لیست قیمت میش افشاری اصلاح نژاد شده و قیمت میش چند قلو زا

جدول قیمت میش چند قلو زا  و قیمت میش افشاری اصلاح نژاد شده به همراه فروش ژن چند قلو زا و قیمت قوچ افشار برولا : 

  نوع گوسفند  

  حدود قیمت  

مشاوره و ثبت سفارش 

  قیمت میش چند قلو زای هتروزیگوت

 

قیمت به روز 

تماس بگیرین

شماره های تماس:

 09118928921  

 

  قیمت میش چند قلو زای هموزیگوت

قیمت به روز 

تماس بگیرین

شماره های تماس: 

 09118928921

 

  قیمت قوچ چند قلو زای هتروزیگوت

قیمت به روز 

تماس بگیرین

شماره های تماس: 

 09118928921

 

  قیمت قوچ چند قلو زای هموزیگوت 

قیمت به روز 

تماس بگیرین

شماره های تماس: 

 09118928921

 

قیمت میش افشاری 

و میش قزل افشار 

قیمت به روز 

تماس بگیرین

 

شماره های تماس: 

 09118928921

 

 

 


 قبل از پرداختن به ادامه مبحث قیمت میش افشاری اصلاح نژاد شده، خوبه بدونید که پرورش موفق گوسفند ، شامل دانستن و رعایت صدها نکته است و رعایت همه نکات در کنار هم موفقیت شما رو تضمین می کنه. در فیلم های آموزش آنلاین پرورش گوسفند به همه این نکات پرداخته شده؛جهت تهیه و مشاهده این فیلم روی تصویر زیر کلیک کنید:


نکات کلیدی خرید میش افشاری اصلاح نژاد شده و عوامل موثر بر قیمت میش افشاری میش چندقلوزا :

 

 قبل از اقدام به خرید میش افشاری اصلاح نژاد شده  و جستجوی قیمت میش چند قلو زا  باید بدانیم که اگر قیمت میش چند قلو زا و قیمت قوچ افشار برولا و به طور کلی قیمت گوسفندان چند قلو زا تا چه حد از قیمت میش افشاری معمولی بیشتر باشد منطقی هست.

همچنین باید بدانیم که اساسا تفاوت قیمت میش چند قلو زا ، هتروزایگوت و هموزایگوت برای چیست؟

در جدول فوق دو کلیدواژه هتروزیگوت و هموزیگوت تکرار شده که اگر بخواهیم به زبان ساده به تعریف اختلاف این دو بپردازیم باید گفت که گوسفندهای هتروزیگوت و هموزیگوت همگی دارای ژن چند قلوزایی میباشند و تفاوت آنها در این هست که به طور مثال اگر 100 راس میش معمولی را  با قوچ هتروزیگوت تلاقی دهیم احتمالا نصف بره هایی که به دنیا می آید (50 راس) دارای ژن چند قلوزایی میباشد و اگر 100 راس میش معمولی را با قوچ هموزیگوت تلاقی دهیم تمامی بره های به دنیا آمده دارای ژن چند قلو زایی میباشد. 

و اما در مورد قیمت میش چند قلو زا  باید گفت که قیمت میش افشاری اصلاح نژاد شده هتروزیگوت (قیمت میش چند قلو زا) در شرایط مساوی با یک میش افشاری معمولی باید حداکثر 2.85 برابر باشد و قیمت میش افشاری اصلاح نژاد شده هموزیگوت در شرایط مساوی با یک میش افشاری معمولی باید حداکثر 6 برابر باشد. به طور مثال اگر قیمت میش افشاری معمولی 3 میلیون تومان باشد قیمت میش افشاری اصلاح نژاد شده هتروزیگوت باید حداکثر 8 میلیون و 500 هزار تومان باشد و قیمت میش افشاری اصلاح نژاد شده هموزیگوت باید حداکثر 18 میلیون تومان باشد. 

اما همانطور که میدانید در شرایط فعلی (مرداد 98) به علت تقاضای زیاد جهت خرید میش چند قلو زا و عرضه کم این میش ها در بازار شاهد این هستیم که قیمت میش چند قلو زا ، قیمت قوچ افشار برولا و قیمت فروش ژن چند قلو زا  بسیار بیشتر از چیزی است که بیان شد. 

نکته ای که بسیار حائز اهمیت هست این است که تیم تحقیقاتی مینی سالن در کنار نگهداری میش و قوچ چند قلو زا به نگهداری میش های معمولی جهت اصلاح روی آورده و خوب است بدانید که در حال تحقیقات بر روی چند قلو زا کردن میش های معمولی بدون استفاده از ژن هستیم و اگر این پروژه را به سرانجام برسانیم که امید موفقیتمان در آن بالاست در آن صورت قطعا به نفع ماست که تمرکز خود را بر روی چند قلو زا کردن میش های معمولی بذاریم. 

ولی از قوچ های ژن دار جهت بارور کردن آنها استفاده کنیم.

که اولویت انتخاب قوچ ما خرید قوچ هومو میباشد ولی در صورت عدم دسترسی به قوچ هومو و یا محدودیت دسترسی از قوچ های هتروزیگوت استفاده میکنیم.

و نکته آخر این که اولویت ما اصلاح میش قزل افشار میباشد و نه میش افشاری. چرا که بازار پسندی بیشتری داشته و در مجموع گزینه بهتری در مقایسه با میش افشاری میباشد. 

 


 در ادامه پیشنهاد میکنم این فیلم رو حتما ببینید : خرید تضمینی گوسفند چند قلو زا و شیری

 


در ادامه پیشنهاد می کنم به تماشای فیلم های آموزشی پرورش گوسفند چندقلوزا و مطالعه مقالات کوتاه آموزشی پرورش گوسفند چندقلوزا بنشینید و از مطالب و فیلم های مفید و کاربردی بهره ببرید.

 

 

این مطلب رو برای دوستانت بفرست

تصاویر مراکز آموزشی و دوره های مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider

 

خواندن 128742 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 28 خرداد 1400 08:23


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400