فرق سود مرغ و بوقلمون درجه یک و درجه دو

این فیلم رو برای دوستانت بفرست

4,344

تصاویر مراکز آموزشی مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
https://minisalon.ir/dooreh/doreh-amoozeshi.html
دوره آموزشی مرغ بومی
Image

رضایت دانشجویان تیم مینی سالن

  فرق سود پرورش مرغ و بوقلمون درجه یک و درجه 2   

طی سالهای اخیر ما شاهد این موضوع بودیم که بازار مرغ بومی تخمگذار جهت تولید تخم مرغ خوراکی و بوقلمون مادر جهت تولید جوجه های بوقلمون از ثبات خوبی برخوردار بود همچنین از سود مناسبی هم برخوردار بود. که اگه شما دوستان طرح های توجیهی که ما طی این سالها  در سایت مینی سالن گذاشتیم و مطالعه کرده باشین متوجه این موضوع میشین.

اما این محاسبات و این توجیه  بر این پیش فرض هست که گله اولیه ای که شما تهیه میکنید  یک گله با کیفیت بالا باشه چرا که اگه کیفیت در اینجا بخواد کمی پایین باشه اون طرح میتونه بسار تحت تاثیر قرار بگیره.

 فرض کنید که شما 1000 قطعه مرغ بومی تخمگذار یا 200 قطعه  بوقلمون مادر برنز دارید. و شما به طور میانگین ماهی 3 میلیون تومان سود خالصتون میشه. حالا اگه کیفیت گله ای که دارین درجه  یک نباشه و درجه 2 باشه. این طور نیست که این 3 میلیون تومان سود ، بخواد 2 و نیم میلیون تومان بشه. بلکه میتونه صفر و یا حتی منفی بشه. و کار کاملا براتون زیان ده بشه . این رو هم خوبه بدونید که اختلاف قیمت دو تا گله متفاوت که از یک کیفیت هستن ، به طور میانگین 1000 تومان هست. و اختلاف قیمت های بیش از این که اعلام میشه ناشی از یک سری اطلاعات غلطی هست که ارائه میدن و معمولا سن پرنده رو درست اعلام نمیکنن.  مثلا بوقلمونی که 20 روزه هست رو یکماهه اعلام میکنن. و جوجه ای که 3 ماهه هست رو 4 ماهه اعلام میکنن. ولی به طور میانگین اختلاف قیمت 1000 تومان معقول هست. 

باز هم تاکید میکنم که به هیچ وجهی کیفیت کار خودتون رو فدای قیمت نکنید.

 

 

 


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400