آیا مهاجرت خارجی جهت راه اندازی مزرعه به نفع شماست؟ چطور میتوان به نتیجه رسید؟

65

بعد از مطرح کردن مبحث مهاجرت خارجی جهت راه اندازی مزرعه خیلی از شما دوستان پیگیری هایی کردید ارتباط گرفتین با مشاوران ما و متقاضی این موضوع بودید.

از همین رو لازم دونستم نکته ای رو بهتون بگم و اون این که مهاجرت خارجی جهت راه اندازی مزرعه لزوما به نفع همه شما نیست؛ یعنی برخی از شما دوستان اگر مزرعه خودتون رو در داخل کشور راه اندازی کنید برای شما منافع بسیار بیشتری رو به دنبال داره .

همچنین برخی از شما دوستان هم هستین که منافع بیشتر شما در گرو راه اندازی مزرعتون در یک کشور دیگه هست و برای اینکه برای این موضوع بخواین به یک جمع بندی صحیحی برسین حتما نیاز هست که مشاوره های حضوری زیادی رو دریافت کنید حداقل یک جلسه مشاوره حضوری دریافت کنید و بعد از نشست های مشاوره ای حضوری شما دوستان بخواین به این جمع بندی برسین که مزارع خودتون رو اگه در داخل کشور راه اندازی کنید برای شما منافع بیشتری به دنبال داره و یا در کشور دیگه ای بخواین راه اندازی کنید .

که این جمع بندی کاملا متناسب با شرایط امروز شما هست و اگه نخواین این جمع بندی رو داشته باشین و اقدام به مهاجرت جهت راه اندازی کسب و کارتون کنید در یک کشور دیگه ای، قطعا میتونه خطرات بسیار زیادی رو برای شما بدنبال داشته باشه.

دوره های آموزش کاربردی پرورش

tik5 آیا مهاجرت خارجی جهت راه اندازی مزرعه به نفع شماست؟ چطور میتوان به نتیجه رسید؟ دوره های آموزش کاربردی پرورش ،27 الی 29 فروردین ماه  99 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١۰٩١١۴٨۶١۶٢٣ ۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER آیا مهاجرت خارجی جهت راه اندازی مزرعه به نفع شماست؟ چطور میتوان به نتیجه رسید؟ نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

teleg آیا مهاجرت خارجی جهت راه اندازی مزرعه به نفع شماست؟ چطور میتوان به نتیجه رسید؟ برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش، عضو کانال تلگرامی ما شوید. جهت عضویت در کانال های تلگرام و گرفتن مشاوره های تلگرامی میتونید به شماره ها پیام بدین

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو