سازه ارزان پیش ساخته

از مهم ترین فاکتور های تاثیرگذار جهت موفقیت در حوزه پرورش، ساختمان پرورش می باشد چرا که غالب ساختمان هایی که در دسترس ماست استاندارد نیستند و اگر قصد ساختن ساختمان پرورش را داشته باشین، اطلاعات کافی در این زمینه وجود ندارد . از این رو محققان تیم مینی سالم اقدام به تولید سازه هایی نمودند که هم ارزان تر از سازه های معمولی موجود در بازار هستند و هم از استاندارد بالاتری برخوردار هستند و هم متناسب با نیاز شما محاسبه و طراحی آن صورت گرفته و به محل شما منتقل شده و سرهم می شود. لطفا فیلم زیر را گه در همین مورد است مشاهده کنید:


  قبل از پرداختن به ادامه مبحث ، خوبه بدونید که پرورش موفق مرغ ، شامل دانستن و رعایت صدها نکته است که داشتن سازه ارزان ، یکی از این صدها نکته هست و رعایت همه نکات در کنار هم موفقیت شما رو تضمین می کنه. در فیلم های آموزش آنلاین پرورش مرغ به همه این نکات پرداخته شده؛جهت تهیه و مشاهده این فیلم روی تصویر زیر کلیک کنید:

https://minisalon.ir/dooreh/doreh-amoozeshi.html
دوره آموزشی مرغ بومی


آیا پرورش مرغ بومی برای من بهترین انتخابه یا شاخه های بهتری هم وجود داره ؟ 

جهت جمع بندی نهایی و برای رسیدن به بهترین جمع بندی نیازه که با کلیک بر روی  دکمه قرمز رنگ زیر ، فرم درخواست حمایت 0 تا 100 رو پرکنید و منتظر تماس همکاران ما باشید. 

 

همچنین اگه در حال حاضر آمادگی شروع به کار رو ندارید و قصد شروع سرمایه گذاری در آینده رو دارید بر روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید تا با کارهایی که از الان باید انجام بدین آشنا شده و زمانتون و از دست ندین. 


 

منبعminisalon.ir  (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

خواندن 5892 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 28 تیر 1399 17:25


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400