لزوم تشکیل شبکه ای جهت اتصال بخش های مختلف کشور

3,199

لزوم تشکیل شبکه ای جهت اتصال بخش های مختلف کشور

ارگان ها و موسسات مالی زیادی هستن که در هر سال هزاران میلیارد تومان وام رو تخصیص میدن جهت اشتغال زایی در کشور. اما معمولا نمیدونن که این وام ها رو به چه اشخاص و چه پروژه های تخصیص بدن. که مطمئن باشن که اون کار موفق میشه و اون وام برمیگرده. از طرف دیگه ای هم عزیزان زیادی هستن که کار خودشون رو بلد هستن و میخوان کاری رو که بلد هستن رو شروع کنن و مطمئن هم هستن که به نتیجه میرسه. اما نمیدونن از کجا باید اقدام کنن تا تسهیلات لازم رو بگیرن. از طرف دیگه ای محققینی هستن تو کشور که کارهای ارزشمندی کردن. و نتایج تحقیقاتی شون باید به منصه ظهور و اجرا برسه . اما حمایت لازم از اون تحقیقات نشده و خودشون هم مجری توانمندی نیستن . از طرفی هم مجریان توانمندی هستن که دنبال یک نتیجه تحقیقاتی هستن تا بخوان اون کار رو انجام بدن و مطمئن باشن که کارشون به اندازه کافی از بنیه علمی برخوردار هست. از طرف دیگه ای ساختمانها و زمین های زیادی هست که بیکار افتاده و در انتظار یک پروژه موفقه. از طرف دیگه ای هم ما میبینیم که عزیزان زیادی کارشون رو بلد هستن و به دنبال یک سالن و یک زمین مجوز دار جهت انجام فعالیت خودشون هستن. همونطور که میبینید ما همه حلقه های لازم جهت موفقیت کسب و کار و اشتغال زایی بسیار زیاد در کشورمون رو داریم اما یک نخ تسبیح و یک حلقه اتصالی وجود نداره که این حلقه های پراکنده رو بخواد به همدیگه وصل کنه. که اگه این اتفاق بیفته ما شاهد این هستیم که اشتغال زایی پایدار بسیار زیادی در کشورمون صورت بگیره و بخش اعظم از نیازهای کشور تو همه زمینه ها بخواد در داخل خود کشور مرتفع بشه. و نیاز به واردات اون اقلام و تون خدمات و محصولات از سایر کشورها نباشه. در همین راستا تصمیم داریم که یک سامانه ای رو راه اندازی کنیم تا به مدیریت این مجموعه اتفاقات بپردازه و این حلقه های پراکنده رو بخواد به همدیگه وصل کنه.  دوستان عزیزی هم که فکر میکنند راهکار و پیشنهادی دارن که بشه این قضیه رو مدیریت کرد و یا خودشون توانمندی لازم رو جهت اجرای این موضوع رو در همکاری با تیم مینی سالن دارن خیلی خوشحال میشیم که  از طریق آیدی زیر پیشنهادات ، نظرات و راهکارهای خودشون رو مطرح کنن تا ما به بررسی اون نظرات بپردازیم.   

 

     منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش

tik5 لزوم تشکیل شبکه ای جهت اتصال بخش های مختلف کشور دوره های آموزش کاربردی پرورش ، 16 الی  18 بهمن ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١۰٩١١۴٨۶١۶٢٣ ۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER لزوم تشکیل شبکه ای جهت اتصال بخش های مختلف کشور نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

teleg لزوم تشکیل شبکه ای جهت اتصال بخش های مختلف کشور برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش، عضو کانال تلگرامی ما شوید. جهت عضویت در کانال های تلگرام و گرفتن مشاوره های تلگرامی میتونید به شماره ها پیام بدین

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو