ممکنه جمع بندی شما اشتباه باشه

518

طی سالهای اخیر دوستان عزیز زیادی از مشاوره حضوری ما استفاده کردن ، غالبا دوستان زمانی برای مشاوره حضوری مراجعه میکنن که تمام مطالعات تحقیقاتشون رو کردن و مشاوره های اولیه رو از کارشناسان تیم مینی سالن دریافت کردن و جهت خاطر جمعی نهایی شون تشریف میارن و ما خدمت این دوستان جهت مشاوره حضوری و جمع بندی نهایی هستیم. 

نکته جالبی که وجود داره این هست که طبق تجربه ما ، بیش از 90 درصد این دوستان ، با این که از نظر خودشون جمع بندی نهاییشون رو کردن ، اما بعد از مشاوره متوجه این موضوع میشن که جمع بندی نهایی شون بهترین جمع بندی نبوده . به طور مثال شاخه ای که انتخاب کردن متناسب با شرایطشون بهترین شاخه نیست و یا این که تو اون شاخه فعالیتی که خواستن کنن لزوما بهترین فعالیت نیست. 

مثلا ممکنه برای اون دوستان ، بهترین گزینه زراعت چوب باشه. ولی اونها به طور مثال طیور رو انتخاب کردن. 

و یا تو بحث دام براشون بهترین انتخاب بحث داشتی بود و اونها پروار رو انتخاب کردن. ازین رو خیلی مهمه که شما دوستان قبل از این که سرمایه گذاری کنین ، حتما جهت جمع بندی مطمئن تر از مشاوره های حضوری استفاده کنید که این مشاوره های حضوری هم کاملا رایگان هست ، اما یک سنگ بنای درستی میشه که شما سالهای بعدی کسب و کارتون رو بخواین با خیالت راحت گامهاتون رو بردارید. 

دوره های آموزش کاربردی پرورش

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

فیلمهای مرتبط با پالونیا


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از 
 شاخه های جدید پرورش و فرصت های جدید کسب و کار حوزه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری مطلع شوید

به جمع 
4,702,667 نفره علاقمندان و فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری بپیوندید. 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو