چطور با سرمایه کم، مدیریت مزارع بزرگ رو بدست بگیریم و در سود مزرعه سهیم بشیم

255

خیلی از شما دوستان عزیز هستین اهل مطالعه هستید اهل تحقیق هستید پشتکار خوبی دارید و حاضر به هر گونه تغییر جهت موفقیت بیشتر و آینده ی بهتر خودتون هستین اما از نقدینگی پایینی در حال حاضر برخوردار هستین.

در صورتی که دارای این شرایط هستین و تمایل دارین که در یک مقیاس بزرگتر مزرعه و کسب و کار خودتون رو راه اندازی کنید و با مشکل نقدینگی مواجه هستین می تونید درخواست خودتون رو به تیم تحقیقاتی مینی سالن اعلام کنید جهت مشارکت و همکاری در مزارع و زیرساخت هایی که مورد نظر ما هست. 

طبیعتا بعد از اعلام درخواست شما بررسی های لازم صورت میگیره و بعد از تایید صلاحیت شما جهت شروع همکاری و مشارکت زیرساخت هایی که مدنظرمون هست رو مدیرتش رو به شما دوستان واگذار می کنیم و در واقع اون سرمایه ی حداقلی شما و حضور خود شما برای گردوندن اولیه ی اون زیرساخت کافی هست و بعد ما در این زیرساخت ها اقدام به سرمایه گذاری می کنیم و شما دوستان بعد از گذروندن دوره های آموزشی مختلف تحت پوشش ما اقدام به مدیریت اون زیرساخت ها می کنید. طبیعتا بعد از تایید صلاحیت یک ضمانتی هم جهت حسن انجام کار از شما دوستان اخذ میشه که پشتوانه ی اجرایی شما باشه و بعد از راه اندازی کسب و کار شما عزیزان طبیعتا در بخش قابل توجهی از سود این مزارع و زیرساخت ها سهیم خواهید شد.

در صورتی که در دوره های آموزشی شرکت کردین می تونید بعد از نشست های مشاوره ای و همچنین در طول روز دوره های اموزشی درخواست مشاوره ی حضوری رو داشته باشید و  ما در خدمت شما دوستان باشیم و در این مورد اطلاعات بیشتری رو کسب کنید تا از همون جا بخواد کلید این همکاری و مشارکت زده بشه.

ممکنه این مطلب هم براتون جالب باشه: شروع کار به کمک ما (طرح حمایت)

filmgus_zire_maghalat چطور با سرمایه کم، مدیریت مزارع بزرگ رو بدست بگیریم و در سود مزرعه سهیم بشیمmaghalegus_zire_maghalat چطور با سرمایه کم، مدیریت مزارع بزرگ رو بدست بگیریم و در سود مزرعه سهیم بشیم

call-sheep-1 چطور با سرمایه کم، مدیریت مزارع بزرگ رو بدست بگیریم و در سود مزرعه سهیم بشیم

دوره های آموزش کاربردی پرورش

tik5 چطور با سرمایه کم، مدیریت مزارع بزرگ رو بدست بگیریم و در سود مزرعه سهیم بشیم دوره های آموزش کاربردی پرورش ،27 الی 29 فروردین ماه  99 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١۰٩١١۴٨۶١۶٢٣ ۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER چطور با سرمایه کم، مدیریت مزارع بزرگ رو بدست بگیریم و در سود مزرعه سهیم بشیم نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

teleg چطور با سرمایه کم، مدیریت مزارع بزرگ رو بدست بگیریم و در سود مزرعه سهیم بشیم برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش، عضو کانال تلگرامی ما شوید. جهت عضویت در کانال های تلگرام و گرفتن مشاوره های تلگرامی میتونید به شماره ها پیام بدین

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو