در ابتدای کار پرورش اعضای تیم مینی سالن در سالن شما و در کنار شماییم.

4,019
https://minisalon.ir/dooreh/doreh-amoozeshi.html
دوره آموزشی مرغ بومی
خرید تضمینی
خرید تضمینی
خرید تضمینی

سلام دوستان

 طی چند وقت اخیر متاسفانه موفق به تولید فیلم برای شما دوستان نشدیم. و علتش هم این بود که ما سفرهایی رو در استانهای مختلف داشتیم. که طی این سفر هم به استان  کرمان سری زدیم و در اونجا یکی از اکوسیستم های کسب و کار رو بررسی کردیم. که به امید خدا فیلمهای اون رو به شکل فشرده در اختیار شما دوستان میذاریم که قطعا برای شما هم جالب توجه خواهد بود.

 

اما یکی از مسائل مهمی که طی این مدتش راجع بهش جلسه گذاشتیم و در موردش جمع بندی داشتیم این بود که شما دوستانی که دوره های آموزشی رو میگذرونید ، بعد از دوره میخواین مزرعه خودتون رو راه اندازی کنید. اما چون تجربه عملی کار رو ندارید در ابتدای کار با استرس زیادی ممکه مواجه بشید.

 

 ازین رو تصمیم گرفتیم که 3 دسته از خدمات رو از ابتدای سال 98 خدمت شما دوستان بخوایم ارائه بدیم:

 دسته اول خدمات این که در صورتی که بخواین در سالن خودتون و در شهر خودتون کارتون رو راه اندازی کنید، برای چند روز اول کار، همکارانی از تیم تحقیقاتی مینی سالن ، که تجربه کار و دارن در خدمت شما باشن تا از تجربیاتشون استفاده کنید. و این موضوع باعث شه که استرس شما بخواد بسیار کم شه و کاملا از بین بره. و طوری هم برنامه ریزی میکنیم که دوره اول کارتون بخواد کوتاه مدت بشه تا طی این مدت هم تجربه به دست بیارید. هم اصل سرمایه و سودتون بخواد برگرده و تولید سری اولتون بخواد شامل خرید تضمینی ما بشه.

 

به طور مثال اگه بخواین در زمینه گوسفند چندقلوزا ورود کنید. دوره اول به این شکل باشه که یک دوره 3 یا 4 ماهه در نظر میگیریم. میش ها وارد سالن میشن. آبستن میشن و اون میش آبستن شده رو خودمون خرید تضمینی میکنیم. و شما طی این مدت هم از سود کار بهره مند شدین و هم تجربیات بسیار زیادی رو به دست آوردین.

 

حالت دوم هم اینه که اگه دسترسی به سالن جهت شروع کار ندارین، درخواست خودتون رو به ما اعلام میکنید و ما از سالنهایی که قابل تهیه هست در اختیار شما دوستان میذاریم و در این حالت هم باز همکاران ما چند وقت اول در کنارتون هستن . باز این موضوع هم شامل خرید تضمینی میشه. وهمون پروسه کوتاه مدت هم باز برای شما در نظر میگیریم. 

 و دسته سوم خدمات هم اینه که شما دوستانی که فعلا قصد راه اندازی سالن رو ندارید ولی دلتون میخواد که توی مزرعه ای کارکنید تا بخواین تجربه کار و بدست بیارین ، تقاضای خودتون رو اعلام میکنید و طبق نوبتی که بهتون اعلام میشه در یکی از مزارع ما حضور به هم میرسونید و در کنار همکاران ما و افراد با تجربه چند روزی رو در سالن کار میکنید و تجربیات لازم رو به دست میارید.

 یکی از برنامه هایی که در پیش داریم اینه که در حالتی که شما در مزارع ما میخواین کار خودتون رو شروع کنید این امکان رو هم میخوایم فراهم کنیم که شما در کنار کار پرورش بخواین از پکیج درآمدی که در موردش در ویدئوهای قبلی صحبت کردیم بهره مند بشین . یعنی در کنارش بخواین از درآمدهای حاصل از گردشگری هم بهره ببرید که در واقع در این دوره کوتاهی که در خدمتتون هستیم شما بخواین با پروسه کار آشنا بشید. و مدیریت یک جایی رو هم در ابعاد خیلی کوچیکی به دست بگیرید. 

 از طریق آی دی و اطلاعات همکاران که در زیر  این مطلب هست با ما در ارتباط باشین تا راهنمایی های لازم در اختیار شما دوستان قرار بگیره.

 

 

دوره ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی تخمگذار

 

 دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

 نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

فیلمهای مرتبط با مرغ

دیدگاه‌ها   

0 #2 ساعد قربانیان 1398-04-25 15:44
با سلام برای پرورش گوسفند داشتی، شما بره هاشون رو به ما تحویل میدین یا میش هترو؟ و اگه بخوایم فرایند اصلاح ژنی توی دامهای بومی انجام بدیم چه جوریه؟ *********** سلام دوست عزیز هم بره ژن دار میتونیم خدمتتون بدیم و هم میش معمولی آبستن شده با قوچ هومو. برای اصلاح ژن میتونید میش آبستن شده با قوچ هومو همراه با یک قوچ هترو بگیرید و بره های به دنیا اومده ی بالغ شده رو با قوچ هترو تلاقی بدین. به این ترتیب خودتون تولید بره چندقلوزا و و به مراتب تثبیت ژن چندقلوزایی رو در گله تون خواهید داشت.
0 #1 ساعد قربانیان 1398-04-25 15:44
با سلام
برای پرورش گوسفند داشتی، شما بره هاشون رو به ما تحویل میدین یا میش هترو؟
و اگه بخوایم فرایند اصلاح ژنی توی دامهای بومی انجام بدیم چه جوریه؟
***********
سلام دوست عزیز
هم بره ژن دار میتونیم خدمتتون بدیم و هم میش معمولی آبستن شده با قوچ هومو.
برای اصلاح ژن میتونید میش آبستن شده با قوچ هومو همراه با یک قوچ هترو بگیرید و بره های به دنیا اومده ی بالغ شده رو با قوچ هترو تلاقی بدین.
به این ترتیب خودتون تولید بره چندقلوزا و و به مراتب تثبیت ژن چندقلوزایی رو در گله تون خواهید داشت.

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو