلام دوست عزیز فعلا واحد بلدرچین تا اطلاع از طریق سایت فعال نمی باشد.
0 #15 حسینی 1398-02-23 10:44
سلام و تشکر از راهنماییهای خوبتون
شما خرید تخم بلدرچین دارید و اگر بله چطور میشه تخم بلدرچین رو به شما فروخت؟
با تشکر
*******
پاسخ
سلام دوست عزیز
فعلا واحد بلدرچین تا اطلاع از طریق سایت فعال نمی باشد.
0 #14 باقر 1398-01-06 21:09
من قصد راه اندازی سالن پرورش بلدرچین دارم.برای پیگیری و گرفتن وام باید به کدام سازمان و ارگان مراجعه کنم؟ ********* سلام و عرض ادب پررورش بلدرچین تحت پوشش وام بسیج سازندگی، کمیته امداد و فنی و حرفه ای میباشد
0 #13 باقر 1398-01-06 21:09
من قصد راه اندازی سالن پرورش بلدرچین دارم.برای پیگیری و گرفتن وام باید به کدام سازمان و ارگان مراجعه کنم؟
*********
سلام و عرض ادب
پررورش بلدرچین تحت پوشش وام بسیج سازندگی، کمیته امداد و فنی و حرفه ای میباشد
0 #12 امیر 1398-01-06 21:08
پرورش بلدرچین در قفس نسبت به پرورش بلدرچین در بستر چه مزایایی دارد؟ ********* سلام و عرض ادب پرورش در قفس نسبت به بستر فضای کمتری میگیرد. هزینه انرژی به علت کاهش فضا کم تر میشود. هزینه کارگری کاهش می یابد. مدیریت گله راحتتر است.میزان تولید در قفس بیشتر از تولید در بستر است. جمع آوری تخم بلدرچین ها آسانتر است و بوی سالن کمتر است. تنها مزیت پرورش در بستر ارزان بودن تجهیزات بستر است.

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از 
 شاخه های جدید پرورش و فرصت های جدید کسب و کار حوزه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری مطلع شوید

به جمع 
4,702,667 نفره علاقمندان و فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری بپیوندید. 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو