هشدار ؛ اطلاعات مینی سالن به روز میباشد

1,050

تیم تحقیقاتی مینی سالن به صورت دائم و هر روزه در حال مطالعه ، تحقیق و تحلیل کسب و کارها و زیرساخت های مختلف با اولویت کشاورزی و گردشگری هست و جدیدترین جمع بندی ها و نتایجی که به دست میاد رو بصورت فیلم های کوتاه و مقالاتی در اختیار شما دوستان قرار میدیم. 

شما دوستان هم به طرق مختلف دسترسی به فیلمهامون پیدا میکنید و اونها رو مشاهده میکنید و احیانا تصمیم به جمع بندی نهایی و راه اندازی مزرعه میکنید.

اما نکته مهمی که در اینجا وجود داره اینه که شما دوستان گرامی حتما باید قبل از این که به جمع بندی نهایی برسید جدیدترین فیلمهای ما در اون حوزه رو هم مطالعه کنید ، چرا که ما بر اساس جدیدترین نیاز روز بازار ، اقدام به تولید فیلم میکنیم؛ مثلا در ابتدای فصل بهار ممکنه در فیلم هامون اشاره کنیم که الان بهترین زمان برای تبدیل جوجه به نیمچه بوقلمون هست ، اما در فصل پاییز پیشنهاد ما تبدیل جوجه به پروار بوقلمون هست و در فصول دیگه هم به همین شکل پیشنهاداتمون عوض میشه.

از این رو حتما بر همین اساس جمع بندی تون رو انجام بدید و ترجیحا تمام ویدئوها رو تا آخر ببینید و از طرفی بعد از جمع بندی اولیه خودتون ، باز هم پیرو یکی از ویدئوهایی که بهش اشاره شد ممکنه جمع بندی که شما کردین ، متناسب با شرایطتتون یک جمع بندی اشتباه باشه. باز هم حتما از مشاوره های حضوری ما ، چه در دفاتر تیم مینی سالن و چه در دوره های آموزشی بهره مند بشید تا به یک جمع بندی خوب برسید و بهترین بهره وری رو در کار خودتون داشته باشید. 

دوره های آموزش کاربردی پرورش

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

فیلمهای مرتبط با پالونیا


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از 
 شاخه های جدید پرورش و فرصت های جدید کسب و کار حوزه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری مطلع شوید

به جمع 
4,702,667 نفره علاقمندان و فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری بپیوندید. 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو