Image

بدون سرمایه، کسب و کارت رو شروع کن

داستان از چه قراره؟

داستان از چه قراره؟

همه مخاطبان ما ابتدا مزرعه شون رو راه میندازن و  بعد به فکر فروش محصولاتشون میفتن.اما شما تحت حمایت ما ، اول میفروشید و بعد از اطمینان از بازار و سود کار ، مزرعه تون رو راه میندازین.
من که تولید ندارم. چه محصولی رو میفروشم؟

من که تولید ندارم. چه محصولی رو میفروشم؟

مزارع تحت پوشش ما تامین کننده شما هستند.درست مثل اینکه برای شما تولید میکنن
سود این کار چقدره؟

سود این کار چقدره؟

اگه در این کار خبره بشید ، یک منبع درآمد کامل هست و بسته به سطح فعالیتتون ، سودتون میتونه بسیار بیشتر از پرورش و مزرعه داری توسط خودتون باشه

اوج موفقیت کار در کجاست؟

اولویت ما خوشه سازیه.یعنی تولید متمرکز محصولات در یک منطقه و به صورت مزارع مستقل اما متحد. وقتی بازار محصولی رو به دست میگیرید (مثلا ماهی زینتی) ، علاوه بر فروش محصولات تولیدی خودتون ، در شهرهای مدنظرمون به واحدهای کوچک وام های ارزان (غالبا 4%) داده میشه و همه اون مزرعه های کوچک تحت پوشش شما هستند چون بازارشون در دست شماست و در واقع اون واحدهای کوچک تولیدکننده و تامین کننده بازار شما هستند. به زبان ساده تر سرمایه و توانشون در راستای منافع و اهداف شما هم هست و شما در بخشی از سود این مزارع سهیم هستید.(که میتونه بسیار بیشتر از سود مزرعه خودتون باشه)

از کجا شروع کنم؟

در این طرح ابتدا تمام آموزشهای مرتبط با بازاریابی محصولات کشاورزی رو تحت پوشش ما میگذرونید و حین آموزش مشخص می کنید که قصد دارید روی چه محصولی کار کنید و همچنین قصد دارید روی بازار داخلی کار کنید یا خارجی. سپس تحت حمایت ما وارد کار عملی میشید و شبکه تامین کنندگانتون شکل میگیره. جهت شروع کار بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید و درخواستتون رو اعلام کنید.

Image
Image
Image