در پایان سال 1400 جزو کدوم دسته ای؟

این فیلم رو برای دوستانت بفرست

587

تصاویر مراکز آموزشی مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
دوره پرورش گوسفند
دوره آموزشی گوسفند
خرید تضمینی
خرید تضمینی
کار در مزرعه
خرید تضمینی

رضایت دانشجویان تیم مینی سالن

یک سال آینده در چنین روزی ما به چهار دسته تقسیم میشیم که در این ویدئو بهش میپردازیم.از قدیم گفتن سالی که نکوست از بهارش پیداست. ما تمایل داریم که همیشه شنبه اول هفته کاری که میخوایم شروع کنیم باشگاه رفتن مون رو، شروع یه کتاب جدید رو، و برای کسب و کارها هم همینطوره. ابتدای هر سال فرصت خوبیه که کسب و کارها بخوان نگاه کنن که در سال گذشته تصمیماتی که گرفتن چقدر اثر بخش بوده و چه تغیراتی در کسب و کارشون راه اندازی کنن ویا برای یک سال پیش رو برای کسب و کارهایی که میخوان تازه کارشون رو شروع کنن یا کسب و کارهای فعال بخوان برنامه بریزن که برای یک سال پیشرو چه قدم هایی رو بردارن؟ شما دوستان امروز به دو گروه کلی تقسیم میشید اما در پایان سال بعد 4 دسته خواهید شد.

دو گروه کلی گروه اول عزیزانی هستید که سرمایه لازم جهت راه اندازی مزرعه تون رو دارین و گروه دوم هم دوستانی که سرمایه جهت شروع کار رو فعلا ندارین. اما در مورد گروه اول به دو دسته تقسیم میشین: گروه اول عزیزانی که میدونید قراره چه شاخه ای رو فعالیت درش داشته باشین و به جمع بندی رسیدین برای شما بهترین انتخاب کدومه، دسته دوم هم عزیزانی که هنوز به جمع بندی نرسیدین. اگه به جمع بندی رسیدین الان نیازه که اگه
آموزش ندیدین حتما فیلم دوره های آموزشی مورد نظرتون رو ببینین و درخواست مشاوره تصویری رو برای هفتم و هشتم داشته باشین که برنامه داریم که به امید خدا برای هفت و هشت فروردین ما مشاوره های تصویری رو برای شما دوستانی که برنامه جدی برای سال آینده دارین رو داشته باشیم که خب این مشاوره ها رایگان هستن. و برای این هست که شما دوستان که آموزش ها رو دیدین و جمع بندی تون رو قراره انجام بدین مشخص شه که چه گام هایی رو بردارین از کی کارتون رو شروع کنین؟ از چه فصلی چه ماهی کارتون رو شروع کنین و به چه شکلی تا بخواین به بهترین نتیجه برسین.

گروه دوم هم دوستانی هستین که به جمع بندی نرسیدین، نیاز نیست آموزشی ببینین بلکه برای همون تاریخ از همکارامون میتونید درخواست کنید که بخواین یک مشاوره تصویری داشته باشین و اون مشاوره ای که ما خدمتتون هستیم به مدت نیم ساعت تا چهل دقیقه به اندازه ماه ها بررسی و تحقیق خودتون میتونه براتون مفید باشه چراکه چکیده سالها تحقیق و آموزش و بررسی هست. 

اما گروه دوم از شما عزیزان دوستانی هستین که هنوز سرمایه لازم جهت شروع کار رو ندارین و دوتا کار رو میتونید انجام بدین  


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400