در ابتدای کار پرورش اعضای تیم مینی سالن در سالن شما و در کنار شماییم.

2,392
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
فروش جوجه مرغ بومی تخمگذار با راندمان بالا
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

سلام دوستان

 طی چند وقت اخیر متاسفانه موفق به تولید فیلم برای شما دوستان نشدیم. و علتش هم این بود که ما سفرهایی رو در استانهای مختلف داشتیم. که طی این سفر هم به استان  کرمان سری زدیم و در اونجا یکی از اکوسیستم های کسب و کار رو بررسی کردیم. که به امید خدا فیلمهای اون رو به شکل فشرده در اختیار شما دوستان میذاریم که قطعا برای شما هم جالب توجه خواهد بود.

 

اما یکی از مسائل مهمی که طی این مدتش راجع بهش جلسه گذاشتیم و در موردش جمع بندی داشتیم این بود که شما دوستانی که دوره های آموزشی رو میگذرونید ، بعد از دوره میخواین مزرعه خودتون رو راه اندازی کنید. اما چون تجربه عملی کار رو ندارید در ابتدای کار با استرس زیادی ممکه مواجه بشید.

 

 ازین رو تصمیم گرفتیم که 3 دسته از خدمات رو از ابتدای سال 98 خدمت شما دوستان بخوایم ارائه بدیم:

 دسته اول خدمات این که در صورتی که بخواین در سالن خودتون و در شهر خودتون کارتون رو راه اندازی کنید، برای چند روز اول کار، همکارانی از تیم تحقیقاتی مینی سالن ، که تجربه کار و دارن در خدمت شما باشن تا از تجربیاتشون استفاده کنید. و این موضوع باعث شه که استرس شما بخواد بسیار کم شه و کاملا از بین بره. و طوری هم برنامه ریزی میکنیم که دوره اول کارتون بخواد کوتاه مدت بشه تا طی این مدت هم تجربه به دست بیارید. هم اصل سرمایه و سودتون بخواد برگرده و تولید سری اولتون بخواد شامل خرید تضمینی ما بشه.

 

به طور مثال اگه بخواین در زمینه گوسفند چندقلوزا ورود کنید. دوره اول به این شکل باشه که یک دوره 3 یا 4 ماهه در نظر میگیریم. میش ها وارد سالن میشن. آبستن میشن و اون میش آبستن شده رو خودمون خرید تضمینی میکنیم. و شما طی این مدت هم از سود کار بهره مند شدین و هم تجربیات بسیار زیادی رو به دست آوردین.

 

حالت دوم هم اینه که اگه دسترسی به سالن جهت شروع کار ندارین، درخواست خودتون رو به ما اعلام میکنید و ما از سالنهایی که قابل تهیه هست در اختیار شما دوستان میذاریم و در این حالت هم باز همکاران ما چند وقت اول در کنارتون هستن . باز این موضوع هم شامل خرید تضمینی میشه. وهمون پروسه کوتاه مدت هم باز برای شما در نظر میگیریم. 

 و دسته سوم خدمات هم اینه که شما دوستانی که فعلا قصد راه اندازی سالن رو ندارید ولی دلتون میخواد که توی مزرعه ای کارکنید تا بخواین تجربه کار و بدست بیارین ، تقاضای خودتون رو اعلام میکنید و طبق نوبتی که بهتون اعلام میشه در یکی از مزارع ما حضور به هم میرسونید و در کنار همکاران ما و افراد با تجربه چند روزی رو در سالن کار میکنید و تجربیات لازم رو به دست میارید.

 یکی از برنامه هایی که در پیش داریم اینه که در حالتی که شما در مزارع ما میخواین کار خودتون رو شروع کنید این امکان رو هم میخوایم فراهم کنیم که شما در کنار کار پرورش بخواین از پکیج درآمدی که در موردش در ویدئوهای قبلی صحبت کردیم بهره مند بشین . یعنی در کنارش بخواین از درآمدهای حاصل از گردشگری هم بهره ببرید که در واقع در این دوره کوتاهی که در خدمتتون هستیم شما بخواین با پروسه کار آشنا بشید. و مدیریت یک جایی رو هم در ابعاد خیلی کوچیکی به دست بگیرید. 

 از طریق آی دی و اطلاعات همکاران که در زیر  این مطلب هست با ما در ارتباط باشین تا راهنمایی های لازم در اختیار شما دوستان قرار بگیره.

 

دوره ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی تخمگذار

 

tik5 در ابتدای کار پرورش  اعضای تیم مینی سالن  در سالن شما و در کنار شماییم. دوره  های  دو روزه ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی شامل  (پرورش مرغ بومی پرتولید - جیره نویسی و بیماری ها)،چهارشنبه و جمعه 4  و 6 دیماه 98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی مرغ بومی تخمگذار کلیک کنید)

 

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢0 - ۰٩١١٨٩٢٨٩٢1-۰٩١١۴٨۶١۶٢٣

 

ER در ابتدای کار پرورش  اعضای تیم مینی سالن  در سالن شما و در کنار شماییم. نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg در ابتدای کار پرورش  اعضای تیم مینی سالن  در سالن شما و در کنار شماییم. برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش مرغ بومی تخمگذار عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو