آیا زندگی کشاورزی آرامش بیشتری برای ما به ارمغان میاره؟

این فیلم رو برای دوستانت بفرست

6,211

تصاویر مراکز آموزشی مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
https://minisalon.ir/dooreh/doreh-amoozeshi.html
دوره آموزشی مرغ بومی
Image

رضایت دانشجویان تیم مینی سالن

سلام دوستان

برای همه شما عزیزانی که قصد دارید وارد زندگی کشاورزی بشید و کارتون رو به عنوان یک کشاورز در حوزه های مختلف مثل دام، طیور، و سایر شاخه ها بخواین شروع کنید این سوال در پس زمینه ذهن شما وجود داره که آیا ورود من به این سبک از زندگی و کسب و کار برای من آرامش بیشتری به دنبال داره یا خیر؟

در جواب باید گفت که وقتی که شما بخواین وارد کار کشاورزی بشید در شاخه های مختلف . باید دو تا فاکتور رو در ابتدای کار در نظر بگیرید. 

فاکتور اول این که باید دانش کافی رو در زمینه کار داشته باشید. این دانش هم به 2 شاخه تقسیم میشه:

یک دانش مربوط به پرورش هست. و دانش بعدی مربوط به فروش هست.

یعنی شما باید هم از لحاظ پرورش و هم فروش اطلاعات کافی رو به دست بیارید تا در زمان شروع کار استرسی از این بابت نداشته باشید. بعد از این وقتی شما وارد زندگی کشاورزی میخواین بشین باید نزد خودتون این موضوع رو حل کرده باشین. که دارین وارد یک سبک از زندگی جدید میشین. از این رو باید کاملا قبل از شروع کار و قبل از سرمایه گذاری به نتیجه رسیده باشین که آیا واقعا این سبک از زندگی برای شما قابل تحمل هست یا خیر؟

و آیا به این سبک زندگی علاقمند هستین یا نه؟

و شرطش هم اینه که قبل از شروع کار در چنین فضایی مستقر بشید و ببینید که رفتن به یک روستا و یا مستقر شدن در یک مزرعه که طبیعتا باعث میشه که دسترسی هاتون در مقایسه با زندگی امروزتون فرق کنه. خیلی از شما زندگی شهری و آپارتمان نشینی دارین و ممکنه اومدن به این فضا و محدودیتهاش برای شما خیلی قابل هضم نباشه. 

از این رو از قبل باید در مورد این موضوع به نتیجه رسیده باشین و نه تنها خودتون بلکه همراهان شما و یا همسر و خانواده شما که میخوان با شما وارد مزرعه بشن باید این موضوع رو نزد خودشون حل کرده باشن. بعد از این موضوع وقتی شما کار خودتون رو شروع کردین یک مسئله اصلی میمونه و اون اینه که شما در کار کشاورزی به احتمال زیاد نیازه که بیش از زندگی و کار قبلی تون بخواین از جسم و فکرتون استفاده کنید. به خصوص کارهای جسمی تون بسیار افزایش پیدا میکنه. 

و شما باید آماده این شکل کار هم باشید. اما اگه شما همه این مستقل رو نزد خودتون حل کرده باشید و با اینها کنار اومده باشین و به این سبک زندگی علاقمند باشین ، میتونیم به یقین بگیم که این سبک زندگی برای شما آرامش بسیار بیشتری رو برای شما به دنبال  داره.

یکی از برنامه هایی که ما داریم اینه که به امید خدا بخوایم این امکان رو برای شما فراهم کنیم که قبل از این که بخواین وارد کار کشاورزی بشید و قبل از این که بخواین سبک زندگی تون رو تغییر بدین، این فرصت رو براتون مهیا کنیم که در نمونه کوچیک شما تجربه زندگی چند روزه روستایی رو در کنار پرورش و بخواین داشته باشید تا بعد از اون بخواین تصمیم بگیرید که این کار رو شروع کنید یا نه. 

 

 

 

فیلمهای مرتبط با مرغ


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400