سه مرحله مشاوره در دوره های آموزشی

152

در دوره های آموزشی که در گذشته برگزار میکردیم تا دی ماه 98، یک شب رو بعنوان نشست مشاوره ای در نظر میگرفتیم تا خدمت شما دوستان باشیم و به علت حجم زیاد کاری که داشتیم و در طول روز نیاز بود که تدریس داشته باشیم ، ازین رو فرصت کافی جهت برگزاری نشست های تکمیلی و یا مشاوره های شخصی وجود نداشت.

اما طی برنامه ریزی که داشتیم از دی ماه 98 به بعد ، برنامه از این قرار هست که به امید خدا ما شب چهارشنبه و شب پنجشنبه رو بعنوان نشست مشاوره ای در نظر میگیریم. و در پایان هر روز آموزشی شما دوستان از مشاوره بهره مند میشین. مثلا در روز چهارشنبه در مورد کلاس گوسفند به این شکله که ما مباحثی مثل  هترو و هومو و خالص سازی و فرآیند ورود به کار و انتخاب بهترین مسیر رو بررسی و تحلیل میکنیم . و در روز پنجشنبه به محاسبات اقتصادی میپردازیم. همچنین در مورد طیور هم به همین شکل هست.

غیر از نشست های مشاوره ای که برگزار میکنیم که تقریبا میشه گفت تمام نکات مورد نیاز خدمت شما دوستان تحلیل میشه ، این امکان براتون فراهم میشه که با زمانی که خدمتتون ارائه میشه در طول روزهای پنجشنبه و جمعه ، در واحدهای اقامتی مون یا در دفتر تیم مینی سالن در مرکز ، خدمت شما دوستان باشیم و بتونید مشاوره های شخصی تون رو دریافت کنید و با مجموع این نشست ها و مشاوره هایی که دریافت میکنید ، تقریبا میشه گفت که شما به جمع بندی مطمئنی میرسید و کافیه که شما دوستان بخواین بر اساس اون جمع بندی کارتون رو استارت بزنید .

ولی نکته ای که وجود داره اینه که در مورد بحث مشاوره یک سری استانداردهایی باید رعایت بشه که در ویدئوی بعدی بهش میپردازیم. 

دوره های آموزش کاربردی پرورش

tik5 سه مرحله مشاوره در دوره های آموزشی دوره های آموزش کاربردی پرورش ، 16 الی  18 بهمن ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١۰٩١١۴٨۶١۶٢٣ ۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER سه مرحله مشاوره در دوره های آموزشی نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

teleg سه مرحله مشاوره در دوره های آموزشی برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش، عضو کانال تلگرامی ما شوید. جهت عضویت در کانال های تلگرام و گرفتن مشاوره های تلگرامی میتونید به شماره ها پیام بدین

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو