اهمیت اقتصادی خرید جوجه درجه یک مرغ

57

یکی از اصلی ترین قدمها در گام اول راه اندازی مزرعه پرورش طیور ، خرید جوجه های یکروزه و یا یک ماهه با کیفیت هست.

جوجه هایی که در مرکز جوجه کشی به دنیا میان ، درجه یک یا درجه دو هستن ، برخی از اونها حذفی هستن .

منظور از حذفی یعنی دارای ایراداتی هستن که دیگه مناسب پرورش نیستن و باید حذف بشن ، ولی خیلی از مراکز جوجه کشی عرضه شون به این شکل هست که تمام جوجه ها رو با هم عرضه میکنن و معمولا جوجه های درجه یک و درجه دو رو با هم دارن .

و در برخی موارد ما شاهد هستیم که جوجه های حذفی رو هم عرضه میکنن که در مورد جوجه های حذفی و ویژگی هاشون در ویدئوهای بعدی مفصلا صحبت خواهیم کرد.

 

اما شما دوستان باید توجه داشته باشید که در گام اول خرید تمام حواستون به این باشه که میخواین جوجه های درجه یک رو فقط خریداری کنید یعنی از اون مرکز جوجه کشی بخواین که جوجه های درجه یک رو به شما تحویل بدن ، و بهای این موضوع رو هم حتما بپردازید. هرچند ممکنه خیلی از مراکز با شما این همکاری رو نکنن ، چرا که میگن ما در عرضه جوجه های درجه دو خودمون به مشکل برمیخوریم. 

اما اگر به هر صورت بتونید این موفقیت رو داشته باشید و از جوجه های درجه یک خریداری کنید بسیار در بهره وری کارتون در آینده اثر میذاره .

 

جوجه های درجه یک و درجه دو اختلاف قیمتشون در مرغها در جوجه های یک روزه به طور میانگین 1000 تومان و در بوقلمون ها میانگین 5000 تومان هست. و اگر مرغ درجه یکی که شما میگیرید فقط بخواد یک تخم بیشتر بذاره این اختلاف قیمت جبران میشه و بوقلمونی که شما میگیرید هم اگه بخواد یک تخم بیشتر بذاره و یا 250 گرم وزن بیشتری بگیره باز هم این اختلاف جبران میشه که قطعا شما بهره وری تون بسیار بیشتر از این مقدار خواهد بود. 

 

دوره ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی تخمگذار

 

tik5 اهمیت اقتصادی خرید جوجه درجه یک مرغ  دوره  های  دو روزه ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی شامل  (پرورش مرغ بومی پرتولید - جیره نویسی و بیماری ها)،پنجشنبه و جمعه 21 الی 22 آذر ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی مرغ بومی تخمگذار کلیک کنید)

 

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢0 - ۰٩١١٨٩٢٨٩٢1-۰٩١١۴٨۶١۶٢٣

 

ER اهمیت اقتصادی خرید جوجه درجه یک مرغ نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg اهمیت اقتصادی خرید جوجه درجه یک مرغ  برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش مرغ بومی تخمگذار عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

سوالتو از این قسمت بپرس


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو

close اهمیت اقتصادی خرید جوجه درجه یک مرغ