شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران)

شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران)

 

 پرورش دهندگان و علاقمندان به حوزه های مختلف کشاورزی و دامپروری در شروع کار و در حین کار پرورش با چالشهای زیادی مواجه هستن و سوالات زیادی توی ذهنشونه؛ به طور مثال:

آیا شاخه ای که من قصد فعالیت در اون رو دارم انتخاب درستی هست یا انتخابهای بهتری وجود داره؟

چطور میتونم از تجربیات افرادی که قبل از من وارد این حوزه شدن استفاده کنم؟

چطور میتونم با همکاران خودم ارتباط مستقیم داشته باشم ؟

چطور میتونم خودم رو مستقیما به بازار مصرف معرفی کنم تا مجبور به فروش محصولاتم به واسطه ها نشم؟

چطور میتونم بابت کیفیت خوب محصولاتم سود بیشتری کنم در مقایسه با شخصی که محصولاتش کیفیت بالایی نداره؟

چطور میتونم محصولاتم رو صادر کنم و چطور مشتریان خارجی رو متوجه تولیداتم کنم؟

و دهها چالش و دغدغه دیگه که همه پرورش دهندگان با اون مواجه هستن.

برای رسیدن به جواب تمام این سوالات، نیاز بود که امکانی فراهم بشه تا علاقمندان به پرورش و پرورش دهندگان ، در محلی دور هم جمع بشن و اطلاعاتشون رو به اشتراک بگذارن؛ همچنین امکانی فراهم بشه که خریداران داخلی و خارجی هم دسترسی مستقیم به محصولات پرورش دهندگان داشته باشن؛در واقع نیاز بود تا شبکه شفافی از اطلاعات مربوط به پرورش دهندگان شکل بگیره تا همه افراد دسترسی بی واسطه به فعالان حوزه پرورش داشته باشن و بتونن بدون واسطه از پرورش دهندگان خرید کنن.

به این دلایل بود که شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) شکل گرفت و مراحل اولیه رشد خودش رو میگذرونه. به این علت میگیم شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران)، چون در آینده هدف ما ساماندهی همه مشاغل در این شبکه اجتماعی هست ولی اولویت ما پرورش دهندگان هستن.

قبل از هر چیزی خوبه بدونین شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) به صورت یک اپلیکیشن (اندروید ) و یک وب سایت در اختیار شما قرار می گیره.

شما عزیزان بعد از دانلود اپلیکیشن و یا ورود از طریق سایت ،به کمک مشاوران ما شروع به کار با اپلیکیشن نموده و به شبکه اجتماعی زمینه ی مورد نظر خود ملحق می شوید تا بدین وسیله هم با سایر فعالان حوزه ی پرورش مورد نظرتان آشنا شده و هم با کمک مشاوران بازرگانی ما شما  و مزرعه تان به بازار هدف معرفی می شوید و بهترین نتیجه رو از کار با سامانه می گیرید.

 حالا برای آشنا شدن با شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) مراحل دوگانه ی زیر رو طی کنید:

 

 

  مراحل 2  گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

   گام اول:  تماشای فیلم جامع معرفی شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران)

  گام دوم: ورود به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران)

 


 گام اول:  تماشای فیلم جامع معرفی شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران)

برای آشنایی با شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) فیلم زیر رو تماشا کنین:

 


 


  گام دوم: ورود به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران)

 وقتی عضو شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) میشید، به کمک مشاوران اپلیکیشن که در واقع مشاوران بازرگانی شما هستند به یک بازار بزرگی وصل میشین که بازار مصرف بزرگی برای محصولات شماست و نگرانی شما برای فروش محصولاتتون قبل از شروع پرورش  رو برطرف میکنه.  همچنین فرصت های درآمدی جانبی هم بهتون معرفی می کنه تا مجموع درآمدتون افزایش پیدا کنه.

یادآوری:سامانه مشاغل و گردشگری سینباد رونمایی شده است؛ ولی طبق آخرین تصمیم گیری صورت گرفته ، بصورت شهر به شهر به معرفی و ترویج این سامانه پرداخته تا کشاورزان،دامداران و فعالان گردشگری هر شهر و روستا به معرفی تولیدات و خدمات خود بپردازند و استفاده از خدمات این سامانه به تدریج توسعه یافته و عمومی شود. از طریق همین صفحه منتظر اخبار ما در  زمینه اقدامات صورت گرفته در شهرها و روستاهای مختلف باشید .

 

منبع : minisalon.ir  (استفاده از مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

خواندن 16077 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 01 بهمن 1398 12:52


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400