اهمیت مشخصات ظاهری تخم مرغ در فروش

2,372
https://minisalon.ir/dooreh/doreh-amoozeshi.html
دوره آموزشی مرغ بومی
خرید تضمینی
خرید تضمینی
خرید تضمینی

 اهمیت مشخصات ظاهری تخم مرغ در فروش

 

در زمینه تولید تخم مرغ رنگی،‌ همیشه با کمبود مواجهیم در کشورمون. از اینرو دونستن چند نکته خیلی مهمه: یک اینکه بازار خرید تخم مرغ به تخم مرغ های رنگی به شکلیه که تخم مرغ هایی رو میپسندند که وزن ۵۵ گرم به بالا داشته باشه. دوم رنگ پوسته شه که ترجیحا باید رنگ قهوه ای داشته باشه تخم مرغش، و ترجیحا رو به تیره باشه ( کرم رو به سفید نباشه.) در نقاط بسیار محدودی از کشور هستند که تقاضاهای دیگه ای دارند،‌اما اکثریت کشپر تقاضاشون همین دو مورده. ما در شرق کشور مرغ های تخم گذاری رو داریم که تخم گذاری به نسبت خوبی دارند،‌ و رنگ پوسته شون تیره است،‌اما سایز تخم مرغشون کوچیکه واسه همین بازار پسندی شون کمه. در نقاط دیگه ای هم از کشور ما داریم که رنگ پوسته مناسب ندارند ولی تخمشون درشته. هر دو این مولفه ها اگه در کنار هم نباشن،‌ در بازار فروش مشکل ایجاد میکنه،‌ و شما هم که قصد پرورش مرغ تخمگذار رو دارید،‌ حتما این دو مولفه رنگ پوسته و وزن تخم رو لحاظ کنید.

 

     منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

دوره ی آموزش کاربردی پرورش مرغ بومی تخمگذار

 

 دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

 نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو