تا زمانی که مشغول تحقیق جهت شروع پرورش هستید هیچ شاخه ای رو کاملا حذف نکنید چرا که ممکنه توجیهش تغییر کرده باشه.

4,878
https://minisalon.ir/dooreh/doreh-amoozeshi.html
دوره آموزشی مرغ بومی
خرید تضمینی
خرید تضمینی
خرید تضمینی

تا زمانی که مشغول تحقیق جهت شروع پرورش هستید هیچ شاخه ای رو کاملا حذف نکنید چرا که ممکنه توجیهش تغییر کرده باشه.


شما دوستان عزیزی که قصد فعالیت در حوزه های پرورش و یا هر حوزه دیگه ای رو دارید بسیار ضروریه که دست به ماشن حسابتون خوب باشه و تو کار محاسبات توان های حداقلی رو داشته باشید. و بتونید طرح توجیهی اون کسب و کاری که میخواین راه اندازی کنید رو خودتون بنویسید. جهت انجام این کار نیاز نیست که حتما طرح های توجیهی بسیار پیچیده چند ده صفحه ای رو بنویسید بلکه میتونید طرح توجیهی که ما تو سایت مینی سالن و تو کانال هامون میذاریم رو بعنوان نمونه که طرح های توجیهی یک و نیم صفحه ای هستند رو بعنوان پیش فرض داشته باشیم . اون اعداد و ارقامی که مدنظرخودتون هست رو میخواین تو این طرح ها قرار بدین . نهایتا بخواین تصمیم بگیرین که اون شاخه مناسب شروع جهت فعالیت هست یا نه. این نکته رو فراموش نکنید که ما به علت نوسانات بسیار زیادی که تو کشورمون داریم که میتونه شامل نوسانات ارزی باشه . نوسانات قیمتی باشه . نوسانات بازار تقاضا باشه. و نوسانات حاصل از تحریم ها و خیلی چیزهای دیگه. ممکنه یک حوزه پرورش 6 ماه گذشته اوضاع خوبی نداشته باشه و الان بسیار اوضاع خوبی داشته باشه. از این رو شما دوستان اگه کار پرورش خودتون رو تا زمانی که شروع نکردین بهتره که حتما بخواین محاسبات و طرح توجیهی شاخه های مختلف رو مروری داشته باشید که ما به طور میانگین هر 2 یا 3 ماه یک بار ، آپدیت میکنیم و تو سایت و کانال هامون میذاریم. تا شما با مقایسه میزان سود و شرایطی که هر کدوم از اون ها دارن نهایتا تصمیم بگیرید که کدوم یک از اون شاخه ها رو شروع کنید. همچنین ما مشاوره های رایگانی هم داریم که شما میتونید از طریق مشاوره های تلگرامی و سایت و یا مشاوره های تلفنی ، اطلاعات روز رو از دوستان بگیرید و یا در مشاوره های حضوری که داریم بخواین اطلاعات لازم رو بگیرید و نهایتا بخواین استارت کار خودتون رو بزنید. هدف از گفتن این نکات این بود که شما دوستان تا زمانی که استارت کار خودتون رو نزدین این طور نباشه که یک شاخه رو کلا بخواین حذف کنید و بگید این شاخه سود نداره. و بخواین دیگه بهش مراجعه نکنید. چرا که ما به طور مثال در روز گذشته طرح توجیهی یکی از شاخه های پرورش در زمینه طیور رو نوشتیم . این حوزه حدودا تا 6 ماه پیش ، میانگین سود خالص سالانش 60 درصد بود. اما با طرح توجیهی که ما به تازگی نوشتیم طرح توجیهیش بالغ بر 200 درصد هست که بسیار رقم عجیبی هست. یعنی شما در حدود 6 ماه میتونید به نقطه سر به سر برسید یعنی اون سرمایه گذاری که کردین برگرده. اما بنابه خیلی از علت ها از جمله بی ثباتی بازار فعلا نمیتونیم ترویجش کنیم ولی بیان این نکته از این جهت بود که هیچ شاخه ای رو به شکل دائم کنار نذارین. و زمانی هم که شاخه خودتون رو انتخاب کردین و کارتون رو شروع کردین اون وقت هم دیگه توجه به شاخه های دیگه نداشته باشید و تمرکزتون رو روی شاخه کاری خودتون بذارید.

 

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

دوره ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی تخمگذار

 

 دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

 نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو