آیا زندگی کشاورزی آرامش بیشتری برای ما به ارمغان میاره؟

2,394
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
فروش جوجه مرغ بومی تخمگذار با راندمان بالا
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

سلام دوستان

برای همه شما عزیزانی که قصد دارید وارد زندگی کشاورزی بشید و کارتون رو به عنوان یک کشاورز در حوزه های مختلف مثل دام، طیور، و سایر شاخه ها بخواین شروع کنید این سوال در پس زمینه ذهن شما وجود داره که آیا ورود من به این سبک از زندگی و کسب و کار برای من آرامش بیشتری به دنبال داره یا خیر؟

در جواب باید گفت که وقتی که شما بخواین وارد کار کشاورزی بشید در شاخه های مختلف . باید دو تا فاکتور رو در ابتدای کار در نظر بگیرید. 

فاکتور اول این که باید دانش کافی رو در زمینه کار داشته باشید. این دانش هم به 2 شاخه تقسیم میشه:

یک دانش مربوط به پرورش هست. و دانش بعدی مربوط به فروش هست.

یعنی شما باید هم از لحاظ پرورش و هم فروش اطلاعات کافی رو به دست بیارید تا در زمان شروع کار استرسی از این بابت نداشته باشید. بعد از این وقتی شما وارد زندگی کشاورزی میخواین بشین باید نزد خودتون این موضوع رو حل کرده باشین. که دارین وارد یک سبک از زندگی جدید میشین. از این رو باید کاملا قبل از شروع کار و قبل از سرمایه گذاری به نتیجه رسیده باشین که آیا واقعا این سبک از زندگی برای شما قابل تحمل هست یا خیر؟

و آیا به این سبک زندگی علاقمند هستین یا نه؟

و شرطش هم اینه که قبل از شروع کار در چنین فضایی مستقر بشید و ببینید که رفتن به یک روستا و یا مستقر شدن در یک مزرعه که طبیعتا باعث میشه که دسترسی هاتون در مقایسه با زندگی امروزتون فرق کنه. خیلی از شما زندگی شهری و آپارتمان نشینی دارین و ممکنه اومدن به این فضا و محدودیتهاش برای شما خیلی قابل هضم نباشه. 

از این رو از قبل باید در مورد این موضوع به نتیجه رسیده باشین و نه تنها خودتون بلکه همراهان شما و یا همسر و خانواده شما که میخوان با شما وارد مزرعه بشن باید این موضوع رو نزد خودشون حل کرده باشن. بعد از این موضوع وقتی شما کار خودتون رو شروع کردین یک مسئله اصلی میمونه و اون اینه که شما در کار کشاورزی به احتمال زیاد نیازه که بیش از زندگی و کار قبلی تون بخواین از جسم و فکرتون استفاده کنید. به خصوص کارهای جسمی تون بسیار افزایش پیدا میکنه. 

و شما باید آماده این شکل کار هم باشید. اما اگه شما همه این مستقل رو نزد خودتون حل کرده باشید و با اینها کنار اومده باشین و به این سبک زندگی علاقمند باشین ، میتونیم به یقین بگیم که این سبک زندگی برای شما آرامش بسیار بیشتری رو برای شما به دنبال  داره.

یکی از برنامه هایی که ما داریم اینه که به امید خدا بخوایم این امکان رو برای شما فراهم کنیم که قبل از این که بخواین وارد کار کشاورزی بشید و قبل از این که بخواین سبک زندگی تون رو تغییر بدین، این فرصت رو براتون مهیا کنیم که در نمونه کوچیک شما تجربه زندگی چند روزه روستایی رو در کنار پرورش و بخواین داشته باشید تا بعد از اون بخواین تصمیم بگیرید که این کار رو شروع کنید یا نه. 

 

 

دوره ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی تخمگذار

 

tik5 آیا زندگی کشاورزی آرامش بیشتری برای ما به ارمغان میاره؟ دوره  های  دو روزه ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی شامل  (پرورش مرغ بومی پرتولید - جیره نویسی و بیماری ها)،چهارشنبه و جمعه 16  و 18  بهمن ماه 98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی مرغ بومی تخمگذار کلیک کنید)

 

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢0 - ۰٩١١٨٩٢٨٩٢1-۰٩١١۴٨۶١۶٢٣

 

ER آیا زندگی کشاورزی آرامش بیشتری برای ما به ارمغان میاره؟ نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg آیا زندگی کشاورزی آرامش بیشتری برای ما به ارمغان میاره؟ برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش مرغ بومی تخمگذار عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو