با آغوش باز پذیرای راهکارها و شاخه های جدیدی باشید که منافع بیشتری برای شما به دنبال دارند.

130

برخی از شما دوستان بعد از جمع بندی نهاییتون جهت راه اندازی مزرعه، اقدام به مشاوره ی حضوری می کنید تا بعد از مشاوره بخواین مزرعتون رو راه اندازی کنید و در مشاوره ی حضوری متوجه این موضوع میشید که متناسب با شرایط شما یک راهی بهتر هم وجود داره و در واقع یک حوزه ی بهتر هم وجود داره ولی به این علت که زمان زیادی رو صرف جمع آوری اطلاعات کردین مقاومت نشون میدین و تاکید می کنین که بر روی همون حوزه بخواین کارتون رو راه اندازی کنید.

در زمان مشاوره هم ما هیچ تاکیدی بر روی یک حوزه نداریم و تصمیم گیری نهایی رو به خود شما می سپاریم.

اما شما دوستان باید با آغوش باز پذیرای پیشنهاد های بهتر و راهکارهای بهتر باشید و متناسب با پیشنهاد هایی که بهتون میشه و راهکارهای بهتری که بهتون پیشنهاد میشه بخواین اقدام به جمع بندی جدید کنید.

در یک نشست مشاوره ای حضوری تا پنج حوزه رو راحت میشه تحلیل کرد و به بررسی اقتصادیش پرداخت و شما بعد از اون جمع بندی ها باز می تونید مطالعات خودتون رو داشته باشید .

 این ویدئو هم ممکنه براتون جالب باشه: سه مرحله مشاوره در دوره های آموزشی

حتما با آغوش باز پذیرای این تغییرات و پیشنهادات جدید باشید پرا که اگر شما دوستان بخواین بر حوزه ی خودتون پافشاری داشته باشین و نهایتا مزرعه خودتون رو راه اندازی کنید با اینکه راهکار بهتری هم برای شما وجود داشت، متاسفانه ممکنه کسب و کار آیندتون با مشکل مواجه بشه و یا به اون حداکثر سوددهی نرسه و شرایط برای شما سخت بشه و اون سختی شرایط شما رو مجبور به تغییر کنه.

filmgus_zire_maghalat با آغوش باز پذیرای راهکارها و شاخه های جدیدی باشید که منافع بیشتری برای شما به دنبال دارند.maghalegus_zire_maghalat با آغوش باز پذیرای راهکارها و شاخه های جدیدی باشید که منافع بیشتری برای شما به دنبال دارند.

call-sheep-1 با آغوش باز پذیرای راهکارها و شاخه های جدیدی باشید که منافع بیشتری برای شما به دنبال دارند.

دوره های آموزش کاربردی پرورش

tik5 با آغوش باز پذیرای راهکارها و شاخه های جدیدی باشید که منافع بیشتری برای شما به دنبال دارند. دوره های آموزش کاربردی پرورش ،27 الی 29 فروردین ماه  99 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١۰٩١١۴٨۶١۶٢٣ ۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER با آغوش باز پذیرای راهکارها و شاخه های جدیدی باشید که منافع بیشتری برای شما به دنبال دارند. نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

teleg با آغوش باز پذیرای راهکارها و شاخه های جدیدی باشید که منافع بیشتری برای شما به دنبال دارند. برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش، عضو کانال تلگرامی ما شوید. جهت عضویت در کانال های تلگرام و گرفتن مشاوره های تلگرامی میتونید به شماره ها پیام بدین

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو