در تحقیق و مشاوره پراکنده عمل نکنیم

111

در زمانی که قصد راه اندازی کسب و کار خودتون رو در زمینه های مختلف اعم از کشاورزی و.....دارید ، خیلی طبیعیه که اقدام به مشاوره ، از مراکز و منابع مختلف و جمع آوری اطلاعات از منابع مختلف کنید. اما بعد از اینکه کم کم کار رو جلو میبرید و اشراف اطلاعاتی پیدا میکنید به این نتیجه میرسید که با یکی از این مراکز و یا یکی از اون افرادی که متخصص هست ، بخواین کار خودتون رو پیش ببرید. 

و اگه بخواین اساس کار خودتون رو طوری پیش ببرید که همزمان از چند مشاوره استفاده کنید ، به علت تعدد آرایی که در حوزه هایی مثل حوزه کشاورزی وجود داره احتمال شکست تون بسیار افزایش پیدا میکنه. 

تیم تحقیقاتی مینی سالن هم که اساس کارش تحقیقات و سفرهای مطالعاتی هست ، بعد از تحقیقات اولیه و انتخاب افراد و مراکزی که ما داریم ،  نهایتا با یکی از متخصصین به جمع بندی میرسیم و بر اساس مشاوره و همکاری اون نفر ما کار خودمون رو پیش میبریم. 

دوره های آموزش کاربردی پرورش

tik5 در تحقیق و مشاوره پراکنده عمل نکنیم دوره های آموزش کاربردی پرورش ، 16 الی  18 بهمن ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١۰٩١١۴٨۶١۶٢٣ ۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER در تحقیق و مشاوره پراکنده عمل نکنیم نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

teleg در تحقیق و مشاوره پراکنده عمل نکنیم برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش، عضو کانال تلگرامی ما شوید. جهت عضویت در کانال های تلگرام و گرفتن مشاوره های تلگرامی میتونید به شماره ها پیام بدین

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو