پرورش میلورم | هر آنچه باید بدانید

پرورش میلورم از حوزه های نوظهور و جدید پرورش هست که با هدف تولید پروتئین انجام میشه.میلورم لارو یک نوع سوسک به نام سوسک تاریکی هست که طی سالهای اخیر پرورش میلورم رواج پیدا کرده.

اما نکته مهمی که وجود داره اینه که به علت همین نوظهور بودن این حوزه ، در حال حاضر بازار بسیار محدودی داشته و پرورش میلورم در ابعاد بزرگ پیشنهاد نمیشه.

 

 

جهت شروع کار ،تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه پرورش میلورم رو در 3  گام برای شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده میلورم شروع کنین اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه پرورش میلورم ، لازمه این 3 مرحله پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

مراحل 3 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

  گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش میلورم لازمه بدونید

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی پرورش میلورم

  گام سوم:  مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن


 گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش میلورم لازمه بدونید:

پرورش میلورم با هدف تولید میلورم تازه و میلورم خشک شده انجام میشه و هدف نهایی تولید پروتئین هست که در صنعت دام ، طیور و آبزیان موردنیازهست. اما نکته مهم اینه که میلورم یک پروتئین گرون محسوب میشه و همین موضوع باعث میشه که نشه میلورم رو جایگزین منابع پروتئین هایی مثل سویا کرد.اما به علت تاثیری که بر شادابی و تقویت سیستم ایمنی پرنده ، دام و آبزیان داره گزینه خوبی محسوب میشه.

نکته بسیار مهمی که در همین توضیحات نهفته است اینه که اگه ما بتونیم به هر شکلی ، قیمت تمام شده میلورم رو کاهش بدیم به طوری که قیمتش با سویا رقابت کنه ، در اینصورت با بازار بسیار بسیار بزرگی طرف هستیم.

 

 نکته: محصول تولیدی (میلورم زنده و خشک شده) کارآموزان تیم تحقیقاتی مینی سالن ، که طبق مشاوره کامل تیم مینی سالن کارشون رو شروع میکنند و قرارداد خرید تضمینی رو هم منعقد میکنند ، شامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن هست.


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی پرورش میلورم

قبل از اینکه دست به کار بشید خوبه بدونید که به ازای سرمایه ای که می گذارید در پایان سال چقدر سود می کنید برای همین لازمه  که دست به ماشین حساتون خوب باشه. در ادامه طرح توجیهی شاخه ی پرورش میلورم که تقریبا به روز هست رو مروری داشته باشید و توجیه اقتصادی پرورش میلورم رو ببینید. برای مطالعه ی طرح توجیهی میلورم  روی لینک زیر کلیک کنید:

طرح توجیهی پرورش میلورم

گام سوم: مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن

حالا وقت شروع کار پرورشتونه. اما باید به اطمینان برسید که انتخابتون درسته و سرمایه تون به خطر نمیفته. از طرفی باید خیالتون از بابت بازار فروش محصولات تولیدیتون راحت باشه. به همین جهت این امکان رو فراهم کردیم تا تحت مشاوره کاملا کارتون رو شروع کنید تا هم خیالتون از بازار فروش محصولاتتون راحت باشه و هم خیالتون جمع باشه که بهترین گزینه رو انتخاب کردین.برای شروع کارتون تحت مشاوره کامل ما ، روی بنر زیر بزن:

 

خواندن 240 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 21 مهر 1400 21:51

تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400