شرایط خرید تضمینی محصولات توسط تیم تحقیقاتی مینی سالن

خرید تضمینی محصولات کشاورزی و دامپروریفروش محصولات تولیدی ، مهم ترین دغدغه هر تولیدکننده ای هست و بدون داشتن بازار فروش محصولات ، عملا امکان شروع کسب و کارمان را نداریم.غالبا بیشترین دغدغه فروش مربوط به گام اول تولید بوده و بعد از یک دوره تولید ، آشنایی نسبی با بازار پیدا کرده و ترسمان از فروش کم شده و یا از بین میرود.

بنا به اهمیت بسیار بالای این موضوع ، تمام شاخه های  کشاورزی و دامپروری معرفی شده در این سایت ، تحت پوشش خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن قرار دارند.

 

 

شرایط خرید تضمینی محصولات تولیدی:

تیم تحقیقاتی مینی سالن ، تنها محصولات تولیدی اعضای باشگاه مینی سالن را خریداری میکند؛ یعنی تولیدکننده هایی که دقیقا طبق مشاوره های تیم تحقیقاتی مینی سالن ، مزرعه خود را راه اندازی کرده اند.

 

جهت آشنایی با باشگاه مینی سالن کلیک کنید

 

لیست محصولات تحت پوشش خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن:

محصولات تولیدی زیر تحت پوشش خرید تضمینی قرار دارند:

  • ماهی زینتی
  • زالوی طبی و آرایشی
  • جلبک اسپیرولینا
  • تخم مرغ خوراکی
  • قارچ دکمه ای

تا چه زمانی خرید تضمینی محصولاتمون توسط تیم مینی سالن انجام میشه؟

قرارداد خرید تضمینی محصولات تولیدی شما غالبا یکساله میباشد و بعد از اتمام دوره یکساله با توافق طرفین قابل تمدید هست.اما از آنجاییکه میزان سود شما به عنوان تولیدکننده در فروش تضمینی کاهش پیدا میکنه ، از همان ابتدای همکاری ، آموزشهای لازم جهت بازاریابی محصولات کشاورزی را به شما به صورت کامل ارائه میدهیم و شما را به توانمندی کامل فروش محصولات تولیدیتان میرسانیم.

 

اگر بخواهیم محصولاتمان را صادر کنیم ، مینی سالن چه کمکی به ما میکنه؟

دوره های آموزشی بازاریابی محصولات که در حین پرورش به شما آموزش می دهیم هم برای بازاریابی داخلی و هم بایاریابی صادراتی محصولات کشاورزی کاربرد دارد.در واقع در ابتدای کار ، با خاطر جمع اقدام به تولید تحت پوشش خرید تضمینی تیم مینی سالن کرده و سپس طبق آموزشها اقدام به بازاریابی صادراتی محصولات خود میکنید.

همچنین تیم مینی سالن در تمام فرآیند صادرات به اندازه توان در کنار شماست و شرکتهای همکار ما در حوزه بازرگانی خارجی یاری رسان شما در امر صادرات خواهند بود.

 

از کجا کارم رو شروع کنم؟

همانطور که در بالا به آن اشاره شد ، خرید تضمینی ما شامل اعضای باشگاه مینی سالن میشه.

 

جهت عضویت رایگان در باشگاه مینی سالن و بهره مندی از خرید تضمینی کلیک کنید