تولید جیره جایگزین ارزشمند

این فیلم رو برای دوستانت بفرست

5,887

تصاویر مراکز آموزشی مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
https://minisalon.ir/dooreh/doreh-amoozeshi.html
دوره آموزشی مرغ بومی
Image

رضایت دانشجویان تیم مینی سالن

سلام و عرض ادب

در ویدئوهای قبلی ما راجع به این موضوع صحبت کردیم که بعد از افزایش شدید قیمت ذرت و سویا ، ما شتاب دادیم به کار تولید جیره جایگزینمون و استفاده کمتر از نهاده هایی مثل ذرت و سویا. و استفاده از تفاله ها و پسماندها و ضایعات کشاورزی. و خدمتتون اعلام کردیم که در این زمینه به جیره ارزشمندی دست پیدا کردیم.

نکته قابل توجه این که جیره نهاییمون با کاهش قیمت چشمگیری مواجه بود و نکته مهم تر این که ما نه تنها با کاهش راندمان مواجه نبودیم بلکه در مزرعه شاهدمون که همون مزرعه مطالعاتی مون بود با افزایش چشمگیر راندمان هم مواجه بودیم که این افزایش هم بسیار عجیب هست از لحاظ رکورد. که اخبارش رو سعی میکنیم به شکل یک مستند در اختیار شما دوستان قرار بذاریم.  

اما تصمیمی که برای این مرحله داریم اینه که قبل از عرضه عمومی این جیره ها و کنسانتره ها ما از بین شما دوستان بخوایم عزیزانی رو جهت تکمیل کارمون و تکرار این کار تحقیقاتی مون بخوایم انتخاب کنیم. 

فرایند هم به این شکل هست که شما از طریق این لینکی که در زیر این مطلب هست با ما ارتباط میگیرید و درخواستتون رو اعلام میکنید و بهتون پاسخ داده میشه و ارتباط بین شما و متخصصان ما برقرار میشه. بررسی های لازم توسط متخصصان ما صورت میگیره. که آیا اصلا شما شرایط انجام این کار رو به عنوان کار تحقیقاتی دارید یا خیر. 

 

یعنی شما در عین حال که قراره پرورشتون رو انجام بدین باید نگاه تحقیقاتی ما رو هم حتما لحاظ کنید. و این حمایت ما از شما نه تنها شامل تامین جیره میشه بلکه کل بحث مدیریتی هم کنترل میشه. نقاط ضعف سالنتون مرتفع میشه. تمام موارد دیگه هم توسط کارشناسان ما راهنمایی میشه به شما و شما باید اونها رو حتما اجرا کنید.

از این جهت دقت نظر شما برای ما بسیار مهمه. تمام خدمات هم رایگان هست چون هدف ما اینه که شما عزیزان بخواین یک کار تحقیقاتی رو در کنار پرورشتون داشته باشید. و لزوما همه شما دوستان موفق به شروع همکاری نمیشید چرا که داشتن دقت کافی برای ما بسیار مهمه. و بعد از طی این فرایند و ثبت این نتایج ، انشاله ما عرضه عمومی این چیره ها و این کنسانتره ها رو برای شما عزیزان خواهیم داشت.

 

و خبر خوش این که بسیار بر روی قیمت تمام شده شما اثر میذاره و حتی اگه شما در مناطقی باشید که رقبایی از قبل داشته باشید به علت کاهش قیمت جیره که بسیار موثره در قیمت تمام شده تون. رقبای شما توان رقابت با شما رو دیگه نخواهند داشت. 

 

 


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400