تولید جیره جایگزین ارزشمند

2,177
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
فروش جوجه مرغ بومی تخمگذار با راندمان بالا
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

سلام و عرض ادب

در ویدئوهای قبلی ما راجع به این موضوع صحبت کردیم که بعد از افزایش شدید قیمت ذرت و سویا ، ما شتاب دادیم به کار تولید جیره جایگزینمون و استفاده کمتر از نهاده هایی مثل ذرت و سویا. و استفاده از تفاله ها و پسماندها و ضایعات کشاورزی. و خدمتتون اعلام کردیم که در این زمینه به جیره ارزشمندی دست پیدا کردیم.

نکته قابل توجه این که جیره نهاییمون با کاهش قیمت چشمگیری مواجه بود و نکته مهم تر این که ما نه تنها با کاهش راندمان مواجه نبودیم بلکه در مزرعه شاهدمون که همون مزرعه مطالعاتی مون بود با افزایش چشمگیر راندمان هم مواجه بودیم که این افزایش هم بسیار عجیب هست از لحاظ رکورد. که اخبارش رو سعی میکنیم به شکل یک مستند در اختیار شما دوستان قرار بذاریم.  

اما تصمیمی که برای این مرحله داریم اینه که قبل از عرضه عمومی این جیره ها و کنسانتره ها ما از بین شما دوستان بخوایم عزیزانی رو جهت تکمیل کارمون و تکرار این کار تحقیقاتی مون بخوایم انتخاب کنیم. 

فرایند هم به این شکل هست که شما از طریق این لینکی که در زیر این مطلب هست با ما ارتباط میگیرید و درخواستتون رو اعلام میکنید و بهتون پاسخ داده میشه و ارتباط بین شما و متخصصان ما برقرار میشه. بررسی های لازم توسط متخصصان ما صورت میگیره. که آیا اصلا شما شرایط انجام این کار رو به عنوان کار تحقیقاتی دارید یا خیر. 

 

یعنی شما در عین حال که قراره پرورشتون رو انجام بدین باید نگاه تحقیقاتی ما رو هم حتما لحاظ کنید. و این حمایت ما از شما نه تنها شامل تامین جیره میشه بلکه کل بحث مدیریتی هم کنترل میشه. نقاط ضعف سالنتون مرتفع میشه. تمام موارد دیگه هم توسط کارشناسان ما راهنمایی میشه به شما و شما باید اونها رو حتما اجرا کنید.

از این جهت دقت نظر شما برای ما بسیار مهمه. تمام خدمات هم رایگان هست چون هدف ما اینه که شما عزیزان بخواین یک کار تحقیقاتی رو در کنار پرورشتون داشته باشید. و لزوما همه شما دوستان موفق به شروع همکاری نمیشید چرا که داشتن دقت کافی برای ما بسیار مهمه. و بعد از طی این فرایند و ثبت این نتایج ، انشاله ما عرضه عمومی این چیره ها و این کنسانتره ها رو برای شما عزیزان خواهیم داشت.

 

و خبر خوش این که بسیار بر روی قیمت تمام شده شما اثر میذاره و حتی اگه شما در مناطقی باشید که رقبایی از قبل داشته باشید به علت کاهش قیمت جیره که بسیار موثره در قیمت تمام شده تون. رقبای شما توان رقابت با شما رو دیگه نخواهند داشت. 

 

 

 

دوره ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی تخمگذار

 

tik5 تولید جیره جایگزین ارزشمند دوره  های  دو روزه ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی شامل  (پرورش مرغ بومی پرتولید - جیره نویسی و بیماری ها)،چهارشنبه و جمعه 16  و 18  بهمن ماه 98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی مرغ بومی تخمگذار کلیک کنید)

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢0 - ۰٩١١٨٩٢٨٩٢1-۰٩١١۴٨۶١۶٢٣

 

ER تولید جیره جایگزین ارزشمند نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg تولید جیره جایگزین ارزشمند برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش مرغ بومی تخمگذار عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو