از اخبار فراوانی که در مجاورتمون قرار داره دوری کنید

2,088
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
فروش جوجه مرغ بومی تخمگذار با راندمان بالا
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

از اخبار فراوانی که در مجاورتمون قرار داره دوری کنید


خیلی از ما در طول روز ، در مجاورت اخبار بسیار زیادی قرار داریم. چه در زمانی که در شبکه های اجتماعی هستیم چه در زمانی که در جمع های فامیلی و دوستان هستیم. وچه در زمانی که از وسایل حمل و نقل عمومی داریم استفاده میکنیم. و در تلویزیون هم به همین شکل.
متاسفانه بخش اعظم این اخبار هم اخبار منفی هستن که باعث میشه که در وهله اول به تدریج باعث ایجاد سستی در ما بشه. و از میزان تلاشمون برای رسیدن به هدفمون کاسته میشه. و به تدریج هم باعث میشه که بر ناامیدی مون افزوده میشه. و در نهایت نمیتونیم روی یک هدف و کسب و کار خاصی بخوایم متمرکز بشیم. و نتایج مطلوب رو بخوایم بگیریم.

خوبه بدونید که تقریبا تمام تیم ها و افراد موفقی که ما میشناسیم هیچ کدومشون به هیچ وجهی در مجاورت این همه خبر قرار نمیگیرن. و تمام تمرکز و وقتشون رو بر روی هدف و برنامه و کسب و کار خودشون میذارن. و اون اخباری رو فقط جمع آوری میکنن که مرتبط با کسب و کارشون هست که به رشد کسب و کارشون کمک میکنه. اون هم به شیوه های خاص خودشون به جمع آوری اخبار و به شکل گلچین شده میپردازن.

چرا که با وجود همه مشکلاتی که در پیرامونمون داریم و همه ما هم لمس میکنیم خوبه بدونیم که فرصت های بسیار زیادی تو کشورمون وجود داره که متاسفانه به علت همین نا امیدی و سستی که وجود داره ازش بهره برداری نمیشه و رو زمین مونده و یکی از علتهای اصلی هم که ما سامانه مشاغل و گردشگری رو داریم راه اندازی میکنیم. همین موضوعه که فرصتهای خیلی زیادی هست که خود ما به عنوان تیم مینی سالن زمان و توان بهره برداری از این همه فرصت رو نداریم و داریم اونها رو در این سامانه معرفی میکنیم به شما دوستان. که شما دوستان بخواین مطالعات لازم رو داشته باشین و به بهره برداری از این فرصتها بپردازین. لطفا خودتون رو در مجاورت این همه اخبار قرار ندین.

 

دوره ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی تخمگذار

 

tik5 از اخبار فراوانی که در مجاورتمون قرار داره دوری کنید دوره  های  دو روزه ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی شامل  (پرورش مرغ بومی پرتولید - جیره نویسی و بیماری ها)،چهارشنبه و جمعه 16  و 18  بهمن ماه 98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی مرغ بومی تخمگذار کلیک کنید)

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢0 - ۰٩١١٨٩٢٨٩٢1-۰٩١١۴٨۶١۶٢٣

 

ER از اخبار فراوانی که در مجاورتمون قرار داره دوری کنید نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg از اخبار فراوانی که در مجاورتمون قرار داره دوری کنید برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش مرغ بومی تخمگذار عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو