در تحقیق و مشاوره پراکنده عمل نکنیم

844

در زمانی که قصد راه اندازی کسب و کار خودتون رو در زمینه های مختلف اعم از کشاورزی و.....دارید ، خیلی طبیعیه که اقدام به مشاوره ، از مراکز و منابع مختلف و جمع آوری اطلاعات از منابع مختلف کنید. اما بعد از اینکه کم کم کار رو جلو میبرید و اشراف اطلاعاتی پیدا میکنید به این نتیجه میرسید که با یکی از این مراکز و یا یکی از اون افرادی که متخصص هست ، بخواین کار خودتون رو پیش ببرید. 

و اگه بخواین اساس کار خودتون رو طوری پیش ببرید که همزمان از چند مشاوره استفاده کنید ، به علت تعدد آرایی که در حوزه هایی مثل حوزه کشاورزی وجود داره احتمال شکست تون بسیار افزایش پیدا میکنه. 

تیم تحقیقاتی مینی سالن هم که اساس کارش تحقیقات و سفرهای مطالعاتی هست ، بعد از تحقیقات اولیه و انتخاب افراد و مراکزی که ما داریم ،  نهایتا با یکی از متخصصین به جمع بندی میرسیم و بر اساس مشاوره و همکاری اون نفر ما کار خودمون رو پیش میبریم. 

دوره های آموزش کاربردی پرورش

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از 
 شاخه های جدید پرورش و فرصت های جدید کسب و کار حوزه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری مطلع شوید

به جمع 
4,702,667 نفره علاقمندان و فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری بپیوندید. 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو