جواب سوالات اقتصادی ، بازار فروش ، وام های ارزان و.... رو از کجا باید گرفت؟

5,554
https://minisalon.ir/dooreh/doreh-amoozeshi.html
دوره آموزشی مرغ بومی
خرید تضمینی
خرید تضمینی
خرید تضمینی

جواب سوالات اقتصادی ، بازار فروش ، وام های ارزان و........... رو از کجا باید گرفت؟


دوستان عزیزی که در دوره های آموزشی شرکت میکنند ، برخی از سوالات هست که حتما این سوالات رو نگه دارید و و در نشست مشاوره ای مطرح کنید چون در همین نشست مشاوره ای هست که به جواب سوالات میرسید. از جمله این سوالات ، یکیش شامل این میشه که شما از کجا و چطور میتونید وام های ارزان قیمت رو تهیه کنید و در کدوم مناطق اگه بخواین اقدام به پرورش کنید برای شما بستر فراهم تره. چون همه مناطق یک جور نیستن. و بسیار از لحاظ زیر ساخت با همدیگه فرق میکنن. و مورد بعدی این که کدوم یک از محصولات رو بخوایم تولید کنیم ، بازار فروش بهتری داره ، کدوم یک از محصولات سود بیشتری داره. در شاخه مورد علاقتون چه فعالیتی کنید که براتون بیشترین سوددهی رو داره یا اگه سرمایه کافی ندارید چطور میتونید دسترسی داشته باشید به وام های ارزان قیمت و در مجموع به کلیه سوالاتی که مربوط به حوزه بازار و سوددهی بیشتر میشه ، اخذ مجوزها و اخذ وام های ارزان قیمت میشه ، به تمام این سوالات در نشست مشاوره ای پاسخ داده میشه.

 

 

     منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

دوره ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی تخمگذار

 

 دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

 نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

دیدگاه‌ها   

0 #2 صالحی 1398-02-01 15:02
سلام. اگه برا دوره پرورش مرغ بومی ثبت نام کنیم دوره عملی هم خواهیم داشت؟ درمورد فروش محصولات هم برامون راهنمایی میکنین که چطور در منطقه خودمان به فروش برسانیم؟ به نظرتون وزن تخم مرغای نژاد اصلاح شده که گفتین 55 گرمه، کم نیس؟نژاد لوهمن براون 65گرم میده ********* پاسخ سلام بزرگوار دوره پرورش مرغ بومی یک روزه است که از صفر تا صد نکات پرورش درآن آموزش داده میشه که نحوه بازاریابی و فروش محصولاتم جزو نکات آموزشی است و دوره عملی ندارد. برخلاف نژاد تجاری لوهمن که تخم مرغهای یک دست و یک رنگی داره نژاد رنگی تخم های در طیف رنگ کرم تا قهوه ای دارد که تا حدودی از وزنی باهم فرق دارند و وزنی بین 53 تا 63 گرم دارند .
0 #1 صالحی 1398-02-01 15:02
سلام. اگه برا دوره پرورش مرغ بومی ثبت نام کنیم دوره عملی هم خواهیم داشت؟
درمورد فروش محصولات هم برامون راهنمایی میکنین که چطور در منطقه خودمان به فروش برسانیم؟
به نظرتون وزن تخم مرغای نژاد اصلاح شده که گفتین 55 گرمه، کم نیس؟نژاد لوهمن براون 65گرم میده
*********
پاسخ
سلام بزرگوار
دوره پرورش مرغ بومی یک روزه است که از صفر تا صد نکات پرورش درآن آموزش داده میشه که نحوه بازاریابی و فروش محصولاتم جزو نکات آموزشی است و دوره عملی ندارد.
برخلاف نژاد تجاری لوهمن که تخم مرغهای یک دست و یک رنگی داره نژاد رنگی تخم های در طیف رنگ کرم تا قهوه ای دارد که تا حدودی از وزنی باهم فرق دارند و وزنی بین 53 تا 63 گرم دارند .

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو