از اخبار فراوانی که در مجاورتمون قرار داره دوری کنید

این فیلم رو برای دوستانت بفرست

6,706

تصاویر مراکز آموزشی مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
https://minisalon.ir/dooreh/doreh-amoozeshi.html
دوره آموزشی مرغ بومی
Image

رضایت دانشجویان تیم مینی سالن

از اخبار فراوانی که در مجاورتمون قرار داره دوری کنید


خیلی از ما در طول روز ، در مجاورت اخبار بسیار زیادی قرار داریم. چه در زمانی که در شبکه های اجتماعی هستیم چه در زمانی که در جمع های فامیلی و دوستان هستیم. وچه در زمانی که از وسایل حمل و نقل عمومی داریم استفاده میکنیم. و در تلویزیون هم به همین شکل.
متاسفانه بخش اعظم این اخبار هم اخبار منفی هستن که باعث میشه که در وهله اول به تدریج باعث ایجاد سستی در ما بشه. و از میزان تلاشمون برای رسیدن به هدفمون کاسته میشه. و به تدریج هم باعث میشه که بر ناامیدی مون افزوده میشه. و در نهایت نمیتونیم روی یک هدف و کسب و کار خاصی بخوایم متمرکز بشیم. و نتایج مطلوب رو بخوایم بگیریم.

خوبه بدونید که تقریبا تمام تیم ها و افراد موفقی که ما میشناسیم هیچ کدومشون به هیچ وجهی در مجاورت این همه خبر قرار نمیگیرن. و تمام تمرکز و وقتشون رو بر روی هدف و برنامه و کسب و کار خودشون میذارن. و اون اخباری رو فقط جمع آوری میکنن که مرتبط با کسب و کارشون هست که به رشد کسب و کارشون کمک میکنه. اون هم به شیوه های خاص خودشون به جمع آوری اخبار و به شکل گلچین شده میپردازن.

چرا که با وجود همه مشکلاتی که در پیرامونمون داریم و همه ما هم لمس میکنیم خوبه بدونیم که فرصت های بسیار زیادی تو کشورمون وجود داره که متاسفانه به علت همین نا امیدی و سستی که وجود داره ازش بهره برداری نمیشه و رو زمین مونده و یکی از علتهای اصلی هم که ما سامانه مشاغل و گردشگری رو داریم راه اندازی میکنیم. همین موضوعه که فرصتهای خیلی زیادی هست که خود ما به عنوان تیم مینی سالن زمان و توان بهره برداری از این همه فرصت رو نداریم و داریم اونها رو در این سامانه معرفی میکنیم به شما دوستان. که شما دوستان بخواین مطالعات لازم رو داشته باشین و به بهره برداری از این فرصتها بپردازین. لطفا خودتون رو در مجاورت این همه اخبار قرار ندین.

 

 


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400