سه مرحله مشاوره در دوره های آموزشی

859

در دوره های آموزشی که در گذشته برگزار میکردیم تا دی ماه 98، یک شب رو بعنوان نشست مشاوره ای در نظر میگرفتیم تا خدمت شما دوستان باشیم و به علت حجم زیاد کاری که داشتیم و در طول روز نیاز بود که تدریس داشته باشیم ، ازین رو فرصت کافی جهت برگزاری نشست های تکمیلی و یا مشاوره های شخصی وجود نداشت.

اما طی برنامه ریزی که داشتیم از دی ماه 98 به بعد ، برنامه از این قرار هست که به امید خدا ما شب چهارشنبه و شب پنجشنبه رو بعنوان نشست مشاوره ای در نظر میگیریم. و در پایان هر روز آموزشی شما دوستان از مشاوره بهره مند میشین. مثلا در روز چهارشنبه در مورد کلاس گوسفند به این شکله که ما مباحثی مثل  هترو و هومو و خالص سازی و فرآیند ورود به کار و انتخاب بهترین مسیر رو بررسی و تحلیل میکنیم . و در روز پنجشنبه به محاسبات اقتصادی میپردازیم. همچنین در مورد طیور هم به همین شکل هست.

غیر از نشست های مشاوره ای که برگزار میکنیم که تقریبا میشه گفت تمام نکات مورد نیاز خدمت شما دوستان تحلیل میشه ، این امکان براتون فراهم میشه که با زمانی که خدمتتون ارائه میشه در طول روزهای پنجشنبه و جمعه ، در واحدهای اقامتی مون یا در دفتر تیم مینی سالن در مرکز ، خدمت شما دوستان باشیم و بتونید مشاوره های شخصی تون رو دریافت کنید و با مجموع این نشست ها و مشاوره هایی که دریافت میکنید ، تقریبا میشه گفت که شما به جمع بندی مطمئنی میرسید و کافیه که شما دوستان بخواین بر اساس اون جمع بندی کارتون رو استارت بزنید .

ولی نکته ای که وجود داره اینه که در مورد بحث مشاوره یک سری استانداردهایی باید رعایت بشه که در ویدئوی بعدی بهش میپردازیم. 

دوره های آموزش کاربردی پرورش

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از 
 شاخه های جدید پرورش و فرصت های جدید کسب و کار حوزه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری مطلع شوید

به جمع 
4,702,667 نفره علاقمندان و فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری بپیوندید. 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو