از این زاویه به مزرعه داری نگاه کنید تا به حداکثر موفقیت برسید

349

یکی از نکاتی که ضروری دونستم که خدمتتون بگم این هست که در مبحث مدیریت بازار قاعذه ای وجود داره و اونم اینه که خیلی از شرکت های بزرگی که در دنیا یا کشور خودمون وجود داره در حوزه های الکترونیک،در حوزه های مشاغل آنلاین اون عزیزانی که به اون موفقیت های حداکثری رسیدن برنامه نویس ها یا طراحان سایت خوبی لزوما نبودن بلکه کدیران بازار خوبی بودن.

کثالی میزنم یکی از بزرگترین شرکت هایی که در دنیا داریم در حوزه الکترونیک شرکت اپل هست که مدیر عامل ایم شرکت جناب استیو جابز ایشون که اپل رو به موقعیت امروزیشون رسوندن نه مهندس الکترونیک قهاری بودن نه برنامه نوبس توانمندی بودن بلکه ایشون یک مدیر بازار خیلی خوبی بود که تونست بر اساس نگاه حرفه ای که به بازار داشت و تحلیل هایی که داشت اپل رو به موقعیت امروزیش برسونه 

در داخل کشور ما هم کسب و کارهای آنلاین زیادی مثل دیجی کالا و شرکت های زیادی هستن که صاحبان آنها لزوما طراح سایت یا برنامه نویس درجه یکی نیستن یا نبودن بلکه مدیر بازار و مدیر کسب و کار خوبی بودن. شما عزیزان هم بعنوان یک مزرعه دار اگه بخواین یه مدارج خیلی بالایی برسین و بعنوان یکی از برندها در حوره فعالیت خودتون محسوب بشین لزومی نداره که لزوما بزرگترین مزرعه یا حرفه ای ترین یا ثروتمندترین مرزعه باشین بلکه مجموعه فعالیت های جانبی شما و نگاه شما به بازار و مدیریت بازار  شما هست که جایگاه شما رو تعیین میکنه. وقتی شما عملکردتون در ورود به بازار و مدیریت بازار و بازاریابی بخواد خوب و حرفه ای باشه بزرگان زیادی که از شما ممکنه خیلی از لحاظ مقیاس بزرگتر باشن به سمت شما میان و از شما طلب حمایت میکنن به این علت که شما بخش مهمی از کارشون که همون بازار هست رو دارین. پس آینده کسب و کار شما بسیار وابسته به این هست که شما مدیر بازار خوبی در حوزه کسب و کار خودتون باشین در عین حال که مزرعه دار عالم و با سواد هستین 

دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند چندقلوزا

 

 دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

 نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از 
 شاخه های جدید پرورش و فرصت های جدید کسب و کار حوزه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری مطلع شوید

به جمع 
4,702,667 نفره علاقمندان و فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری بپیوندید. 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو