آیا زندگی کشاورزی آرامش بیشتری برای ما به ارمغان میاره؟

3,471
https://minisalon.ir/dooreh/doreh-amoozeshi.html
دوره آموزشی مرغ بومی
خرید تضمینی
خرید تضمینی
خرید تضمینی

سلام دوستان

برای همه شما عزیزانی که قصد دارید وارد زندگی کشاورزی بشید و کارتون رو به عنوان یک کشاورز در حوزه های مختلف مثل دام، طیور، و سایر شاخه ها بخواین شروع کنید این سوال در پس زمینه ذهن شما وجود داره که آیا ورود من به این سبک از زندگی و کسب و کار برای من آرامش بیشتری به دنبال داره یا خیر؟

در جواب باید گفت که وقتی که شما بخواین وارد کار کشاورزی بشید در شاخه های مختلف . باید دو تا فاکتور رو در ابتدای کار در نظر بگیرید. 

فاکتور اول این که باید دانش کافی رو در زمینه کار داشته باشید. این دانش هم به 2 شاخه تقسیم میشه:

یک دانش مربوط به پرورش هست. و دانش بعدی مربوط به فروش هست.

یعنی شما باید هم از لحاظ پرورش و هم فروش اطلاعات کافی رو به دست بیارید تا در زمان شروع کار استرسی از این بابت نداشته باشید. بعد از این وقتی شما وارد زندگی کشاورزی میخواین بشین باید نزد خودتون این موضوع رو حل کرده باشین. که دارین وارد یک سبک از زندگی جدید میشین. از این رو باید کاملا قبل از شروع کار و قبل از سرمایه گذاری به نتیجه رسیده باشین که آیا واقعا این سبک از زندگی برای شما قابل تحمل هست یا خیر؟

و آیا به این سبک زندگی علاقمند هستین یا نه؟

و شرطش هم اینه که قبل از شروع کار در چنین فضایی مستقر بشید و ببینید که رفتن به یک روستا و یا مستقر شدن در یک مزرعه که طبیعتا باعث میشه که دسترسی هاتون در مقایسه با زندگی امروزتون فرق کنه. خیلی از شما زندگی شهری و آپارتمان نشینی دارین و ممکنه اومدن به این فضا و محدودیتهاش برای شما خیلی قابل هضم نباشه. 

از این رو از قبل باید در مورد این موضوع به نتیجه رسیده باشین و نه تنها خودتون بلکه همراهان شما و یا همسر و خانواده شما که میخوان با شما وارد مزرعه بشن باید این موضوع رو نزد خودشون حل کرده باشن. بعد از این موضوع وقتی شما کار خودتون رو شروع کردین یک مسئله اصلی میمونه و اون اینه که شما در کار کشاورزی به احتمال زیاد نیازه که بیش از زندگی و کار قبلی تون بخواین از جسم و فکرتون استفاده کنید. به خصوص کارهای جسمی تون بسیار افزایش پیدا میکنه. 

و شما باید آماده این شکل کار هم باشید. اما اگه شما همه این مستقل رو نزد خودتون حل کرده باشید و با اینها کنار اومده باشین و به این سبک زندگی علاقمند باشین ، میتونیم به یقین بگیم که این سبک زندگی برای شما آرامش بسیار بیشتری رو برای شما به دنبال  داره.

یکی از برنامه هایی که ما داریم اینه که به امید خدا بخوایم این امکان رو برای شما فراهم کنیم که قبل از این که بخواین وارد کار کشاورزی بشید و قبل از این که بخواین سبک زندگی تون رو تغییر بدین، این فرصت رو براتون مهیا کنیم که در نمونه کوچیک شما تجربه زندگی چند روزه روستایی رو در کنار پرورش و بخواین داشته باشید تا بعد از اون بخواین تصمیم بگیرید که این کار رو شروع کنید یا نه. 

 

 

 

دوره ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی تخمگذار

 

 دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

 نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

دیدگاه‌ها   

0 #2 عباس رمضانی 1398-01-31 22:03
درود فراوان بنده در حوزه کشاورزی تحقیقات و مطالعات فراوانی داشته ام. و مزارع و باغهایی هم در استان فارس دارم. و به حوزه پرورش گوسفند هم علاقه فراوانی دارم. این فیلمها و مقالاتی هم که در سایتتون گذاشتین بیشتر ترغیبم کرد که بصورت جدی این کار رو دنبال کنم. آیا امکان دیدار حضوری با جناب مهندس سلیمانی وجود داره؟ *********** سلام دوست عزیز بله میتونید با هماهنگی قبلی برای مشاوره حضوری به دفترمون در چالوس تشریف بیارید. همچنین دوره هایی رو در مرکز تحقیقات همدان برگزار میکنیم که نشست مشاوره ای با حضور مهندس سلیمانی برای شرکت کنندگان این دوره ها رایگان خواهد بود. شماره های هماهنگی : 09118928920 - 09118928921 - 09114861623
0 #1 عباس رمضانی 1398-01-31 22:03
درود فراوان
بنده در حوزه کشاورزی تحقیقات و مطالعات فراوانی داشته ام. و مزارع و باغهایی هم در استان فارس دارم. و به حوزه پرورش گوسفند هم علاقه فراوانی دارم. این فیلمها و مقالاتی هم که در سایتتون گذاشتین بیشتر ترغیبم کرد که بصورت جدی این کار رو دنبال کنم. آیا امکان دیدار حضوری با جناب مهندس سلیمانی وجود داره؟
***********
سلام دوست عزیز
بله میتونید با هماهنگی قبلی برای مشاوره حضوری به دفترمون در چالوس تشریف بیارید.
همچنین دوره هایی رو در مرکز تحقیقات همدان برگزار میکنیم که نشست مشاوره ای با حضور مهندس سلیمانی برای شرکت کنندگان این دوره ها رایگان خواهد بود.
شماره های هماهنگی :
09118928920 - 09118928921 - 09114861623

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو