پیگیری بازار پنیر الاغ

1,313
خرید تضمینی
خرید تضمینی
خرید تضمینی

پیگیری بازار پنیر الاغ 

 

طی ویدیوهای گذشته در این مورد صحبت کردیم که در فاز اول قراره که عنبرنسا و علی الخصوص شیر الاغ رو خریداری کنیم تا پرورش دهنده ها وارد این جرگه بشن و کارشون رو شروع کنن اما گام اصلی که قراره بعدها برداریم بحث فرآوری شیر الاغه و تولید فرآورده‌هایی که از معروف ترین و کاربردی ترین شون بحث پنیر الاغه... کشورهای زیادی هستند که تو حوزه ی تولید و فروش پنیر الاغ بسیار توانمند هستن و بازار های بسیار زیادی دارند که از معروف ترین این کشورها، صربستان هست. پیشنهاد ما اینه که عزیزانی که می خوان تو این حوزه فعالیت کنن، همه نیاز نیست که حتما کار پرورش رو انجام بدن و برخی از این دوستان که امکانات و توانمندی‌هایی رو دارن، بهتره که بخوان تو حوزه بازاریابی خارجی ورود کنن و به کشورهای مقصدی که هست مذاکرات با طرف‌های خارجی داشته باشن و حاشیه سودی که در بحث فرآوری و فروش خارجی فرآورده های الاغ داره قطعا خیلی خیلی بیشتر از حاشیه سودیه که در زمینه خود پرورش الاغ وجود داره...

 

 

  منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

 

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

دیدگاه‌ها   

0 #2 مهرساد میرزاخانی 1397-09-24 16:54
سلام خدمت شما برای گرفتن مجوز راه اندازی مزرعه الاغ باید به کجا مراجعه کنیم.؟ ************ سلام دوست عزیز برای گرفتن مجوز باید تشریف ببرید نظام صنفی کشاورزی منطقتون. و از اونجا پیگیری های لازم رو انجام بدید. و اگر قصد راه اندازی مزرعه برای تولید شیر الاغ رو دارید باید حتما برگه سلامت داشته باشید. برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش الاغ عضو کانال تلگرامی ما شوید:t.me/parvaresh_olagh
0 #1 مهرساد میرزاخانی 1397-09-24 16:54
سلام خدمت شما
برای گرفتن مجوز راه اندازی مزرعه الاغ باید به کجا مراجعه کنیم.؟
************
سلام دوست عزیز
برای گرفتن مجوز باید تشریف ببرید نظام صنفی کشاورزی منطقتون. و از اونجا پیگیری های لازم رو انجام بدید. و اگر قصد راه اندازی مزرعه برای تولید شیر الاغ رو دارید باید حتما برگه سلامت داشته باشید.
برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش الاغ عضو کانال تلگرامی ما شوید:t.me/parvaresh_olagh

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو