پرورش جلبک اسپیرولینا | هرآنچه باید بدانید

پرورش جلبک اسپیرولینا ، یکی از شاخه های سودده و دارای بازار خوب هست که در حال حاضر ظرفیت نسبتا خوبی برای اشتغالزایی داره و البته شاخه مکمل پرورش ماهیان زینتی هست.هر چند پرورش جلبک اسپیرولینا رو میشه مستقل از پرورش ماهی زینتی انجام داد ولی اگه این دو شاخه رو در کنار هم داشته باشیم بهتره.چون که آب زائد پرورش ماهی برای پرورش جلبک استفاده میشه و جلبک هم بخشی از جیره غذایی ماهی هست. پرورش جلبک اسپیرولینا ، از حوزه هاییه که تحت پوشش خوشه سازی تیم تحقیقاتی مینی سالن قرار داره؛یعنی شما عزیزان میتونید تحت پوشش تیم تحقیقاتی مینی سالن ، صدها واحد کوچک دیگه رو هم تحت پوشش خودتون قرار بدین و تیم مینی سالن در تمام مراحل در کنارتونه.

 

جهت شروع کار ،تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه پرورش جلبک اسپیرولینا رو در 3  گام برای شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده جلبک اسپیرولینا شروع کنین اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه پرورش جلبک اسپیرولینا ، لازمه این 3 مرحله پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

مراحل 3 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

  گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش جلبک اسپیرولینا لازمه بدونید

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی پرورش جلبک اسپیرولینا

  گام سوم:  مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن


 گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش جلبک اسپیرولینا لازمه بدونید:

پرورش جلبک اسپیرولینا چند سالی هست که در کشور شروع شده و طرفداران زیادی هم داره.این جلبک ها جهت مصارف انسانی و دامی تولید میشن.

از طرفی پرورش جلبک اسپیرولینا سود خوبی داره و شرایط پرورشش هم به علت قرار گرفتن در فضای سرپوشیده به مراتب راحتتر از خیلی از شاخه ها از جمله دام و طیور هست.از طرفی به علت نوظهور بودن پرورش جلبک اسپیرولینا ، جای بسیار زیادی جهت تولید و فرآوری این محصول وجود داره که اگه در کنار تولید این محصول ، برای فرآوری و بازاریابی این محصول هم برنامه داشته باشیم میتونیم سود بسیار خوبی رو تجربه کنیم.

همه این مزایا زمانی ارزش داره که بازار خرید تضمینی جلبک اسپیرولینا هم وجود داشته باشه.خوشبختانه تیم تحقیقاتی مینی سالن ، خرید تضمینی جلبک اسپیرولینا رو داره .

اولویت ما هم تشکیل خوشه های پرورش جلبک اسپیرولینا هست تا خدمات دهی راحتتر بوده و هرینه های تمام شده تولیدکننده ها هم کاهش پیدا کنه.

 

 نکته: محصول تولیدی شما شامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن هست.


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی پرورش جلبک اسپیرولینا

قبل از اینکه دست به کار بشید خوبه بدونید که به ازای سرمایه ای که می ذارید در پایان سال چقدر سود می کنید برای همین لازمه  که دست به ماشین حساتون خوب باشه. در ادامه طرح توجیهی شاخه ی پرورش جلبک اسپیرولینا که تقریبا به روز هست رو مروری داشته باشید و توجیه اقتصادی پرورش جلبک اسپیرولینا رو ببینید. برای مطالعه ی طرح توجیهی جلبک اسپیرولینا روی لینک زیر کلیک کنید:


گام سوم: مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن

حالا وقت شروع کار پرورشتونه. اما باید به اطمینان برسید که انتخابتون درسته و سرمایه تون به خطر نمیفته. از طرفی باید خیالتون از بابت بازار فروش محصولات تولیدیتون راحت باشه. به همین جهت این امکان رو فراهم کردیم تا تحت مشاوره کاملا کارتون رو شروع کنید تا هم خیالتون از بازار فروش محصولاتتون راحت باشه و هم خیالتون جمع باشه که بهترین گزینه رو انتخاب کردین.برای شروع کارتون تحت مشاوره کامل ما ، روی بنر زیر بزن:

 

 

خواندن 5473 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 09 آبان 1400 16:07


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400