از کی شروع به جوجه ریزی مرغ کنیم تا هم تجربه کسب کنیم، هم تضمینی بفروشیم و هم حداکثر سود رو ببریم؟

این فیلم رو برای دوستانت بفرست

4,046

تصاویر مراکز آموزشی مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
https://minisalon.ir/dooreh/doreh-amoozeshi.html
دوره آموزشی مرغ بومی
Image

رضایت دانشجویان تیم مینی سالن

از کی شروع به جوجه ریزی کنیم تا هم تجربه کسب کنیم ، هم تضمینی بفروشیم و هم حداکثر سود رو ببریم؟


کم کم داریم به فصل بهار نزدیک میشیم و همونطور که طی این سال ها گفتیم اوج تقاضای خرید نیمچه های یک ماهه و دوماهه مرغ بومی ، در فصل بهار هست. که اوجش باز در اردیبهشت ماه هست.

ازین رو در صورتی که قصد دارید کار پرورش در زمینه مرغ بومی رو شروع کنید پیشنهاد میکنیم که از الان کم کم سالنتون رو آماده کنید و جوجه های یکروزه رو خریداری کنید و بخواین نیمچه های خودتون رو در فروردین و اردیبهشت و خردادماه عرضه کنید .

اگه جهت عرضه محصولاتتون با مشکل مواجه هستین و نگران فروش هستین و در استان همدان یا استانهای مجاور هستین میتونید درخواست همکاری بدین. و بعد از بررسی اولیه و در صورت تایید شما بخوایم خرید تضمینی محصولاتتون رو داشته باشیم.

بعد از عرضه محصولاتتون که غالبا در اردیبهشت ماه صورت میگیره در خرداد ماه باز جوجه ریزی های سری بعدتون رو داشته باشید که از اونها بخواین مرغهای تخمگذار بگیرید. و غالبا در آبان ماه به تخم میان و پیک تولیدشون میفته بر اواخر آذر ماه و اوایل دی ماه که اوج قیمت تخم مرغ هست یعنی اوج تولید شما همزمان میشه با اوج قیمت تخم مرغ. و شما میتونید حداکثر سود رو از کار پرورش مرغ بومی تخمگذار داشته باشید.

 

 


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400