بعد از راه اندازی مزرعه همچنان به تحقیق و مطالعه خودتون ادامه بدین. کشاورزی آینده بسیار رقابتیه

123

بعد از مشاهده ی فیلم های مختلف آموزشی و مطالعه ی مقالات مختلف و سفرهایی که انجام میدید نهایتا شما مزرعه خودتون رو راه اندازی می کنید اما نکته ای که وجود داره و بسیار حائز اهمیت هست این هست که شما دوستان قرار نیست که فقط کشاورز باقی بمونید بلکه بعد از راه اندازی مزرعتون هم باید به توسعه ی مهارت های فردیتون در راستای حوزه ی کسب و کارتون بپردازید و از طرفی هم اطلاعات و دانش خودتون رو در زمینه ی مرتبط با مزرعه ای که راه اندازی کردید توسعه بدید تا اگر خواستید در آینده کسب و کارتون رو توسعه بدید و دارای سرمایه ی کافی هم بودید بتونید سبد درآمدی برای خودتون تشکیل بدید و توسعتون در چند زمینه باشه و توسعتون فقط در یک زمینه ی خاص نباشه و سبدی از درآمد ها رو داشته باشید .

ممکنه این ویدئو هم براتون جالب باشه: ایجاد سبد درآمدی برای پرورش دهندگان

و از طرفی هم اگر امکان سرمایه گذاری بیشتر جهت توسعه رو نداشته باشید با زیرساخت هایی که توسط تیم تحقیقاتی مینی سالن در آینده ایجاد میشه و با گروه هایی که تشکیل میدیم جهت ارتباط دائمی با شما دوستان قطعا در اون زمان جهت توسعه اهداف و زیرساخت های تیم تحقیقاتی مینی سالن از شما دوستانی که دارای توانایی خوبی هستین و نگاه عمیقی به این کسب و کار دارین و از طرفی مهارت ها تخصص ها و تجارب با ارزشی دارید از شما دوستان دعوت می کنیم که جهت پیش برد اهداف و توسعه زیرساخت هامون بخوایم مدیریت بخش هایی از کسب و کار خودمون رو با شما دوستان به اشتراک بگذاریم هم درآمد خوبی برای شما بدنبال خواهد داشت و هم توسعه اشتغال زایی در مناطق مختلف بسیار کمک می کنه.

از این رو حتی بعد از راه اندازی مزرعتون با اینکه بخش زیادی از وقتتون رو صرف مزرعه باید کنید باز هم حداقل نیم ساعت از روز خودتون رو اختصاص بدین به توسعه این مهارت های فردی و کسب اطلاعات روز.

filmgus_zire_maghalat بعد از راه اندازی مزرعه همچنان به تحقیق و مطالعه خودتون ادامه بدین. کشاورزی آینده بسیار رقابتیهmaghalegus_zire_maghalat بعد از راه اندازی مزرعه همچنان به تحقیق و مطالعه خودتون ادامه بدین. کشاورزی آینده بسیار رقابتیه

call-sheep-1 بعد از راه اندازی مزرعه همچنان به تحقیق و مطالعه خودتون ادامه بدین. کشاورزی آینده بسیار رقابتیه

دوره های آموزش کاربردی پرورش

tik5 بعد از راه اندازی مزرعه همچنان به تحقیق و مطالعه خودتون ادامه بدین. کشاورزی آینده بسیار رقابتیه دوره های آموزش کاربردی پرورش ،27 الی 29 فروردین ماه  99 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١۰٩١١۴٨۶١۶٢٣ ۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER بعد از راه اندازی مزرعه همچنان به تحقیق و مطالعه خودتون ادامه بدین. کشاورزی آینده بسیار رقابتیه نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

teleg بعد از راه اندازی مزرعه همچنان به تحقیق و مطالعه خودتون ادامه بدین. کشاورزی آینده بسیار رقابتیه برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش، عضو کانال تلگرامی ما شوید. جهت عضویت در کانال های تلگرام و گرفتن مشاوره های تلگرامی میتونید به شماره ها پیام بدین

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو