اولویت تامین ارزان غذای مرغ| ارتباط مستقیم با محقق جیره ارزان در دوره آموزشی اردیبهشت ماه

1,491
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
فروش جوجه مرغ بومی تخمگذار با راندمان بالا
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

بعد از ویدئوی قبلی که در زمینه تولید جیره جایگزین و اعلام همکاری شما دوستان با ما جهت تکمیل کار تحقیقاتی در این حوزه بود ، تعداد زیادی از شما دوستان درخواست همکاری داشتین برای کار تحقیقاتی و تولیدی. 

و خیلی از دوستان هم این تقاضا رو داشتن که بخوان کارخانه تولید این جیره و یا توزیع عمده اون رو در استان خودشون راه اندازی کنن.

نکته ای که وجود داره اینه که بعد از تکمیل کارهای تحقیقاتی ، ما عرضه این جیره جایگزین و به نسبت ارزان رو به شکل محدود و اون هم با اولویت واحدهای کوچیک و متوسط خواهیم داشت.

چرا که این واحدهای متوسط و کوچیک هستن که آسیب پذیری شون زیاده. و توان رقابت با واحدهای بزرگ رو ندارن. 

و اگه تولید مازاد داشتیم اون وقت ما طبیعتا واحدهای بزرگ رو هم تحت پوشش قرار خواهیم داد. نکته مهمی که وجود داره اینه که یکی از اصلی ترین محققین ما در این زمینه ، مدرس دوره جیره نویسی دوره اردیبهشت ماه هستن. که در همین دوره دوستانی که شرکت میکنن با استاد مربوطه ارتباط میگیرن و هم اطلاعات لازم رو از این استاد دریافت میکنن.

 

 

دوره ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی تخمگذار

 

tik5 اولویت تامین ارزان غذای مرغ| ارتباط مستقیم با محقق جیره ارزان در دوره آموزشی اردیبهشت ماه دوره  های  دو روزه ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی شامل  (پرورش مرغ بومی پرتولید - جیره نویسی و بیماری ها)،چهارشنبه و جمعه 16  و 18  بهمن ماه 98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی مرغ بومی تخمگذار کلیک کنید)

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢0 - ۰٩١١٨٩٢٨٩٢1-۰٩١١۴٨۶١۶٢٣

 

ER اولویت تامین ارزان غذای مرغ| ارتباط مستقیم با محقق جیره ارزان در دوره آموزشی اردیبهشت ماه نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg اولویت تامین ارزان غذای مرغ| ارتباط مستقیم با محقق جیره ارزان در دوره آموزشی اردیبهشت ماه برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش مرغ بومی تخمگذار عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو