اهمیت داشتن اطلاعات در زمینه بیماری های طیور و چگونگی بدست آوردن این اطلاعات

1,342
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
فروش جوجه مرغ بومی تخمگذار با راندمان بالا
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

سلام دوستان 

وقتی ما به عنوان پرورش دهنده طیور اعم از بوقلمون ، مرغ ، بلدرچین و یا هر پرنده دیگه ای در حال پرورش هستیم، طبیعتا با بیماری های طیور هم ممکنه که مواجه بشیم.

وقتی با بیماری طیور، از هر نوع بیماری مواجه بشیم که بیشتر بیماری های مشخص و معروفی هستن ما قطعا باید به شناسایی و درمانش بپردازیم.

اما نکات بسیار مهمی در اینجا وجود داره. اول این که تشخیص بیماری کار ساده ای نیست. این که ما صرفا از روی علایم ظاهری بخوایم تشخیص قطعی داشته باشیم اینطور نیست. و یا حتی با کالبد شکافی هم نمیتونیم همیشه تشخیص قطعی رو داشته باشیم. از این رو کار تشخیص ، کاریه که به هر حال در خیلی از مناطقی که دسترسی به متخصص هم نیست کار سختیه. بعد از تشخیص هم پروسه درمان هست.

با وضعیتی که ما در کیفیت واکسن ها و داروهامون داریم باز پروسه درمان هم کار خیلی سختیه. اگه ما این دو مرحله رو پشت سر بذاریم و درمان رو هم انجام بدیم اتفاقی که میفته اینه که در غالب مواد اون گله دیگه مناسب نگهداری نیست. به خصوص اگه در زمان تولید بوده باشه و یا در زمان وزن گیریش بوده باشه غالبا اون زیان های لازم رو به ما رسونده و بعد از اون هم غالبا نگهداریش توجیه اقتصادی نداره. البته در برخی از موارد هم توجیه داره. اما در مجموع زیان های خودش رو به ما میرسونه که گاهی اوقات اون زیان میتونه اونقدر میتونه برای یک واحد کوچیک یا متوسط زیاد باشه که دیگه توان ادامه کار رو نداشته باشه.

از این رو ما تمام تمرکز خودمون رو باید روی این بذاریم که چطور پیشگیری کنیم و نذاریم که اصلا گله مون با بیماری بخواد مواجه باشه.

در دوره آموزشی پرورش طیور هم که برگزار میشه ما در واقع به همین می پردازیم که چطور ما سالن خودمون رو بخوایم مدیریت کنیم که با این موارد مواجه نشیم

اما در هر صورت ممکنه که این اتفاق بیفته و ما با بیماری ها مواجه بشیم و به علت اهمیت زیاد این موضوع ما در ان راستا ویدئوهای بسیار ارزشمندی تولید کردیم. که انشاله برای شما دوستان به رایگان به اشتراک میذاریم

در دوره های آموزشی دوره جیره نویسی رو طبق روال قبل داریم اما تصمیم گرفتیم که در روز دوره جیره نویسی، دوره مکمل شناخت و درمان بیماریها رو هم بخوایم بعنوان دوره دوم در روز جیره نویسی داشته باشیم. یعنی عزیزانی که در دوره جیره نویسی شرکت میکنن ، در واقع دوره جیره نویسی و بیماری ها رو با هم میگذرونن. و دو دوره رو در یک دوره ادغام کردیم. البته هزینش تغییری نکرده. ولی این دو دوره رو چون ضروری دیدیم در یک روز قرار دادیم که به امید خدا از این دوره یعنی از اردیبهشت 98 که دوره اول امسال هست ما این موضوع رو حتما لحاظ میکنیم.

دوره ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی تخمگذار

 

tik5 اهمیت داشتن اطلاعات در زمینه بیماری های طیور و چگونگی بدست آوردن این اطلاعات دوره  های  دو روزه ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی شامل  (پرورش مرغ بومی پرتولید - جیره نویسی و بیماری ها)،چهارشنبه و جمعه 4  و 6 دیماه 98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی مرغ بومی تخمگذار کلیک کنید)

 

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢0 - ۰٩١١٨٩٢٨٩٢1-۰٩١١۴٨۶١۶٢٣

 

ER اهمیت داشتن اطلاعات در زمینه بیماری های طیور و چگونگی بدست آوردن این اطلاعات نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg اهمیت داشتن اطلاعات در زمینه بیماری های طیور و چگونگی بدست آوردن این اطلاعات برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش مرغ بومی تخمگذار عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو