شنبه, 06 خرداد 1396 ساعت 13:28

آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

  •  
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

moshavere-4 آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش اطلاعاتی که برای شروع کار پرورش بهش نیاز داریم بسیار زیاد بوده و این حجم زیاد اطلاعات میتونه باعث ایجاد سردرگمی و ترس در ما بشه و از طرفی تنوع زیاد شاخه های پرورش هم این سردرگمی رو بیشتر میکنه و از همین رو نیاز ما به یک مشاوره اساسی احساس میشه.

تیم تحقیقاتی مینی سالن در 4 سطح به شما مشاوره رایگان میده ؛ از تصمیم گیری اولیه شامل انتخاب بهترین شاخه پرورش تا راه اندازی مزرعه و خرید تضمینی محصولات شما، که این مشاوره ها به ترتیب شامل موارد زیر هستن:

 

 

1.مشاوره از طریق مشاوران تیم 

جهت دریافت مشاوره اولیه در حوزه های مختلف پرورش میتونید در ساعات 9 الی 17 هر روز(به جز ایام تعطیل) و ساعت 9 الی 13 روز پنج شنبه با شماره های زیر تماس بگیرید:

(سرکار خانم نجفی ) 09118928921

(سرکار خانم ثوابکار) 09114861623


2.مشاوره حضوری از مهندس سلیمانی (مدیر تیم تحقیقاتی مینی سالن)

این مشاوره بهترین گزینه جهت انتخاب بهترین شاخه پرورش هست و کمک میکنه که هم بهترین شاخه رو انتخاب کنین و هم بهترین مسیر رو در شاخه مورد نظرمون طی کنیم تا به بهترین نتیجه برسیم.

شماره جهت هماهنگی و درخواست مشاوره حضوری:

(سرکار خانم مهندس علیزاده) 09118520402 و 01152211494


3.مشاوره در دوره های آموزشی و در  نشست مشاوره ای

این نوع مشاوره در مقایسه به مشاوره های قبل کاملتر و دقیق تر هست چراکه دوره های آموزشی رو گذرونده و با اطلاعات بسیار بیشتری اقدام به دریافت مشاوره میکنیم و مارو به جمع بندی نهایی بسیار نزدیکتر میکنه. این مشاوره در شب دوره آموزشی یه شکل عمومی برگزار میشه و بعد از نشست عمومی میتونید درخواست مشاوره خصوصی در روز بعد دوره کنید.


4. مشاوره زمان راه اندازی مزرعه و حین پرورش

این مشاوره به عنوان گام نهایی مشاوره ها مربوط به زمانیه که دوره های آموزشی رو گذرونده و مشاوره های لازم رو دریافت کردیم و به نتیجه قطعی رسیدیم که مزرعه خودمون رو در زمینه مورد نظر راه اندازی کنیم و از تیم مینی سالن درخواست میکنیم که مزرعه مون رو تحت پوشش مشاوره ای قرار بده و در این  حالت ، حتما باید طیق استاندادرهای گفنه شده توسط تیم عمل کنیم.

 

 

 

منبع : تیم تحقیقاتی مینی سالن

 

 

خواندن 8225 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 23 آبان 1398 ساعت 13:42

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو