قیمت محصولات الاغ در بازارهای جهانی

3,544
خرید تضمینی
خرید تضمینی
خرید تضمینی

قیمت محصولات الاغ در بازارهای جهانی

 

در زمینه ی پرورش الاغ و محصولات الاغ در کشور ما متاسفانه اکثر عزیزان کار خودشون رو با پرورش الاغ جهت استحصال شیر شروع میکنن و هیچ گونه تدابیری هم برای بازار فروشش در نظر نمیگیرن...از این رو با این موضوع خیلی مواجه ایم که دوستان که پیشگام بودن تو این زمینه ، با جمع آوری مزرعه شون مواجه میشن...مجبور میشن که مزرعه اشون رو جمع آوری کنن و در واقع زیان ده میشه کار براشون درصورتیکه اگر به اندازه کافی با بازارهای فروش داخلی و خارجی محصولات الاغ آشنا باشن میتونن تصمیمات ابتدایی خودشون رو بسیار حرفه ای تر بگیرن. اولین محصولی که در بازار خارجی الاغ بسیار پر طرفداره بحث پوست الاغه که به شکل خشک شده نمک سود شده عرضه میشه که به طور میانگین قیمت هر پوست الاغ 15 دلاره و بعد از اون محصولی که عرضه میشه که فرآورده ای از شیره الاغه . پودره شیر الاغ که قیمتش به ازای هر کیلو 1000دلاره که موندگاریشم 24 ماهه که تبدیل شیر الاغ به پودر شیر الاغ بسیار بسیار راهکار مناسبیه جهت ماندگاری شیر الاغ .. محصول بعدی بحث پودر ژلاتینه الاغه ، ژلاتینی که در زیر پوست الاغ هست که اونم قیمتش به ازای هر کیلو 48 دلاره معادل تقریبا 400هزار تومن محصول بعدی بحثه گوشت الاغه منجمد که کیلویی 500الی 600 دلار به ازای هر تن شه این تقریبا کیلویی 4 الی 4800تومنه و بحث گوشت الاغ تازه هم کیلویی هر تنی 15 هزار دلار یعنی در واقع هر کیلویی تقریبا 15 دلاره.. همونطور که میبینید اکثر فرآورده های الاغ که در بازار های خارجی مصرف میشن به جز بحث پودر شیر الاغ بر مبنای کشتار الاغه...یعنی ما نیاز داریم که در کشور خودمون مزارع پرواری و تکثیری راه اندازی کنیم که الاغ های نری که بدنیا میاد رو بخوایم کشته و محصولاتشو عرضه کنیم به بازار های خارجی و الاغ های ماده ارو جهت گرفتن شیرش و عنبر نسارا و فرآوری شیرش و ترجیحا تبدیل شیرش به فرآورده هایی مثل پودر شیر الاغ بخوایم تبدیل کنیم تا این فرآورده هارو که ماندگاری بالایی هم داره در بازار های خارجی عرضه کنیم ...در حال حاضر هم طبق مذاکرات خارجی که داشتیم تقاضای بسیار خوبی برای این فرآورده ها وجود داره که در حال مقدمه چینی جهت راه اندازی واحد ها و اخذ مجوز ها در زمینه ی مربوطه هستیم..

 

 برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش الاغ شیری اینجا کلیک کنید. 

 

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو