پرورش ماهی زینتی

  •  
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

پرورش ماهی زینتی پرورش ماهی زینتی یکی از شاخه های سودده و موردنیاز کشور هست؛ از یک سو در این زمینه ، هنوز وارد کننده هستیم و از یک سو قیمت تمام شده داخلی ، قابل رقابت با بازارهای خارجیه و از همه مهمتر جزو شاخه های پرورشی هست که حتی در آپارتمانهای شهری هم میشه مزارعش رو راه انداخت.

همچنین د رداخل کشور و در اکثر استانها ، سازمانهای مربوطه ، به توسعه این فعالیت تمایل داشته و این شاخه میتونه ارز آوری خوبی به دنبال داشته باشه.

اما موفقیت در این حوزه هم مثل سایر حوزه های سوددهی که معرفی کردیم ، نیازمند داشتن برنامه دقیق و برنامه ریزی بلند مدت هست که بدون یک مطالعه دقیق و برنامه ریزی بلند مدت ، سرمایه گذاریمون با چالش مواجه میشه.تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه پرورش ماهی زینتی رو در 8  گام برای شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده شروع کنید، اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه پرورش ماهی زینتی، لازمه این 8 مرحله، پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

 

 

مراحل 8 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

 گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش ماهی زینتی لازمه بدونید

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی پرورش ماهی زینتی

  گام سوم: مشاوره های تلگرامی ،مشاوره های تلفنی

  گام چهارم:  مشاهده ی فیلم های آموزشی  پرورش ماهی زینتی

  گام پنجم:  دوره ی آموزشی  پرورش ماهی زینتی

 گام ششم:   گذروندن طرح کار در مزرعه

  گام هفتم: پیوستن به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) جهت کسب بیشترین سود از پرورش ماهی زینتی

  گام هشتم:  راه اندازی مزرعه

  


 گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد  پرورش ماهی زینتی لازمه بدونید:

 

  حدود 200 گونه ماهی زینتی در دنیا وجود داره که از این تعداد حدود 80 گونه در ایران تکثیر و پرورش داده میشه.همچنین حدود 230میلیون قطعه ماهی زینتی ، سالانه در کشور تکثیر و تولید میشه؛ اما آمار روشنی در مورد تعداد ماهیان زینتی وارداتی وجود نداره (حتی نزد مسئولان مربوطه) ولی آنچه که پیداست اینه که تعداد ماهیان زینتی وارداتی در سال، بیش از تعداد ماهی زینتی تکثیری داخل کشور هست.

و این اطلاعات دو نکته مهم رو به ما میگه و اون اینکه:

1- کار تحقیقاتی و تولیدی جهت تکثیر حدود 120 گونه صرفا وارداتی، پروژه ای بسیار سودده میتونه باشه.

2- به علت پیش بودن واردات از تولید داخل ، ظرفیت اشتغالزایی خوبی در این زمینه وجود داشته و از پایداری نسبی خوبی هم برخورداره.

 

   در همین راستا مزارعی جهت تکثیر ، پرورش و آموزش راه اندازی کردیم تا بستر لازم جهت شروع فعالیت شما عزیزان در این زمینه به همراه خرید تضمینی محصولاتتون رو فراهم کنیم.  

 جهت شروع فعالیت در این زمینه اولین گامی که ضروریه، گذروندن  دوره آموزش کاربردی پرورشه تا علم این کار رو بدست بیاریم و بدون گذروندن این دوره قطعا با شکست مواجه میشیم. هم چنین از لیست زیر به تماشای فیلم های آموزشی در این زمینه بنشینید و فراموش نکنید که تا زمانی که اطلاعاتتون در این زمینه تکمیل نشد به هیچ وجه شروع به فعالیت در این زمینه نکنید و سرمایتونو به خطر نندازین.

 

 نکته: ماهی زینتی تولیدی شما شامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن هستن.

 


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی پرورش ماهی زینتی 

قبل از اینکه دست به کار بشید خوبه بدونید که به ازای سرمایه ای که می ذارید در پایان سال چقدر سود می کنید برای همین لازمه  که دست به ماشین حسابتون خوب باشه. 

پرورش ماهی زینتی توسط شما ، اگه شامل خرید تضمینی باشه ، بسته به گونه ماهی و سایر عوامل سود سالانه 50 الی 70 درصد رو به دنبال داره.

یعنی اگه سرمایه اولیه تون ، 100 میلیون تومان باشه ، با کسر همه هزینه ها ، در پایان سال ، سودی بین 50 تا 70 میلیون تومان رو بهتون میده؛ اونهم در شرایط خرید تضمینی.

و در صورتی که به صورت مستقیم به بازار عرضه کنید ، بسته به نوع عرضه ، سودی بین 60 الی 90 میلیون تومان در سال رو برای شما به دنبال داره.

طرح توجیهی پرورش ماهی زینتی گونه های سودده در دست نوشتن هست که در اولین فرصت در همین صفحه جهت مطالعه شما قرار داده میشه تا با جزییات مالی این کار آشنا بشین.


گام سوم: مشاوره های تلگرامی، مشاوره های تلفنی  

 

همچنین ما مشاوره های رایگانی هم داریم که شما میتونید از طریق مشاوره های تلگرامی و واتساپی و مشاوره در سایت و یا مشاوره های تلفنی ، اطلاعات روز رو از مشاوران ما  بگیرید و نهایتا بخواین استارت کار خودتون رو بزنید.

 

مشاوره ی تلفنی: جهت مشاوره ی تلفنی لطفا به شماره ی 09114861623 (سرکار خانم ثواب کار) پیامک داده و درخواست ساعت مشاوره نمایید.

مشاوره ی تلگرامی: جهت مشاوره ی تلگرامی به شماره ی 09114861623 (سرکار خانم ثواب کار) در تلگرام و واتساپ پیام دهید؛ در همان روز به سوالاتتون پاسخ داده میشه.

 

 


گام چهارم: مشاهده ی فیلم های آموزشی پرورش ماهی زینتی

تیم تحقیقاتی مینی سالن  با تولید فیلم های آموزشی در تلاشه تا به شما کمک کنه تا با تماشای فیلمهای آموزشی و کسب اطلاعات کافی، کار خودتون رو شروع کنین.جهت مشاهده ی فیلم های آموزشی ماهی زینتی روی لینک زیر کلیک کنید.

فیلم های آموزشی پرورش ماهی زینتی

 


گام پنجم: دوره ی آموزشی  پرورش ماهی زینتی

اصلی ترین علت عدم موفقیت در پرورش نداشتن اطلاعات کافی و درست در مورد پرورشه.قبل از شروع به امر پرورش، ضروریه اطلاعات خود را در مورد پرورش ، اصول پرورش و نکات کلیدی موفقیت در پرورش بالا ببرید.

تیم تحقیقاتی مینی سالن  با برگزاری دوره ی عملی پرورش ماهی زینتی قصد داره شما عزیزان علاقه مند را با تمام نکات مربوط به پرورش  از سالن و تجهیزات گرفته تا شناسایی ماهیان زینتی و نکات کلیدی پرورش و غیره آشنا کنه.

 


گام ششم: گذروندن طرح کار در مزرعه

 

در دوره های آموزش پرورش ، شما  با کل اصول پرورش بصورت کامل آشنا میشید؛ اما اکثر شماها خواستار کار در مزرعه به مدت چند روز جهت اجرایی کردن آموخته هاتون هستید.

 از اینرو تصمیم به برگزاری طرح کار در مزرعه نمودیم تا شما عزیزانی که دوره های آموزشی رو گذروندید بتونید بصورت عملی در مزرعه چند روزی فعالیت داشته باشید.

شرکت در طرح رایگان هست. برای هماهنگی با شماره هایی که در بالا (گام سوم) نوشته شده می تونید تماس بگیرید یا در تلگرام پیام بذارید.

 

 


گام هفتم: پیوستن به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) جهت کسب بیشترین سود از پرورش ماهی زینتی

وقتی عضو شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) میشید، به کمک مشاوران اپلیکیشن که در واقع مشاوران بازار شما هستند به یک بازار بزرگی وصل میشین که بازار مصرف بزرگی برای محصولات شماست و نگرانی شما برای فروش محصولاتتون قبل از شروع پرورش  رو برطرف میکنه. هرچند محصولات تولیدی شما شامل خرید تضمینی میشه ولی هدف ما ، اتصال شما به بازار مصزف به صورت مستقیم هست تا بیشترین سود رو از فعالیت خودتون ببرید. همچنین فرصت های درآمدی جانبی هم بهتون معرفی می کنه تا مجموع درآمدتون افزایش پیدا کنه.


جهت آشنایی  بیشتر با  شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) و پیوستن به آن  کلیک کنید.


گام هشتم: راه اندازی مزرعه

 

الان شما اطلاعات کافی و آمادگی لازم جهت شروع کار پرورش رو دارید. حالا وقتشه که مزرعه ی خودتون رو راه اندازی کنید.اگه برای راه اندازی مزرعه تون نیاز به کمک دارین با شماره مشاوران ما در ارتباط باشید و اگه مقیاس کارتون بزرگ هست و نیاز به حضور کارشناس در محل هست ، این امکان وجود داره که کارشناسان ما در محل شما حضور پیدا کنن و حتی چند روز اول کارتون کنارتون باشن تا با خیال آسوده کار پرورشتون رو شروع کنید.

 

 

 ثبت نام دوره آموزشی پرورش ماهی زینتی :

 

 09114861623

 

 

منبع : minisalon.ir  (استفاده از مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

خواندن 1220 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 05 آذر 1398 ساعت 16:22


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از 
 شاخه های جدید پرورش و فرصت های جدید کسب و کار حوزه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری مطلع شوید

به جمع 
4,702,667 نفره علاقمندان و فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری بپیوندید. 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو