پرورش جلبک اسپیرولینا | هرآنچه باید بدانید

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پرورش جلبک اسپیرولینا ، یکی از شاخه های سودده و دارای بازار خوب هست که در حال حاضر ظرفیت نسبتا خوبی برای اشتغالزایی داره و البته شاخه مکمل پرورش ماهیان زینتی هست.هر چند پرورش جلبک اسپیرولینا رو میشه مستقل از پرورش ماهی زینتی انجام داد ولی اگه این دو شاخه رو در کنار هم داشته باشیم بهتره.چون که آب زائد پرورش ماهی برای پرورش جلبک استفاده میشه و جلبک هم بخشی از جیره غذایی ماهی هست. پرورش جلبک اسپیرولینا ، از حوزه هاییه که تحت پوشش خوشه سازی تیم تحقیقاتی مینی سالن قرار داره؛یعنی شما عزیزان میتونید تحت پوشش تیم تحقیقاتی مینی سالن ، صدها واحد کوچک دیگه رو هم تحت پوشش خودتون قرار بدین و تیم مینی سالن در تمام مراحل در کنارتونه.

جهت آشنایی بیشتر با مفهوم خوشه و ثبت درخواست خوشه سازی کلیک کنید.

 

جهت شروع کار ،تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه پرورش جلبک اسپیرولینا رو در 7  گام برای شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده جلبک اسپیرولینا شروع کنین اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه پرورش جلبک اسپیرولینا ، لازمه این 7 مرحله پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

  

مراحل 7 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

  گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش جلبک اسپیرولینا لازمه بدونید

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی پرورش جلبک اسپیرولینا

  گام سوم: مشاهده فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش (در صورتی که هنوز به جمع بندی نرسیدین)

  گام چهارم: مشاوره خصوصی آنلاین از مهندس سلیمانی جهت جمع بندی و رسیدن به پرسود ترین فعالیت متناسب با شرایط شما و تصمیم گیری شروع کار به صورت مستقل و یا خوشه

  گام پنجم:  خرید و مشاهده فیلم دوره آموزشی پرورش جلبک اسپیرولینا

  گام ششم:  مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن

 گام هفتم:  خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 


 گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش جلبک اسپیرولینا لازمه بدونید:

پرورش جلبک اسپیرولینا چند سالی هست که در کشور شروع شده و طرفداران زیادی هم داره.این جلبک ها جهت مصارف انسانی و دامی تولید میشن.

از طرفی پرورش جلبک اسپیرولینا سود خوبی داره و شرایط پرورشش هم به علت قرار گرفتن در فضای سرپوشیده به مراتب راحتتر از خیلی از شاخه ها از جمله دام و طیور هست.

همه این مزایا زمانی ارزش داره که بازار خرید تضمینی جلبک اسپیرولینا هم وجود داشته باشه.خوشبختانه تیم تحقیقاتی مینی سالن ، خرید تضمینی جلبک اسپیرولینا رو داره .

اولویت ما هم تشکیل خوشه های پرورش جلبک اسپیرولینا هست تا خدمات دهی راحتتر بوده و هرینه های تمام شده تولیدکننده ها هم کاهش پیدا کنه.

 

 نکته: محصول تولیدی شما شامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن هست.


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی پرورش جلبک اسپیرولینا

 

پرورش جلبک اسپیرولینای مولد ، جهت تکثیر و پروار نوزادها ، سود تقریبی بیش از 60 درصد رو به دنبال داره که سود خوبی به حساب میاد.یعنی اگه شما سرمایه ای که میگذارید 100میلیون تومان باشه ، سالانه 60 میلیون تومان سود خالص براتون به دنبال داره.جهت مطالعه کامل طرح توجیهی پرورش جلبک اسپیرولینا روی لینک زیر کلیک کنید:


گام سوم: مشاهده فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش (در صورتی که هنوز به جمع بندی نرسیدین)

 

اگه در مورد پرورش جلبک اسپیرولینا به اطمینان رسیدین و قصدتون پرورش در همین شاخه هست به گام چهارم برید. اما اگه جزء کسانی هستید که هنوز به جمع بندی نهایی نرسیدین که در شاخه پرورش جلبک اسپیرولینا فعالیت کنید و یا سایر شاخه ها ، با کلیک بر روی لینک زیر فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش رو که شامل نکات بسیار کلیدی هست تماشا کنید و بعد از تماشای فیلم ، به مرحله چهارم برید.

  مشاهده فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش از لحاظ میزان سوددهی و پایدار بودن


گام چهارم: مشاوره خصوصی آنلاین از مهندس سلیمانی جهت جمع بندی و رسیدن به پرسود ترین فعالیت متناسب با شرایط شما

در این مرحله کم کم وقتشه که وارد مراحل اجرایی کار بشین.اگه در مورد شیوه ورود و حجم سرمایه گذاری اولیه سوالی ندارید به مرحله پنجم برید و اگه سوالاتی دارید با کلیک بر روی لینک زیر ، فرم درخواست مشاوره خصوصی رو پر کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید تا زمانی جهت مشاوره خصوصی از مهندس سلیمانی ، براتون در نظر گرفته بشه.در این نشست ، تجربه سالها تحقیق و کار عملیاتی تیم تحقیقاتی مینی سالن به رایگان بهتون منتقل میشه و بعد از این نشست به بهترین جمع بندی خواهید رسید.

ثبت درخواست مشاوره خصوصی از مهندس سلیمانی 


گام پنجم: خرید و مشاهده فیلم دوره آموزشی پرورش جلبک اسپیرولینا

حالا نوبت مشاهده فیلم دوره آموزشی پرورش جلبک اسپیرولینا هست.اصلی ترین علت عدم موفقیت در پرورش نداشتن اطلاعات کافی و درست در مورد پرورشه.قبل از شروع به امر پرورش، ضروریه که اطلاعات خودتون رو در مورد پرورش ، اصول پرورش و نکات کلیدی موفقیت در پرورش بالا ببرید.

جهت مشاهده فیلم دوره آموزشی آنلاین پرورش جلبک اسپیرولینا ، بر روی تصویر زیر کلیک کنید

دوره پرورش جلبک
دوره آموزشی جلبک

گام ششم: مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن

 

 در دوره آموزشی پرورش جلبک اسپیرولینا، با اصول کار آشنا شدین و حالا وقتشه که مزرعه خودتون رو بر اساس آموزشها و مشاوره هایی که دریافت کردین راه اندازی کنید.یکی از مزیتهای پرورش جلبک اسپیرولینا اینه که میتونید در ابتدای کار ، بر اساس مشاوره آنلاین و تلفنی مدرس دوره ، مزرعه تون رو به کمک مدرس راه اندازی کنید و بعد از اینکه مدت کوتاهی رو طبق مشاوره های مدرس جلو رفتین ، اقدام به راه اندازی مزرعه تون در مقیاس اصلی کنید.همچنین میتونید درخواست حضور مشاور در محل رو بدین تا تمام کارها مستقیم با کمک مشاور صورت بگیره که این مورد شامل هزینه کمی میشه.

اگه به جای کار فردی ، کارتون رو به صورت خوشه شروع کرده باشید مزیتش اینه که آموزشها و مشاوره های راه اندازی مزرعه ، حضوری بوده و هزینه اش بین شما و سایر پرورش دهندگان تقسیم میشه که بسیار ناچیز هست.

 


گام هفتم: خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

در صورتی که قبل از شروع راه اندازی مزرعه ، تحت پوشش تیم تحقیقاتی مینی سالن ، قدمهاتون رو برداشته باشید و مزرعه تون رو راه اندازی کرده باشید ، و قرارداد خرید تضمینی رو هم با ما امضا کرده باشید ، حالا وقتشه که محصولاتتون توسط ما خریداری بشه.

هدف ما از خرید تضمینی محصولات شما ، برطرف کردن ترس شما از شروع به کار هست؛ وگرنه تمام هدف ما فروش محصولاتتون توسط خودتون هست تا حداکثر سود رو از پرورشتون داشته باشید.از همین رو دوره های آموزشی بازاریابی محصولات کشاورزی و دامپروری رو طراحی کردیم که باید از همین ابتدای کار ، به صورت تدریجی این آموزشها رو هم ببینید. در این دوره های بازاریابی یاد میگیرید که چطور محصولاتتون رو در بازار داخلی و خارجی عرضه کنید.

جهت خرید و مشاهده دوره اول از مجموعه دوره های بازاریابی ، روی تصویر زیر کلیک کنید.

دوره بازاریابی محصولات کشاورزی و دامپروری
دوره آموزشی بازاریابی محصولات کشاورزی

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

خواندن 395 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 20 تیر 1399 20:56

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو