فرق سود پرورش مرغ و بوقلمون درجه یک و درجه دو

3,196
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
فروش جوجه مرغ بومی تخمگذار با راندمان بالا
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

فرق سود پرورش مرغ و بوقلمون درجه یک و درجه 2


طی سالهای اخیر ما شاهد این موضوع بودیم که بازار مرغ بومی تخمگذار جهت تولید تخم مرغ خوراکی و بوقلمون مادر جهت تولید جوجه های بوقلمون از ثبات خوب و همچنین سود مناسبی برخوردار بود. که اگه شما دوستان طرح های توجیهی که ما طی این سالها در سایت مینی سالن گذاشتیم و مطالعه کرده باشین متوجه این موضوع میشین. اما این محاسبات و این توجیه بر این پیش فرض هست که گله اولیه ای که شما تهیه میکنید یک گله با کیفیت بالا باشه چرا که اگه کیفیت در اینجا بخواد کمی پایین باشه اون طرح میتونه بسیار تحت تاثیر قرار بگیره.

فرض کنید که شما 1000 قطعه مرغ بومی تخمگذار یا 200 قطعه بوقلمون مادر برنز دارید. و به طور میانگین ماهی 3 میلیون تومان سود خالصتون میشه. حالا اگه کیفیت گله ای که دارین درجه یک نباشه و درجه 2 باشه. این طور نیست که این 3 میلیون تومان سود ، بخواد 2 و نیم میلیون تومان بشه. بلکه میتونه صفر و یا حتی منفی بشه. و کار کاملا براتون زیان ده بشه .

این رو هم خوبه بدونید که اختلاف قیمت دو تا گله متفاوت که از یک کیفیت هستن به طور میانگین 1000 تومان هست. و اختلاف قیمت های بیش از این که اعلام میشه ناشی از یک سری اطلاعات غلطی هست که ارائه میدن و معمولا سن پرنده رو درست اعلام نمیکنن. مثلا بوقلمونی که 20 روزه هست رو یکماهه اعلام میکنن. و جوجه ای که 3 ماهه هست رو 4 ماهه اعلام میکنن. ولی به طور میانگین اختلاف قیمت 1000 تومان معقول هست.


باز هم تاکید میکنم که به هیچ وجهی کیفیت کار خودتون رو فدای قیمت نکنید.

دوره ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی تخمگذار

 

tik5 فرق سود پرورش مرغ و  بوقلمون درجه یک و درجه دو دوره  های  دو روزه ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی شامل  (پرورش مرغ بومی پرتولید - جیره نویسی و بیماری ها)،چهارشنبه و جمعه 16  و 18  بهمن ماه 98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی مرغ بومی تخمگذار کلیک کنید)

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢0 - ۰٩١١٨٩٢٨٩٢1-۰٩١١۴٨۶١۶٢٣

 

ER فرق سود پرورش مرغ و  بوقلمون درجه یک و درجه دو نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg فرق سود پرورش مرغ و  بوقلمون درجه یک و درجه دو برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش مرغ بومی تخمگذار عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو