توصیه به علاقمندان به عنوان یک پرورش دهنده موفق چیست؟

1,483
خرید تضمینی
خرید تضمینی
خرید تضمینی

توصیه به علاقمندان به عنوان یک پرورش دهنده موفق چیست؟

 

پیشنهاد بنده برای ورود به این حوزه این هست که قبل از اینکه دوستان عزیز وارد این حوزه بخوان بشن حتماً مثل همه کارهای دیگه که باید انجام بشه مشاوره های بسیار قوی و تخصصی که افرادی که به صورت علمی وارد این حوزه شدن رو حتما مد نظر قرار بدن چون این کار واقعا مشقات بسیاری داره کاری نیست که بشه گفت مثل سایر دامهای سبک بشه این کار رو به راحتی انجام داد... ویژگی های رفتاری این حیوان به صورتیه که باید رام بشه و این کار اگر بخواد به صورت روش های سنتی و روش های قدیمی انجام بشه واقعا زمان بر هست ... بنابراین پیشنهاد من به عنوان یک پرورش دهنده این هست که دوستان از مشاوره های قوی استفاده کنن... کسانی که می خوان کارو شروع کنن پیشنهاد من اینه که در مزرعه هایی که فعال هستند آموزش‌های لازم رو ببینن... هم آموزش ها به صورت تئوری هم آموزش ها به صورت عملی و مدتی از وقت خودشون رو دوستان عزیزی که این حوزه را دوست دارند در مزرعه بگذرونن و رفتارشناسی این حیوان رو ببینن چون بحث ما بحث الاغ شیری هست این حیوان برای اینکه شیر دهی خوبی داشته باشه و کمیت و کیفیت این حیوان از نظر شیر بالا بره بایستی یک سری موارد رعایت بشه بنابراین نیاز هست که آموزش‌های ویژه در این زمینه دیده بشه.

  

 برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش الاغ شیری اینجا کلیک کنید. 

 

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

فیلمهای مرتبط با الاغ شیری

دیدگاه‌ها   

0 #2 اکبر 1397-10-08 16:28
سلام و خدا قوت و ممنون از سایت عالیتون من قصد خرید الاغ دارم. فاکتورهایی که در خرید الاغ باید به اون توجه کنیم شامل چه مواردی میشه؟ *********** سلام دوست عزیز شما باید به تیپ و ظاهر و میزان شیردهی الاغ توجه کنید. این که حیوان دارای چشمان درشت و براقی باشه. پشت صاف و اسکلت سالمی داشته باشه. دندان سالم و مزان شیردهیش خوب باشه. همه این الاغ ها این پتانسیل و خصوصیات رو ندارن. از این رو باید با نظر کارشناس انتخاب بشه. برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش الاغ عضو کانال تلگرامی ما شوید:t.me/parvaresh_olagh
0 #1 اکبر 1397-10-08 16:28
سلام و خدا قوت و ممنون از سایت عالیتون
من قصد خرید الاغ دارم. فاکتورهایی که در خرید الاغ باید به اون توجه کنیم شامل چه مواردی میشه؟
***********
سلام دوست عزیز
شما باید به تیپ و ظاهر و میزان شیردهی الاغ توجه کنید. این که حیوان دارای چشمان درشت و براقی باشه. پشت صاف و اسکلت سالمی داشته باشه. دندان سالم و مزان شیردهیش خوب باشه. همه این الاغ ها این پتانسیل و خصوصیات رو ندارن. از این رو باید با نظر کارشناس انتخاب بشه.
برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش الاغ عضو کانال تلگرامی ما شوید:t.me/parvaresh_olagh

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو