پرورش دهنده شاخه دم دستی نباشید

122
دوره پرورش ماهی زینتی
دوره آموزشی ماهی
خرید تضمینی
خرید تضمینی
خرید تضمینی

در زمان راه اندازی مزرعه تون به هیچ عنوان سراغ شاخه های دم دستی ترین، شاخه هایی مثل مرغ گوشتی ، بوقلمون گوشتی، پروار کردن دام، حوزه هایی که سوددهیشون و به بار نشستن شون دو، سه، چهار ماهه هست. چرا که در کشور ما بعلت فراز و فرودهای زیاد اقتصادی که داریم طبیعتا اکثر افراد بدنبال حوزه هایی هستن که زود به بار بشینه و دنبال حوزه ها و کارهایی که میان مدت و بلند مدت هستن نمیرن از همین رو این حوزه ها پایداریشون کمه و زود میتونن اشباع بشن.حتما در زمان انتخاب شاخه تون سراغ حوزه هایی برین که زود بازده نباشن و اگه زود بازده هستن حوزه هایی رو انتخای کنین که یا نوظهور هستتن و یا ازشون غفلت شده و خیلی بهشون پرداخته نشده و شما بخواین در واقع امیدوار باشین به بلند مدن و پایدار بودن این حوزه. 

ضمنا حتما کاز خوشه سازی رو در اون زمینه انجام بدین واسه اینکه ضمام امور رو در اون حوزه فعالیت بخواین بدست خودتون داشته باشین 

 

جهت گفتگو درباره این ویدیو لینک زیر رو لمس کنید

دوره های آموزش کاربردی پرورش

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

فیلمهای مرتبط با ماهی زینتی

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو