پرورش بلدرچین | هر آنچه باید بدانید

پرورش بلدرچین | 8 گام ضروری برای کسب موفقیت بیشتر در پرورش بلدرچینپرورش بلدرچین به علت مقاومت بالاتر این پرنده در مقایسه با سایر طیور و همچنین نیاز به سرمایه کمتر پرورش این پرنده متقاضیان زیاد مخصوص به خودش رو داره. بیشترین سود در زمینه پرورش بلدرچین متعلق به تولید تخم نطفه دار و جوجه است و کمترین سود هم متعلق به بلدرچین گوشتیه.

 

تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه پرورش بلدرچین رو در 3  گام برای  شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده ی بلدرچین شروع کنین اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه پرورش بلدرچین، لازمه این 3 مرحله پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:  

 مراحل 3 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

 گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش بلدرچین لازمه بدونید

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی  پرورش بلدرچین

 گام سوم:   گذروندن طرح کار در مزرعه


 گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش بلدرچین لازمه بدونید:

پرورش بلدرچین به علت مقاومت بالاتر این پرنده در مقایسه با سایر طیور اعم از بوقلمون و مرغ بومی و همچنین نیاز به سرمایه کمتر پرورش این پرنده متقاضیان زیاد مخصوص به خودش رو داره.همین موضوع باعث رقابت زیاد در این حوزه شده و این یک امتیاز منفی محسوب میشه.اما محصولات تولیدی بلدرچین اعم از تخم بلدرچین و گوشتبلدرچین دارای بازار خوبیه و اگه مطالعات بازار قبل از شروع پرورش رو کرده باشید نگرانی بابت فروش محصولات تولیدیتون وجود نداره.

حوزه های پرورش بلدرچین شامل بلدرچین گوشتی ، بلدرچین تخمگذار جهت تولید تخم خوراکی و بلدرچین مادر جهت تولید تخم نطفه دار و تولید جوجه است که مشتری اصلی بلدرچین گوشتی کشتارگاهها هستن و تخم بلدرچین توسط فروشگاهها بصورت بسته بندی شده خریداری میشن و گله مادر بلدرچین و فروش تخم نطفه دار بلدرچین هم مخصوص افرادیه که سابقه زیادی در بازار دارن و از تجربه خوبی برخوردارن.

بیشترین سود در زمینه پرورش بلدرچین متعلق به تولید تخم نطفه دار و جوجه است و کمترین سود هم متعلق به بلدرچین گوشتیه.

قبل از شروع فعالیت اولین گامتون اینه که به فروشگاههای شهرتون برید و از طریق تخم بلدرچینهای بسته بندی شده مغازه ها به تامین کننده اون فروشگاه برسید و از اون طریق متوجه قیمت خرید اون فروشگاه بشید و قیمت رو با ما در میون بگذارید که در صورت تایید ما مقدمات فعالیت در این زمینه رو فراهم کنید.  

  نکته: در حال حاضرمحصول تولیدی شما ، شامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن نیست اما در بازار تقاضای کافی جهت خرید محصولات بلدرچین اعم از تخم بلدرچین و گوشت بلدرچین وجود داره و در حد توان کمک های لازم رو در شروع کار خواهیم کرد.


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی پرورش بلدرچین( اگر قبلا  این طرح را مطالعه کردید، به گام بعدی برید)

قبل از اینکه دست به کار بشید خوبه بدونید که به ازای سرمایه ای که می ذارید در پایان سال چقدر سود می کنید برای همین لازمه  که دست به ماشین حساتون خوب باشه. در ادامه طرح توجیهی شاخه ی پرورش بلدرچین رو مروری داشته باشید(طرح به روز نیست و به زودی به روز میشه). برای مطالعه ی طرح توجیهی  پرورش بلدرچین  روی لینک زیر کلیک کنید:

مطالعه ی طرح توجیهی پرورش بلدرچین 


گام سوم: مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن

حالا وقت شروع کار پرورشتونه. اما باید به اطمینان برسید که انتخابتون درسته و سرمایه تون به خطر نمیفته. از طرفی باید خیالتون از بابت بازار فروش محصولات تولیدیتون راحت باشه. به همین جهت این امکان رو فراهم کردیم تا تحت مشاوره کاملا کارتون رو شروع کنید تا هم خیالتون از بازار فروش محصولاتتون راحت باشه و هم خیالتون جمع باشه که بهترین گزینه رو انتخاب کردین.برای شروع کارتون تحت مشاوره کامل ما ، روی بنر زیر بزن:

 


 

خواندن 17056 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 29 مرداد 1400 20:36


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400