پرورش عقرب جهت استخراج زهر | هر آنچه باید بدانید

پرورش عقرب

 

 

پرورش عقرب از حوزه های نوظهور پرورش هست که برای گرفتن زهر و فروش زهر عقرب انجام میشه.  بازار فروش زهر عقرب در خارج از کشور هست و در داخل ایران بازار مشخصی نداره.

 

 نکته: اگر در زمینه ی پرورش عقرب جهت استخراج زهر عقرب به نتیجه رسیدین این صفحه رو مطالعه کنین و اگه هنوز به نتیجه نرسیدین پیشنهاد می کنم  صفحه مشاوره گام به گام رو مطالعه کنین.

 

تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه پرورش عقرب جهت استخراج زهر عقرب رو در 8  گام برای  شما ترسیم کردهتا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده شروع کنین اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه پرورش عقرب جهت استخراج زهر عقرب، لازمه این 8 مرحله پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

 

 

  مراحل 8 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

   گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش عقرب لازمه بدونید  

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی پرورش عقرب

  گام سوم: مشاوره های تلگرامی ،مشاوره های تلفنی

  گام چهارم:  مشاهده ی فیلم های آموزشی پرورش عقرب

  گام پنجم:  دوره ی آموزشی پرورش عقرب

  گام ششم:    راه اندازی مزرعه نمونه

  گام هفتم:  پیوستن به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) جهت کسب بیشترین سود از پرورش عقرب 

  گام هشتم:  راه اندازی مزرعه

 


 گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش عقرب لازمه بدونید:

 

یکی از علایق علاقمندان به پرورش ، پرورش جاندارانیه که متعارف نبوده و پرورش آن جانداران بین مردم متداول نباشه. پرورش عقرب جهت زهرگیری عقرب و استخراج زهر آن جهت فروشه. زهر استخراج شده بصورت مایعه و اولین فرآوری که روی زهر مایع عقرب صورت میگیره تبدیلش به زهر خشک عقرب هست و در سطوح بالاتر گرفتن فرآورده هایی مثل آنتی سرم هست.

از آنجا که حوزه پرورش عقرب یک حوزه نوظهوره و هیچ زیرساختی بابت این شاخه پرورش وجود نداره ، طبیعیه که هم فرآیند اخذ مجوزش طولانی تر باشه (و حتی خیلی از ادارات جهاد و محیط زیست براشون تازگی داره) و هم بازار خرید مشخصی براش وجود نداشته باشه.

بازار مصرف زهر عقرب و فرآورده هاش در خارج از کشوره و در حال حاضر هیچ بازار خرید تضمینی داخلی برای محصولات عقرب بخصوص زهر عقرب وجود نداره و در صورتی که می خواهید که پله پله این کار رو شروع کنید و صبوری لازم رو دارید تا بازار خرید محصولات عقرب شکل بگیره مراحل بعدی رو طی کنید وگرنه وارد صفحه مشاوره گام به گام بشین.

خوبه بدونید که جهت پرورش عقرب بصورت مجوزدار نیازمند سرمایه زیادی هستین و حاشیه سود این محصول هم خوبه ولی نه اونطور که در برخی سایتها و منابع اومده.

دیدن این فیلم میتونه براتون جالب باشهعلاقمندان پرورش عقرب ٣ دسته اند، شما جزو کدام دسته هستین؟

حتی اگه امروز بازار خرید تضمینی زهر عقرب رو داشته باشید و سرمایه لازم و مجوز پرورش عقرب رو هم داشته باشید باز هم نباید امروز کارتونو شروع کنید و باید دو گام قبل از شروع پرورشتون بردارین:

گام اول: گذروندن دوره پرورش عقرب و آشنایی با نکات کلیدی پرورش عقرب هست ؛ چون عقرب بسیار حساسه و پرورشش بسیار پرنکته و مستلزم دونستن نکات زیاده که بدون دانستن این نکات حتما تمام گله خودتونو طی مدت کوتاهی از دست میدین.

گام دوم: شروع کار در مقیاس کوچیک جهت نمونه است تا نکاتی که یاد گرفتین رو اجرایی کنید و بعد از چندماه کار کردن و کسب تجربه کافی ، اقدام به راه اندازی مزرعه اصلیتون کنید و سرمایتون رو حفظ کنید.

 

 در ادامه مطلب پیشنهاد میکنم این فیلم رو حتما ببینید: مراحل مقدماتی قبل از شروع پرورش عقرب

 


 

گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی پرورش عقرب ( اگر قبلا  طرح توجیهی عقرب را مطالعه کردید، به گام بعدی برید)

 

قبل از اینکه دست به کار بشید خوبه بدونید که  هزینه پرورش عقرب چقدر هست و به ازای سرمایه ای که می ذارید در پایان سال چقدر سود می کنید برای همین لازمه  که دست به ماشین حساتون خوب باشه. در ادامه طرح توجیهی شاخه ی پرورش عقرب که تقریبا به روز هست رو مروری داشته باشید. برای مطالعه ی طرح توجیهی پرورش عقرب روی لینک زیر کلیک کنید:

مطالعه ی طرح توجیهی پرورش عقرب 

 


گام سوم: مشاوره های تلگرامی، مشاوره های تلفنی

 

همچنین ما مشاوره های رایگانی هم داریم که شما میتونید از طریق مشاوره های تلگرامی و سایت و یا مشاوره های تلفنی ، اطلاعات روز رو از مشاوران ما  بگیرید و نهایتا بخواین استارت کار خودتون رو بزنید.

 

مشاوره ی تلفنی: جهت مشاوره ی تلفنی لطفا به شماره ی 09118928920 پیامک داده و درخواست ساعت مشاوره نمایید.

مشاوره ی تلگرامی: جهت مشاوره ی تلگرامی  به شماره ی 09118928920 در تلگرام پیام دهید؛ در همان روز به سوالاتتون پاسخ داده میشه.

 


گام چهارم: مشاهده ی فیلم های آموزشی پرورش عقرب

 

تیم تحقیقاتی مینی سالن  با تولید فیلم های آموزشی در تلاشه تا به شما کمک کنه تا با تماشای فیلمهای آموزشی و کسب اطلاعات کافی، کار خودتون رو شروع کنین. جهت مشاهده ی فیلم های آموزشی عقرب روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده ی فیلم های آموزشی پرورش عقرب

 


گام پنجم: دوره ی آموزشی پرورش عقرب

 اصلی ترین علت عدم موفقیت در پرورش نداشتن اطلاعات کافی و درست در مورد پرورشه.قبل از شروع به امر پرورش، ضروریه اطلاعات خودتون را در مورد پرورش ، اصول پرورش و نکات کلیدی موفقیت در پرورش بالا ببرید.

تا اطلاع ثانوی دوره ی عقرب به صورت عمومی برگزار نمیشه و اگر می خواین حتما این دوره رو بگذرونین از طریق شماره ای که در گام سوم اعلام کردیم درخواست خودتون رو اعلام کنین.

دوره ی آموزشی پرورش عقرب

 


گام ششم: راه اندازی مزرعه نمونه

هدف از این مرحله کسب تجربه کافی قبل از راه اندازی مزرعه اصلی هست تا زمانی اقدام به راه اندازی مزرعه اصلی تون کنین که تجربه کافی رو در مزرعه نمونه بدست آوردین.

 

 


گام هفتم: پیوستن به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) جهت کسب بیشترین سود از پرورش عقرب

وقتی عضو شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) میشید، به کمک مشاوران اپلیکیشن که در واقع مشاوران بازار شما هستند به یک بازار بزرگی وصل میشین که بازار مصرف بزرگی برای محصولات شماست و نگرانی شما برای فروش محصولاتتون قبل از شروع پرورش رو برطرف میکنه.  همچنین فرصت های درآمدی جانبی هم بهتون معرفی می کنه تا مجموع درآمدتون افزایش پیدا کنه.


جهت آشنایی  بیشتر با شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) و پیوستن به آن کلیک کنید.

 

 


گام هشتم: راه اندازی مزرعه

 

حالا شما اطلاعات کافی و آمادگی لازم جهت شروع کار پرورش رو دارید. حالا وقتشه که مزرعه ی خودتون رو راه اندازی کنید.

 

 

 برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش عقرب اینجا کلیک کنید (عضو کانال تلگرامی ما شوید) 

 

 

منبعminisalon.ir  (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

خواندن 20992 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 مرداد 1400 15:00


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400