مشاوره اختصاصی

در ابتدای مسیر راه اندازی مزرعه اغلب ما کمی سردرگم بوده و هنوز نمی دانیم که بهترین انتخاب برای ما کدام شاخه پرورش میباشد.و گاهی میدانیم کدام شاخه پرورش برایمان سودده هست اما نمی دانیم به چه نوعی راه اندازی کنیم.مثلا پروار یا داشتی؛ تخمگذار یا گوشتی و ...


و گاه به یک شاخه پرورش علاقمندیم ، در صورتی که آن شاخه پرورش برایمان گزینه سوددهی نبوده و فعالیت در آن زمینه به نفعمان نیست. در مشاوره اختصاصی مشخص میشود که کدام شاخه متناسب با شرایط ما بهترین گزینه محسوب میشود.
تقریبا 80درصد از شما عزیزان علاقمند به کشاورزی و دامپروری جزو این گروه هستید.

 

در مشاوره اختصاصی چه اطلاعاتی به دست می آورم؟

مشاوره اختصاصی با پرسش سوالهایی از شما شروع شده و تمام حوزه های سودده کشاورزی و دامپروری اعم از دام ، طیور ، آبزیان ، حشرات و خدمات معرفی و تحلیل شده و متناسب با شرایط شما اعم از سرمایه شما ، منطقه جغرافیایی ، علاقمندیها و بازار منطقه ، بهترین شاخه فعالیت تعیین میشه.

تعیین بهترین و سودده ترین شاخه فعالیت برای شما نتیجه سالها تحقیق ، مشاوره و سفرهای استانی بوده و آنچه به دست می آورید عصاره سالها تجربه میباشد.


مشاوره اختصاصی رو از چه شخصی دریافت میکنم؟

تمام مشاوره های خصوصی تیم تحقیقاتی مینی سالن، توسط آقای مهندس سلیمانی، مدیریت تیم تحقیقاتی مینی سالن و سخنران نشست های استانی معرفی مشاغل سودده انجام میگیرد چرا که تنها ایشان مسلط به تحلیل اقتصادی و بازار تمام شاخه های کشاورزی و دامپروری میباشند.

 

هزینه مشاوره اختصاصی چقدره؟

مدت مشاوره اختصاصی 45دقیقه بوده و مبلغ مشاوره 200هزار تومان میباشد.

آیا یک جلسه مشاوره کافیه؟

بله. یک جلسه مشاوره اختصاصی کاملا کافی میباشد و قطعا شما را به بهترین انتخاب میرساند.

چطور میتونم مشاوره اختصاصی جهت انتخاب بهترین شاخه فعالیت دریافت کنم؟

جهت دریافت نوبت مشاوره اختصاصی ، از طریق لینک زیر ، مبلغ مشاوره را به صورت آنلاین و یا کارت به کارت واریز کرده و بعد از واریز ،  از طریق واتساپ و یا پیامک به شماره 09118520402 به سرکار خانم مهندس علیزاده اطلاع دهید.
سپس روز و ساعت مشاوره از طریق واحد هماهنگی به شما اعلام شده و مشاوره میتواند بصورت مشاوره تصویری واتساپی ، اینستاگرامی و یا تلفنی باشه.

Image
Image
Image