شروع کار به کمک ما (طرح حمایت)

  •  
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 برای موفقیت در کار پرورش اعم از پرورش دام، طیور، گیاهان، حشرات و ... خیلی مهمه که سنگ بنای کارمون رو درست بگذاریم. براساس تجربیات چند ساله ی محققان تیم تحقیقاتی مینی سالن به یک راهکار اساسی رسیدیم و اون اینکه از راه اندازی اولیه ی مزرعه تا فروش محصولات تولیدی تحت پوشش تیم مینی سالن قرار بگیرید که به دو حالت براتون قابل اجراست:

 

نکته: این طرح شامل تمام شاخه های پیشنهاد شده توسط تیم تحقیقاتی مینی سالن می باشد.

حالت اول: دوره ی اول پرورشتون در مزارع تیم تحقیقاتی مینی سالن و در کنار کارشناسان و محققان این تیم باشه که طی مدت تجربه کافی رو کسب کرده همچنین به صورت همزمان با کمک مشاوران بازرگانی تیم تحقیقاتی مینی سالن در بازار شناخته شده و به تدریج خودتان فروش محصولات تولیدیتان رو به دست می گیرید. لازم به ذکر است که در این حالت حضور شما در مزرعه متناسب با وقت آزاد شماست و لزومی به حضور دائمی شما نیست.  در ویدئوی زیر به جزئیات اون می پردازیم:

 

 

حالت دوم: دوره ی اول پرورشتون رو در مزرعه ی خودتون شروع کنید ولی تمام مراحل کارتون، از انتخاب سالن تا تجهیز و خرید و نهایتا بازاریابی و فروش محصولاتتون رو تحت مشاوره و حمایت تیم مینی سالن انجام بدین که در این صورت تیم تحقیقاتی مینی سالن محصولات تولیدی شما رو هم خرید تضمینی می کنه و یا شما رو مستقیما به مصرف کنندگان نهایی معرفی می کنه.

 در صورتی که قصد قرار گرفتن تحت حمایت تیم تحقیقاتی مینی سالن رو دارید روی لینک زیر کلیک کرده و فرم زیر را پر کنید. در اولین فرصت همکاران ما با شما ارتباط گرفته و پس از تایید نهایی می تونید تحت حمایت تیم تحقیقاتی مینی سالن کارتون رو شروع کنید.

 

یادآوری:سامانه مشاغل و گردشگری سینباد رونمایی شده است؛ ولی طبق آخرین تصمیم گیری صورت گرفته ، بصورت شهر به شهر به معرفی و ترویج این سامانه پرداخته تا کشاورزان،دامداران و فعالان گردشگری هر شهر و روستا به معرفی تولیدات و خدمات خود بپردازند و استفاده از خدمات این سامانه به تدریج توسعه یافته و عمومی شود. از طریق همین صفحه منتظر اخبار ما در  زمینه اقدامان صورت گرفته در شهرها و روستاهای مختلف باشید.

 

منبع : minisalon.ir  (استفاده از مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

خواندن 3423 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 10 دی 1398 ساعت 14:29

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو