از کی شروع به جوجه ریزی مرغ کنیم تا هم تجربه کسب کنیم، هم تضمینی بفروشیم و هم حداکثر سود رو ببریم؟

1,897
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
فروش جوجه مرغ بومی تخمگذار با راندمان بالا
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

از کی شروع به جوجه ریزی کنیم تا هم تجربه کسب کنیم ، هم تضمینی بفروشیم و هم حداکثر سود رو ببریم؟


کم کم داریم به فصل بهار نزدیک میشیم و همونطور که طی این سال ها گفتیم اوج تقاضای خرید نیمچه های یک ماهه و دوماهه مرغ بومی ، در فصل بهار هست. که اوجش باز در اردیبهشت ماه هست.

ازین رو در صورتی که قصد دارید کار پرورش در زمینه مرغ بومی رو شروع کنید پیشنهاد میکنیم که از الان کم کم سالنتون رو آماده کنید و جوجه های یکروزه رو خریداری کنید و بخواین نیمچه های خودتون رو در فروردین و اردیبهشت و خردادماه عرضه کنید .

اگه جهت عرضه محصولاتتون با مشکل مواجه هستین و نگران فروش هستین و در استان همدان یا استانهای مجاور هستین میتونید درخواست همکاری بدین. و بعد از بررسی اولیه و در صورت تایید شما بخوایم خرید تضمینی محصولاتتون رو داشته باشیم.

بعد از عرضه محصولاتتون که غالبا در اردیبهشت ماه صورت میگیره در خرداد ماه باز جوجه ریزی های سری بعدتون رو داشته باشید که از اونها بخواین مرغهای تخمگذار بگیرید. و غالبا در آبان ماه به تخم میان و پیک تولیدشون میفته بر اواخر آذر ماه و اوایل دی ماه که اوج قیمت تخم مرغ هست یعنی اوج تولید شما همزمان میشه با اوج قیمت تخم مرغ. و شما میتونید حداکثر سود رو از کار پرورش مرغ بومی تخمگذار داشته باشید.

 

 

دوره ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی تخمگذار

 

tik5 از کی شروع به جوجه ریزی مرغ کنیم تا هم تجربه کسب کنیم، هم تضمینی بفروشیم و هم حداکثر سود رو ببریم؟ دوره  های  دو روزه ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی شامل  (پرورش مرغ بومی پرتولید - جیره نویسی و بیماری ها)،چهارشنبه و جمعه 16  و 18  بهمن ماه 98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی مرغ بومی تخمگذار کلیک کنید)

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢0 - ۰٩١١٨٩٢٨٩٢1-۰٩١١۴٨۶١۶٢٣

 

ER از کی شروع به جوجه ریزی مرغ کنیم تا هم تجربه کسب کنیم، هم تضمینی بفروشیم و هم حداکثر سود رو ببریم؟ نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg از کی شروع به جوجه ریزی مرغ کنیم تا هم تجربه کسب کنیم، هم تضمینی بفروشیم و هم حداکثر سود رو ببریم؟ برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش مرغ بومی تخمگذار عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو