برای راه اندازی مزرعه ، سالن و زمین را بخریم یا اجاره کنیم؟ و در چه صورت خرید پیشنهاد میشه

293

در صورتی که قصد راه اندازی مزرعه خودتون رو دارید برای گام اول ما به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنیم که شما بخواین حتما یک سالنی رو بخرید یا بسازید یا یک زمینی رو بخوایم بخرید جهت راه اندازی مزرعه. 

پیشنهاد اول ما این هست که تا اونجایی که براتون مقدور هست و در دسترستون هست اقدام به اجاره ی سالن کنید و تا چند دوره از سالن ها و زیرساخت های اجاره ای استفاده کنید و تا زمانی هم که براتون ضرورتی پیش نیومده و منافعتون در گرو داشتن زمین و سالن نیست از همون فضاهای اجاره ای استفاده کنید و فقط در دو صورت هست که ما پیشنهاد می کنیم از همون ابتدای کار شما دوستان بخواین زمین و سالن رو اجاره کنید.

حوزه ی اول بحث زراعت چوب و کاشت پالونیا هست چون شما بعد از هر بار کاشتن نهال پالونیا تقریبا چیزی حدود نیم قرن قراره برداشت کنید از این محصول پس به نفعتون هست که حتما صاحب اون زیرساخت باشید اما اگر هم امکان اجاره بلند مدت مثلا پنجاه ساله ی زمین وجود داره باز هم هیچ لزومی نداره که بخواین زمین رو بخرید 

و مورد دوم هم اینه که شما دوستان در یک مدل تلفیقی که مد نظر ما هست و در یک ویدئو ی مستقلی بهش می پردازیم هدف این هست که شما دوستان بخواین بحث زراعت چوب و پرورش در یکی از شاخه های دام و طیور و غیره به اضافه ی بومگردی رو بخواین کنار همدیگه داشته باشید که بواقع یک مدل ترکیبیه و چند کسب و کار هست که در مورد اون مدل لزوما شما دوستان باید حتما زیرساخت ها متعلق به خودتون باشه که در یک ویدئوی مستقلی مفصلا بهش پرداخته میشه.

به جز این دو مورد در سایر موارد پیشنهاد نمی کنیم که از همون گام اول اقدام به خرید زمین و یا ساخت سالن و یا خرید سالن کنید و بهتر این هست که همون سرمایه ای که می خواین اختصاص بدین به خرید سالن و ساخت سالن رو بخواین اختصاص بدین به توسعه ی کارتون و کار خودتون رو بخواین در مقیاس بزرگتری بخواین شروع کنید چرا که این مقیاس بزرگتر طبیعتا سود بیشتری رو نصیبتون می کنه که بخش کمی از اون سود مازاد رو قراره شما صرف اجاره کنید.

filmgus_zire_maghalat برای راه اندازی مزرعه ، سالن و زمین را بخریم یا اجاره کنیم؟ و در چه صورت خرید پیشنهاد میشهmaghalegus_zire_maghalat برای راه اندازی مزرعه ، سالن و زمین را بخریم یا اجاره کنیم؟ و در چه صورت خرید پیشنهاد میشه

call-sheep-1 برای راه اندازی مزرعه ، سالن و زمین را بخریم یا اجاره کنیم؟ و در چه صورت خرید پیشنهاد میشه

دوره های آموزش کاربردی پرورش

tik5 برای راه اندازی مزرعه ، سالن و زمین را بخریم یا اجاره کنیم؟ و در چه صورت خرید پیشنهاد میشه دوره های آموزش کاربردی پرورش ،27 الی 29 فروردین ماه  99 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١۰٩١١۴٨۶١۶٢٣ ۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER برای راه اندازی مزرعه ، سالن و زمین را بخریم یا اجاره کنیم؟ و در چه صورت خرید پیشنهاد میشه نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

teleg برای راه اندازی مزرعه ، سالن و زمین را بخریم یا اجاره کنیم؟ و در چه صورت خرید پیشنهاد میشه برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش، عضو کانال تلگرامی ما شوید. جهت عضویت در کانال های تلگرام و گرفتن مشاوره های تلگرامی میتونید به شماره ها پیام بدین

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو