اینلت چیست و مزایای استفاده از اینلت

2,298
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
فروش جوجه مرغ بومی تخمگذار با راندمان بالا
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

اینلت چیست و مزایای استفاده از آن؟


همونطور که قبلا هم گفتیم ما در سالن های پرورش ، تهویه ای که استفاده میکنیم هوا رو از داخل سالن میگیره و به سمت بیرون سالن هدایت میکنه. ازین رو ما از پنجره هایی جهت ورود هوا استفاده میکنیم اما در فصل زمستان و زمانی که هوا بسیار سرد هست ، این پنجره ها باعث میشن که هوای بسیار سرد رو وارد سالن کنن و یا پرنده ای که پرورش میدیم سرما بخوره. از این جهت ما در فصل سرد پنجره ها رو کاملا میپوشونیم و از ایتلت ها استفاده میکنیم. اینلت ها پنجره های کوچیکی با ابعاد تقریبی 30 در 60 هستن که اونها رو ما در 30 سانتی متری زیر سقف نصب میکنیم و باعث میشن که هوای سردی که از بیرون وارد سالن بخواد بشه رو هدایت میکنه به زیر سقف که هوای گرم سالن ما همونطور که میدونید در زیر سقف جمع شده. یعنی همیشه به علت سبک بودن هوای گرم ، هوای گرم در بالاتر قرار میگیره و اون هوای سرد رو اینلت هدایت میکنه به زیر سقف. و با این هوای گرم زیر سقف مخلوطش میکنه. و بعد اونها رو وارد سالن میکنه. همین امر باعث میشه که دمای هوای ورودی به میزان معناداری بخواد افزایش پیدا کنه و مزیت بزرگی که داره اینه که مصرف سوخت ما کاهش پیدا میکنه. و هزینه های انرژی ما در زمستان میتونه به میزان معناداری کاهش پیدا کنه. در مورد جزییات فنی اینلت ، انشاله در ویدئوهای بعدی مفصلا صحبت خواهیم کرد.

 

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

دوره ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی تخمگذار

 

tik5 اینلت چیست و مزایای استفاده از اینلت دوره  های  دو روزه ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی شامل  (پرورش مرغ بومی پرتولید - جیره نویسی و بیماری ها)،چهارشنبه و جمعه 16  و 18  بهمن ماه 98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی مرغ بومی تخمگذار کلیک کنید)

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢0 - ۰٩١١٨٩٢٨٩٢1-۰٩١١۴٨۶١۶٢٣

 

ER اینلت چیست و مزایای استفاده از اینلت نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg اینلت چیست و مزایای استفاده از اینلت برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش مرغ بومی تخمگذار عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو