نشست استانی معرفی مشاغل سودده

  •  
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

neshast-ostan نشست استانی معرفی مشاغل سوددهکشاورزان ، دامپروران و تمامی فعالان حوزه کشاورزی از زحمتکش ترین قشرهای جامعه هستند اما به راستی چرا این عزیزان با توجه به زحمتی که میکشند جزو قشر متوسط به بالای جامعه نیستند؟

تیم تحقیقاتی مینی سالن سالهاست که به مطالعه ، تحقیق،تحلیل اقتصادی و تولید در زمینه های مختلف کشاورزی ، دامپروری و بوم گردی پرداخته و با جدیدترین نتایج تحقیقات و حوزه های کمتر شناخته شده سودده آشنا میباشد؛اطلاعاتی که میتواند سود سالانه کشاورزان و دامداران را به میزان چشمگیری افزایش دهد. این اطلاعات برای کشاورزان ، دامداران و علاقمندان به این حوزه ها در هر منطقه بسیار کاربردی بوده و میتوان گفت اصلیترین علت عدم رشد کافی کشاورزان و دامداران ، عدم دسترسی شان به همین دانش و اطلاعات روز است که متاسفانه در اکثر مواقع ادارات و نهادهای مربوطه هم اطلاعات بسیار کمی (و در برخی موارد هیچ اطلاعی) در این زمینه ها دارند و یا در ترویج آن ضعیف عمل میکنند.

 تیم تحقیقاتی مینی سالن چند سالی است، در راستای ترویج کشاورزی و دامپروری سودده و بر اساس  جدیدترین دانش روز ، به دعوت نهادها و سازمانهای دولتی و با پیگیری علاقمندان در هر شهرستان ،به شهرهای مختلف کشور سفر نموده و به معرفی مشاغل سودده میپردازد.

لازم به ذکر است که این نشستها بصورت معرفی مشاغل مختلف متناسب با هر شهرستان و بهمراه تحلیل اقتصادی ، پرسش و پاسخ عمومی و مشاوره رایگان بعد از نشست(بصورت کنفرانس خبری) بوده و شرکت در آن برای عموم عزیزان از تمام استانها آزاد است.

شرکت در این نشستها کمک میکند تا با جدیدترین اطلاعات، نتایج تحقیقات ، دانش روز و حوزه های کمترشناخته شده کشاورزی آشنا شده و در زمینه انتخاب زمینه فعالیت با اطلاعات کاملتری شروع به فعالیت نمایید و لازم به ذکر است که تمامی شاخه ها که توسط ما معرفی میگردد بهمراه خرید تضمینی میباشد.

برگزاری نشست معرفی مشاغل سودده حوزه کشاورزی و دامپروری رایگان بوده و فقط هزینه های مربوط به سفر و اقامت اعضای تیم مینی سالن (یک الی دو نفر) به عهده دعوت کننده میباشد که غالبا فرمانداریهای هر شهر میزبان این گردهمایی ها هستند.

شما هم میتوانید با پیگیری و مذاکره اداری با فرمانداری شهرستان و ادارات مرتبط با حوزه اشتغال(اداره جهاد کشاورزی ، کمیته امداد ،اداره کار،صندوق کارآفرینی امید و...) مقدمات نشست شهرستانی معرفی مشاغل سودده را در شهر و منطقه خود فراهم نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت برگزاری نشست معرفی مشاغل سودده در شهرستان خود ، با شماره 01152211494 و یا 09118520402 (سرکار خانم مهندس علیزاده) تماس حاصل فرمایید. 


:: نمونه فیلم های نشست استانی در استانهای مختلف

   

منبع : تیم تحقیقاتی مینی سالن

خواندن 4936 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 15 آذر 1398 ساعت 13:34

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو