پرورش الاغ شیری یا پرورش خر شیری جهت تولید شیر (هر آنچه باید بدانید)

پرورش الاغ شیری یا پرورش خر شیری جهت تولید شیر

 

 

 پرورش الاغ شیری از جدید ترین حوزه های پرورش هست که جهت تولید شیر الاغ و عنبرنسارا انجام میشه. محصولات حاصل از پرورش الاغ شیری مصرف داخلی و خارجی داره. شیر الاغ در درمان بیماریهای گوارشی و تنفسی بسیار موثر هست و گوشت الاغ ، ژلاتین الاغ ، چربی الاغ و پنیر الاغ در خارج از کشور بازار بسیار خوبی داره.

 

 نکته: اگر در زمینه ی پرورش الاغ شیری به نتیجه رسیدین این صفحه رو مطالعه کنین و اگه هنوز به نتیجه نرسیدین پیشنهاد می کنم  صفحه مشاوره گام به گام  رو مطالعه کنین.

 

تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه پرورش  الاغ شیری رو در 8  گام برای  شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده شروع کنین اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه پرورش الاغ شیری، لازمه این 8 مرحله پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

 

مراحل 8 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

 گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد الاغ شیری لازمه بدونید

  گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی الاغ شیری  

  گام سوم: مشاوره های تلگرامی ،مشاوره های تلفنی 

  گام چهارم:  مشاهده ی فیلم های آموزشی الاغ شیری

  گام پنجم:  دوره ی آموزشی الاغ شیری

  گام ششم:   گذروندن طرح کار در مزرعه

  گام هفتم:  پیوستن به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) جهت کسب بیشترین سود از پرورش الاغ شیری

  گام هشتم:  راه اندازی مزرعه

 

 


 گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش الاغ شیری لازمه بدونید:

از جمله حوزه های جدید پرورش که علاقمندان زیادی برای خودش داره پرورش الاغ شیری جهت تولید شیر الاغ و عنبرنسارا (در اصطلاح عمومی عنبرنسا ) هست. این محصولات یعنی عنبرنسارا (کود الاغ ماده) و شیر الاغ ، اصلیترین محصولات الاغ هستن که در ایران مصرف میشه و محصول دیگه الاغ که در بازار کشور طرفدار داره روغن الاغ هست و اما در بازارهای خارجی اصلیترین فرآورده مصرفی الاغ ، پوست الاغ هست ؛شامل پوست الاغ خشک شده نمک سود شده و پوست الاغ تازه.

محصول بعدی مورد مصرف بازار خارجی گوشت الاغ ، ژلاتین الاغ ، چربی الاغ و پنیر الاغ هست و در بازارهای جهانی پنیر الاغ از قیمت حدودا 850 یورویی (1000 دلاری) برخورداره.

شیر الاغ آنتی باکتریال (و نه آنتی بیوتیک) بوده و در طب سنتی ایران جهت درمان بیماریهای گوارشی و تنفسی بسیار موثر بوده و شیر الاغ نزدیکترین شیر به شیر انسانه. اما بعلت نوپا بودن این حوزه قبل از ورود به این حوزه و شروع فعالیت پرورش الاغ شیری ، باید دانش کافی در این زمینه را بدست بیارید و مطالعات لازم رو داشته باشید و دوره های آموزشی مورد نیاز رو بگذرونید و اگه مقدور باشه در مزرعه فعال کار کنید (حتی با صرف هزینه ) تا زمانیکه به همه زوایای کار مشرف بشید.

 

 نکته: شیر الاغ و عنبرنسارا الاغ شامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن نیست و به علت اینکه حوزه ی نوظهوریه بازار محدودی داره.

 

 


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی پرورش الاغ شیری(اگر قبلا  طرح توجیهی الاغ شیری را مطالعه کردید، به گام بعدی برید)

قبل از اینکه دست به کار بشید خوبه بدونید که به ازای سرمایه ای که می ذارید در پایان سال چقدر سود می کنید برای همین لازمه  که دست به ماشین حساتون خوب باشه. در ادامه طرح توجیهی شاخه ی الاغ شیری که تقریبا به روز هست رو مروری داشته باشید. برای مطالعه ی طرح توجیهی الاغ شیری روی لینک زیر کلیک کنید:.

مطالعه ی طرح توجیهی پرورش الاغ شیری 

 


گام سوم: مشاوره های تلگرامی، مشاوره های تلفنی

 

همچنین ما مشاوره های رایگانی هم داریم که شما میتونید از طریق مشاوره های تلگرامی و سایت و یا مشاوره های تلفنی ، اطلاعات روز رو از مشاوران ما  بگیرید و نهایتا بخواین استارت کار خودتون رو بزنید.

 

مشاوره ی تلفنی: جهت مشاوره ی تلفنی لطفا به شماره ی 09118928921 پیامک داده و درخواست ساعت مشاوره نمایید.

 


گام چهارم: مشاهده ی فیلم های آموزشی پرورش الاغ شیری

تیم تحقیقاتی مینی سالن  با تولید فیلم های آموزشی در تلاشه تا به شما کمک کنه تا با تماشای فیلمهای آموزشی الاغ شیری و کسب اطلاعات کافی، کار خودتون رو شروع کنین. جهت مشاهده ی فیلم های آموزشی الاغ شیری روی لینک زیر کلیک کنید.

 مشاهده ی فیلم های آموزشی

 


گام پنجم: دوره ی آموزشی پرورش الاغ شیری

اصلی ترین علت عدم موفقیت در پرورش نداشتن اطلاعات کافی و درست در مورد پرورشه.قبل از شروع به امر پرورش الاغ شیری، ضروریست اطلاعات خود را در مورد پرورش ، اصول پرورش و نکات کلیدی موفقیت در پرورش بالا ببرید.

اگه برای فروش محصولات الاغ بازار کافی دارید و برای راه اندازی مزرعه پرورش الاغ مصمم هستید می تونید در دوره ی  عملی پرورش الاغ شیری  که تیم تحقیقاتی مینی سالن برگزار میکنه شرکت کنید و با تمام نکات مربوط به پرورش الاغ  از سالن و تجهیزات گرفته تا  نکات کلیدی  در پرورش  الاغ  به صورت عملی آشنا بشید.  این دوره یک روزه کامل و  کاملا عملی و به صورت خصوصی برگزار میشه. هزینه این دوره  مبلغ یک میلیون و پونصد هزار تومنه و در همدان یا  استان فارس (با اولویت استان فارس) برگزار میشه. برای مشاهده ی دوره پرورش الاغ شیری روی لینک زیر کلیک کنید.

دوره ی آموزشی پرورش الاغ شیری

 


گام ششم: گذروندن طرح کار در مزرعه

 

در دوره های آموزش پرورش الاغ شیری ، شما  با کل اصول پرورش بصورت کامل آشنا میشید؛اما اکثر شماها خواستار کار در مزرعه به مدت چند روز جهت اجرایی کردن آموخته هاتون هستید.

 از اینرو تصمیم به برگزاری طرح کار در مزرعه نمودیم تا  شمایی که دوره های آموزش رو گذروندید بتونید بصورت عملی در مزرعه چند روزی فعالیت داشته باشید.

شرکت در طرح شامل هزینه هست که مربوط به هزینه اقامت ، پذیرایی و آموزش حین کاره که مبلغ این هزینه ها در زمان اجرای طرح اعلام میشه. برای هماهنگی با شماره هایی که در بالا (گام سوم) نوشته شده می تونید تماس بگیرید یا در تلگرام پیام بذارید.

 

 


گام هفتم: پیوستن به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) جهت کسب بیشترین سود از پرورش الاغ شیری

وقتی عضو شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) میشید، به کمک مشاوران اپلیکیشن که در واقع مشاوران بازار شما هستند به یک بازار بزرگی وصل میشین که بازار مصرف بزرگی برای محصولات شماست و نگرانی شما برای فروش محصولاتتون قبل از شروع پرورش  رو برطرف میکنه.  همچنین فرصت های درآمدی جانبی هم بهتون معرفی می کنه تا مجموع درآمدتون افزایش پیدا کنه.

 

جهت آشنایی  بیشتر با  شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) و پیوستن به آن کلیک کنید.

 


گام هشتم: راه اندازی مزرعه

 

حالا شما اطلاعات کافی و آمادگی لازم جهت شروع کار پرورش رو دارید. حالا وقتشه که مزرعه ی خودتون رو راه اندازی کنید.

 

 

این مطلب رو برای دوستانت بفرست

تصاویر مراکز آموزشی و دوره های مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
خواندن 30834 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 31 مرداد 1400 16:27


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400