مراقب باشید از چاله به چاه نیفتید

138
دوره پرورش ماهی زینتی
دوره آموزشی ماهی
خرید تضمینی
خرید تضمینی
خرید تضمینی

در ارتباطی که خیلی از شما عزیزان با ما دارین و مشاوره های آنلاینی که دریافت میکنید اعلام میکنید که شما مزرعه خودتون رو راه اندازی کردین،تجهیز کردین، راه اندازی کردین و بعد از همه اینها با تیم مینی سالن آشنا شدین ، مشاوره گرفتین و تازه متوجه شدین مسیرتون یه مسیر کاملا اشتباهه و متاسفانه دارین کسب و کاری رو راه اندازی میکنید که برای شما اون کسب و کار زیان ده هست و ما مستقیم بهتون اعلام میکنیم که جلوی این راه رو بخواین بگیرین. خیلی اشتباه وقتی شما متوجه میشین که مسیرتون اشتباه بعلت کارهایی که از قبل کردین بخواین همون راه رو ادامه بدین. بگین من تجهیز کردم، وام گرفتم، بدهی دارم پس باید این راه رو تا تهش برم پناه بر خدا. این تفکر تفکر بسیار خطرناک ومهلکیه که متاسفانه ما در واحدهای کوچک و متوسط بسیار شاهد این موضوع هستیم.

وقتی مشاوران ما بشما میگن که جلوی این راه رو بگیرین همین که سد کنید راه رو ادامه ندین شما برنده این. با اینکه بخش زیادی از سرمایه تون ممکنه از دست بره یا بدهی های زیادی براتون ایجاد بشه اما مسیری رو نرین که 6 ماه بعد بخواین آرزوی امروز خودتون رو کنید، امروزی که فکر میکنید دنیا به انتها رسیده حتما به مشاوره مشاوران گوش بدین و براساس راهنمایی اونها اگه نیاز بود تجهیزات مزرعه رو عرضه کنید حتی اگه شد بقیمت دست دوم 

انچه که برنامه هایی که داشتین رو کلا تعطیلش کنید ، وام هایی که قرار بود بگیرین رو معطل کنید تا زمانی که به جمع بندی صحیح برسید در یک فرصت کافی جمع بندی کنید برای خودتون کاملا آرامش ذهنی رو ایجاد کنید و بعد تصمیم بگیرید که کار خودتون رو به چه شکلی بخواین ادامه بدین

 

جهت دریافت مشاوره آنلاین با شماره های زیر درواتساپ در ارتباط باشید 

09114861623

09118928921

دوره های آموزش کاربردی پرورش

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو