راهنمای دریافت اسپرم قوچ هومو در مزرعه خودتان

273
4 گام خرید اصولی گوسفند بومی چندقلوزا
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
پرورش گوسفند چندقلوزا (هر آنچه باید بدانید)
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

طی حدود 1و نیم سال گذشته خدمت شما اعلام شد که جهت حداکثر بهره برداری از قوچ های هومو ، بهترین روش استفاده از تلقیح مصنوعی با کمک لاپراسکوپی هست. اما از اونجایی که دوستانی که در این حوزه ارائه خدمات میدادن و ما میشناختیمشون ، میزان موفقیتشون پایین بود از همین رو  ما این خدمات رو خیلی ترویج نکردیم ، و راجع بهش صحبت نکردیم.

اما طی یک سال اخیر دوستان متخصص ما روی این کار متمرکز شدن و موفقیت های خوبی رو به دست آوردن. و میانگین موفقیتشون بالغ بر 70 درصد بود که بسیار چشمگیره ، چرا که در قبل از این موعد دوستانی که خدماتش رو ارائه میدادن ، میانگین موفقیتشون زیر 30 درصد بود. و این موفقیتی که به دست آوردیم بسیار حایز اهمیته.

ازین رو تصمیم داریم در زمستان 98 ارائه خدمات اسپرم قوچ هومو و لاپراسکوپی رو بخوایم در محل شما دوستان در 11 استان داشته باشیم. در صورتی که شما دوستان در یکی از این 11 استان باشید میتونید درخواست خودتون رو اعلام بفرمایید تا در نوبتی که خدمتتون اعلام میشه و گله تون هم آماده هست ، این خدمات رو بخواین در محل دریافت کنید. 

این 11 استان شامل : استان همدان ، کرمانشاه ، کردستان ، ایلام ، زنجان ، لرستان ، قزوین ، کرج ، تهران ، قم و اراک هست. که در اکثر مناطق این استانها امکان ارائه خدمات هست. و به ازای هر نوبت خدمات هم ما 20 یا 40 راس میش امکان آبستن سازیش هست. 

و درصورتی که تعدادش کمتر باشه شما هزینه های مربوطه رو باید پرداخت کنید. کل هزینه های شما شامل اسپرم ، ارائه خدمات لاپراسکوپی و هزینه ایاب و ذهاب میشه. که مبالغش اعلام خواهد شد. 

و شما دوستان برای این که در جهت آبستن سازی میش های خودتون با قوچ هومو بتونید حداکثر موفقیت رو داشته باشید ، حتما نیازه که بر اساس دستور العملی که خدمت شما دوستان اعلام میکنیم ، اقدام کنید که شامل جزییاتی مثل: جیره ای که مصرف میکنید ، هورمونی که استفاده میکنید و دوزی که باید مصرف بشه و سایر نکات مدیریتی که باید حتما رعایتش کنید تا ما میزان موفقیتمون بخواد به حداکثر برسه. 

ما موفقیت صد در صدی رو هم در زمینه آبستن سازی به روش لاپراسکوپی تجربه کردیم. اما حداقل این موفقیت در صورتی که استانداردهایی که میگیم رعایت بشه و اون فواصل هم از اون حداکثر بیشتر نباشه ، بالغ بر 50 درصد هست. و اما اگه در استانهایی هستین که امکان ارائه خدمات به شما دوستان وجود نداره و خارج از 11 استان هستین ، در صورتی که در منطقه تون امکان ارائه خدمات وجود داشته باشه و دوستان زیادی متقاضی دریافت اسپرم و خدمات لاپراسکوپی باشن ، پیشنهاد میکنیم که شما دوستان بخواین کم کم مرکز ارائه اسپرم هومو و لاپراسکوپی رو در منطقه خودتون راه اندازی کنید. 

جهت شروع کار هم میتونید درخواست خودتون رو به ما اعلام کنید تا بعد از گذروندن آموزش های لازم و کسب تخصص و مهاتهای لازم بخواین در منطقه تون تحت پوشش مشاوره های ما تبدیل به مرکز ارائه خدمات لاپراسکوپی و اسپرم قوچ هومو بشید. که سود خیلی خوبی رو هم به دنبال داره. 

جهت ارائه خدمات لاپراسکوپی و اسپرم قوچ هومو هم هیچ لزومی بر این که شما حتما متخصص و یا فارغ التحصیل رشته های دام باشید نیست و در صورتی که وقت کافی رو بذارید ، میتونید با کسب مهارت لازم تبدیل به مرکزی جهت ارائه خدمات اسپرم قوچ هومو و لاپراسکوپی در منطقه تون بشید. 


 

دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند چندقلوزا

 

tik5 راهنمای دریافت اسپرم قوچ هومو در مزرعه خودتان دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند پروار،گوسفند داشتی، تلقیح مصنوعی و جیره دام 16 الی 18 بهمن ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی گوسفند چندقلوزا کلیک کنید)

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١ - ۰٩١١۴٨۶١۶٢٣-۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER راهنمای دریافت اسپرم قوچ هومو در مزرعه خودتان نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg راهنمای دریافت اسپرم قوچ هومو در مزرعه خودتان برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش گوسفند چندقلوزا عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو